|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sladoled in hladne pijače?
26.5.2007 16:19:02   
afrika
SLADOLED in HLADNE pijače...

... se to res odsvetuje, ko dojiš???  Meni se tako lušta... a lahko?user posted image

< Sporočilo je popravil Mič RR -- 26.5.2007 17:56:15 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: SLADOLED ???
26.5.2007 16:37:22   
Maxica
Ne vem, zakaj ne bi. Ti si kar privošči. Sam pazi, da se ne prehladiš.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu afrika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: SLADOLED ???
26.5.2007 16:45:02   
afrika
Dojiva se šele en teden, kolegica pa mi  zagotavlja, da je ona tudi zaradi tega izgubila mleko, ker je pila zelo hladno vodo. Ne vem no. Saj ko sem dojila prvega, sem jedla kar vse po vrsti (bom tudi zdaj) samo... takole na začetku pa je le treba malo paziti in se prej prepričati na RRu.user posted image

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: SLADOLED ???
26.5.2007 16:57:50   
Anonimen
Melko se izgubi zato, ker prehitro obupaš in začneš dodajati adaptirano mleko. Toliko kot je po mleku povpraševanja user posted image , tolikšna je ponudba mleka. Sladoled pa kr jej, brez skrbi!

(odgovor članu afrika)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sladoled in hladne pijače?
26.5.2007 17:58:44   
Anonimen
Jaz sem ga pojedla kilogarme, od prvega dne po porodu.

Kapljice mleka mi pritečejo še skoraj leto po tem, ko sem nehala dojiti. Zgleda, da je nekje res zmrznil za hude čase user posted image  user posted image

(odgovor članu afrika)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sladoled in hladne pijače?
26.5.2007 18:23:21   
afrika
O fajnuser posted image ... zelo zadovoljna z odgovori!

Zdaj pa oprostite... grem v skrinjo po en kornet!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sladoled in hladne pijače?
26.5.2007 18:32:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: afrika
Zdaj pa oprostite... grem v skrinjo po en kornet!user posted image


Lahko tudi dva. Zdaj imaš vsaj izgovor, da je to dobro za mleko user posted image  user posted image

(odgovor članu afrika)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sladoled in hladne pijače?
27.5.2007 9:24:32   
Blacky30
Ja, Afrika, kaj ti si že rodila?!?!?!? Pa kaj nič ne poveš? Hitro poročaj, kako je bilo, kaj imaš, kako se imate, vse hočem vedeti!!!! Da dobim še večje lušte.user posted image user posted image   Lahko tudi na ZS, če ti je tukaj nerodno.user posted image user posted image
ČESTITKEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Sladoled in hladne pijače?
28.5.2007 10:38:26   
afrika
Ojla, Blacky 30, stara sablja!
Hvala za čestitke! A vi ste še kar na luštah? Hitro na delo, da nas dohititeuser posted image !

No... k bistvu... 17.5. 07 se nam je pridružil še en mali čudež. Lan ga kliče bacek BOR. Zdaj se še harmoniziramo in krasno nam gre.  Zadnje čase sem bila res zelo malo na RRu... mi služba ni pustila... zdaj pa sem spet tu... vsa raznežena in blažena med mojimi tremi pobiuser posted image user posted image user posted image .

Pa pri vas? Je Nejc že kaj naročil? Ste vredi? Dobro bodite in smo na vezi!

user posted image  od Afrike

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Sladoled in hladne pijače?
28.5.2007 15:06:43   
majas
IZVIRNO SPOROČILO: afrika

O fajnuser posted image ... zelo zadovoljna z odgovori!

Zdaj pa oprostite... grem v skrinjo po en kornet!user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image   upam da je teknil...

ti si kar privošči..jaz tudi vse jem in pijem kar je mrzlega. Mi je bilo res čudno ko si to vprašala. Joj kaj si vse eni ne zmislijo kaj? Kaj vse ne smeš, kot da smo bolane tiste ki dojimo user posted image

(odgovor članu afrika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Sladoled in hladne pijače?
28.5.2007 15:53:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

Jaz sem ga pojedla kilogarme, od prvega dne po porodu.

Kapljice mleka mi pritečejo še skoraj leto po tem, ko sem nehala dojiti. Zgleda, da je nekje res zmrznil za hude čase user posted image  user posted image


user posted image user posted image user posted image

Ti kar jej...pa se veselo crkljaj s svojo novo ljubeznijo...se pa strinjam z majas...saj nismo bolne, če dojimo...user posted image

LP

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Sladoled in hladne pijače?
28.5.2007 23:36:49   
Blacky30
Oj!

Ful sem vesela, da vam gre tako lepo in da ste se navadili na novega user posted image . Mi planiramo začetek nove ture konec poletja, pa bomo videli, kako dolgo bo trajalo, da bomo zagledali user posted image . Upam, da ne dolgo.
Nejc si je naročil sestrico/bratca za naslednje poletje, kako pa bo, pa bomo prepustili času.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Sladoled in hladne pijače?
29.5.2007 11:46:12   
afrika
Blacky... me veseli, da tudi vi razmišljate o povečanju družine (kaj je lepšega?)... in bom držala pesti, da vam čim prej uspe v okvirček ujeti user posted image  ali user posted image  (jaz sem ena tistih srečnic, ki ji je (ups, nama je) obakrat ratalo v prvo... sam pri nas mora bit obvezno nekje ob morjuuser posted image !!!)

Ostalim sladoledarkam pa hvala za "ledeno dovoljenje"... res mi paše sladoled... bolj kot kdajkoli prejuser posted image .



(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?