|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sladkarije
11.1.2008 11:22:58   
kitty
Čao,

Sem v 10 tednu nosečnosti. Men ful pašejo vse vrste sladkorja. Od sadja jem vse in v velikih količinah (mango, banane, sladka jabolka, suhe fige...malo manj pomaranče), v slast mi grejo testenine na vse načine, da o slaščicah, čokoladicah in ostali packariji ne govorim. Ne paše mi nič kar je kislo (kumarice, druge vložena zelenjava...) solata mora biti skoraj nič al pa min. okisana.
Zanima me h kateremu spolu se bolj nagiba moj user posted image  če mi paše sam sladkor? 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sladkarije
11.1.2008 11:24:06   
pety78
Verjetno bo fantek, ker punčke bolj pazijo na postavo. 

_____________________________



(odgovor članu kitty)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sladkarije
11.1.2008 11:31:11   
lelaval
Če sodim po svojih user posted image , bi rekla, da boš imela punčko. V 1. in 3. user posted image  sem se prav basala z vsem, kar je samo spominjalo na sladko user posted image . V 3. user posted image  sem čokolade celo skrivala pred starejšima otrokoma, samo, da sem jih sama pojedla -  pa nisem ljubiteljica čokolade. In obakrat so bile punčke. V 2. user posted image pa, ko sem nosila fantka, pa sem jedla bolj kiselkaste stvari.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu kitty)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sladkarije
11.1.2008 11:33:50   
srki
Jaz bi pa rekla, da je vse to en lari fariuser posted image .

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sladkarije
11.1.2008 11:37:17   
OliveOyl
Glede na to,kako je meni pasalo sladko,kislo in mesnato bi mogla imet tri nahmal.user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sladkarije
11.1.2008 12:06:25   
Lunca1
Meni tudi zdaj bolj pašejo cukri in naj bi bil fantek, v prvo ko je bila punčka, sem se pa bolj zdravo prehranjevala.

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sladkarije
11.1.2008 12:54:37   
trnuljčica
Veš kolikšna je po moje verjetnost za določen spol? 50:50user posted image Lp

(odgovor članu kitty)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sladkarije
11.1.2008 17:28:02   
Naja30
Meni je prvič šele na koncu pasalo sladko, pa je punčka. Zdaj drugič pa se že kar lep čas bašem s sladkarijami. No, itak mi vse paše user posted image

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




maxi cosi tobi vs. romer king
sirenetta

test avtosedežev by uporabnice RR :)

zelo zadovoljna z romer king (29%)

nezadovoljna z romer king (0%)

zelo zadovoljna z maxi cosi tobi (19%)

nezadovoljna z maxi cosi tobi (1%)

imam en drug avtosedež in sem zadovoljna (46%)

imam en drug avtosedež in sem nezadovoljna (5%)


Število vseh glasov: 405

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!