|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Slikice za prelikat
5.7.2007 8:37:18   
Teja N
Kje bi se dobile kake že narejene slikice - otroški motivi, ki bi jih prelikala na enobarvna oblačila (bombaž), da jih malo poživim?
Saj sem razmišljala, da bi sama kaj narisala gor, mogoče s tistimi napihljivimi barvami, samo kaj ko sem tak neroden trot in mi nikoli ne izpade nič lepo...vse zapacamuser posted image

Zame mora bit že napol narejeno, da rata kolikor toliko v redu...

_____________________________

Oglasno sporočilo:
Zakaj uporabljati nekaj umetnega, če pa je naravno toliko boljše?
www.aubrey.si
Strupi v otroških izdelkih
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Slikice za prelikat
5.7.2007 9:17:42   
Anonimen
Mene tudi to zanimauser posted image
A je res da se dobi en tak papir in sam lahko natiskaš na papir in potem nalikaš na majčke?
O nerodnosti pa raje ne biuser posted image

(odgovor članu Teja N)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Slikice za prelikat
5.7.2007 10:34:19   
Lenny
Se dobi, ja. Samo cene še ne vem. Imajo ga v trgovinah z računalniškim materialom. Natisneš motiv in prelikaš na majčko. Če to zve moj taveliki, bomo likali same Strele McQuin user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Slikice za prelikat
5.7.2007 10:34:59   
tinatona
Jaz sem jih kupila v intersparu v CP Ljubljana - zraven modnih dodatkov. Sem kupila Nodija, ampak če me spomin ne vara so imeli tudi druge motive.

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Slikice za prelikat
5.7.2007 13:07:08   
Anonimen
Jaz sem jih kupila v trgovini  Mueller! user posted image

(odgovor članu Teja N)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Slikice za prelikat
5.7.2007 18:32:23   
Teja N
Pa so to, kar ste kupovale, samo barve, ali izgleda kot našitek iz blaga in se tudi prelika?

_____________________________

Oglasno sporočilo:
Zakaj uporabljati nekaj umetnega, če pa je naravno toliko boljše?
www.aubrey.si
Strupi v otroških izdelkih

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Slikice za prelikat
5.7.2007 21:38:18   
Anonimen
Jaz sem kupila našitke ( avto, avion, .....). Pa daš na majčko, pa sam prelikaš!

(odgovor članu Teja N)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Slikice za prelikat
6.7.2007 12:08:35   
Lenny
Evo, pa lahko poročam iz prve roke.
V trgovini Comtron v Mb sem dobila papir oz. folije, na katere se natisne motiv in potem z likalnikom prenese na tekstil.
ECONO INKJETTRANSFERPAPER za Epson, Canon, HP in Lexmark inkjet tiskalnike

www. econo.si

10 listov stane 4,99 EUR
Veliko uspeha pri ustvarjanju in lep vikend!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Slikice za prelikat
6.7.2007 14:07:10   
Teja N
Uf, super, jaz imam Lewmarka, tako da bi šlo najbrž.M ezanim ,če s edobi tudi v Lj, grem malo pogledat na spletno stran.

Sem se pa včeraj vseeno malo mučila z ustvarjanjem . sem dobila take fluorescentne barve v tubi, slikaš direktno na blago, ko je suho (5 ur) pa prelikaš, seveda z eno krpo čez. Sem pa ugotovila, da ne smeš barve nanest preveč debelo, ker se pol nalima na ono zgornjo cunjo, ko likaš. So pa čisto  normalno pralne potem. Timotej si je zaželel mavrico, avto, rožico in ptička - vse na eni majčki, Niku pa sem naredila bagra, ki jih naravnost obožuje. Ni sicer ne vem kako profesionalno, izgleda bolj kot bi kak otrok risal ampak bo že. Glavno, da sta mala vesela.

Hvala vsem še enkrat!

_____________________________

Oglasno sporočilo:
Zakaj uporabljati nekaj umetnega, če pa je naravno toliko boljše?
www.aubrey.si
Strupi v otroških izdelkih

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Slikice za prelikat
8.7.2007 0:06:37   
Anonimen
Tele folije so mojo sestro cist ob zivce spravle - se ni nic na majco prjelo. Pa se na temnejsih cunjah ne izpade dobro (vsaj meni ni prevec vsec).

Drugace pa obstajajo barve, s katerimi narises na folijo (imas spodaj vzorec, tako kot za tiste za na steklo), ko se posusi, pa zalikas na majco. Samo pazi, kaj bos kupovala .. (te so jo se bolj spravile ob zivce, je dobesedno denar stran vrgla, ker je nekaj narobe delala) user posted image

(odgovor članu Teja N)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Slikice za prelikat
13.7.2007 4:23:06   
bodoča
IZVIRNO SPOROČILO: Lenny

Evo, pa lahko poročam iz prve roke.
V trgovini Comtron v Mb sem dobila papir oz. folije, na katere se natisne motiv in potem z likalnikom prenese na tekstil.
ECONO INKJETTRANSFERPAPER za Epson, Canon, HP in Lexmark inkjet tiskalnike

www. econo.si

10 listov stane 4,99 EUR
Veliko uspeha pri ustvarjanju in lep vikend!


Sem si naročila te liste preko net-a in jih vsa polna navdušenja čakala. Sem jih že dobila, samo so tako razočaranje da dol padeš. Piše v navodilih, da moraš likat tri minute, ja moj user posted image  tri minute, sem se obešela gor po likalniku več kot pol ure, pa še vedno ni vse primlo na majico, tak da imam zdaj zmazek. Pa še za temnejša oblačila niso, no vsaj tako piše.

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Slikice za prelikat
13.7.2007 16:27:48   
Mešamdrek
Drgač majo pa v papirnicah tak papir,pol si pa z neta stiskaš dol na ta papir in doma prelikaš.Sam mora pa bit barvni tiskalnik.

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Slikice za prelikat
16.7.2007 7:56:17   
Lenny
GREEEEEEEEEEEEEEE! Mulčku sem v eni "nočni izmeni" naredila majčko, ki je noče več slečt! Cela prva stran v bagrih user posted image

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Slikice za prelikat
30.7.2007 23:36:28   
na
Jaz pa mojima otročkoma kupim nalepke v Intersparu, pri modnih dodatkih za lase za otročke jih imajo. Samo polikati jih je treba na tekstil. Imajo motive od Bratzk, Nodija, Witch, Power poof, Miki miške.. Res fino!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NARA

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Slikice za prelikat
17.10.2007 12:16:22   
*ajetam*
super ideja.sicer nimam otroka še ampak bom naredila za prijateljico darilo pa tudi zase bom kaj natiskala user posted image user posted image

(odgovor članu na)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?