|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Slovensko obala
15.9.2005 9:01:56   
A-N-J-A
V ponedeljek gremo končno tudi mi na dopust. Gremo kar na "naše"morje.Tuki pa nastopi problem ,namreč nimam pojma kam se lahko damo
.Katere bazene mi priporočate,da se gre lahko z vozom not in v katerih je slana voda ?
A bi vi 4m dojenčka kopale v bazenih,pediatrinja mi je rekla da rajši ne .
Kje imajo dobro za jest?
Kje se lahko rolamo?
Če se pa se kaj spomnite pa kar na dan z besedo!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Slovensko obala
15.9.2005 9:03:44   
MarijaPo
Zusterna je zakon (gres lahko z vozekom notri in tudi slana voda je, tobogan in vse kar imajo otroci radi) in pa terme portoroz.

Jaz hodim v zustero, moja teta, ki ima tri otroke pa v terme portoroz.

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Slovensko obala
15.9.2005 9:14:33   
Anonimen
Najprimernejša voda za tako majhne dojenčke je v Termah Palas v Portorožu.Tudi mi smo kopanje tam začeli pri treh mesecih starosti.
Sicer z vozičkom ne moreš notri.
Žusterna ima neke prednosti je pa mrzla voda in ozračje ni dovolj segreto.
V novem (pokritem) bazenu v Ankaranu še nisem bila tako da ne znamdati ocene.
Rolate pa se lahko od Lucije do Portoroža,čez Bernardin do Pirana.
Za pojest kaj dobrega je pa v Luciji pod Tenis štadijonom blizu Taverne.Tam so lokalčki kjer se marsikaj dobrega najde.Ali pa Piran-Punta-pri Pavlu ali Treh vdovah.Na Belem Kižu tudi.Pa pizzerija Santalucia takoj pod telovadnico v Luciji,odlične pizze in druge jedi.
Drugače pa je obala bolj revna z res dobrimi restavracijami.

Lp in dobre želje za prijeten dopust!

Neva

(odgovor članu A-N-J-A)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Slovensko obala
15.9.2005 9:21:06   
asso
O dobrih restavracij se že najde, odvisno od cene, ki si pripravljen dat.
Npr. na Bivju je Brič, v Portorožu je Zlato sidro...
Pizzerija je tudi dobra v Izoli - Porta Polo...

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Slovensko obala
15.9.2005 9:35:22   
Anonimen
Najprimernejša voda za dojenčke je v bazenu na Debelem rtiču, če tisto banjo lahko imenuješ bazen , se pa bojim, da je še zaprt.
V Žusterno, Strunjan oz. na Bernardin jaz z dojenčkom ne bi šla, preveč umazano.
Novi bazen v Adrii v Ankaranu je super, gužve ni nikoli, le par ljudi s kampa, mislim, da bo ljudi vedno manj dokler ne bo pozimi popolnoma prazen - moje upanje - tako bo dovolj prostora zame. Mi gremo najmanj enkrat na teden in za zdaj ga lahko samo pohvalim.
Se pa ne sme z vozičkom notri, samo do garderob. Ampak če bi nas več hodilo, bi mogoče dovolili, čistilka je itak vedno tam in vsakih 20 minut s strojem ploščice pulira.

Slana voda pa je verjetno v vseh bazenih.

S štirimesečnikom bi seveda šla v bazen, tudi v fredija bi ga dala, saj sem ga. Naš zdaj še veselo čofota in maha tudi z rokicami.

Za jest je dobro na mnogih koncih. Meni je najbolj všeč v gostilni Majda takoj za mejnim prehodom v Ospu, na pizzo pa hodimo na Barkolo v Italijo.

Rolajo ponavadi od Lucije do Bernardina, pa med Izolo in Koprom.




(odgovor članu A-N-J-A)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Slovensko obala
15.9.2005 9:38:02   
CatJa
A ni v Luciji ena fajn picerija - Rustica al nekaj takega? Verjetno je Neva to mislila. Za rolat pa ja ni noben problem. Pa se guzve verjetno ni vec.

Lepo se imejte na pa bunde ne pozabit!

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Slovensko obala
15.9.2005 9:49:20   
Anonimen
Ja Catja Rustica
Jaz ti res toplo priporočam bazen v termah.tam so včasih dokler so imeli tršico organzirili tečaj plavanja za dojenčke.

(odgovor članu A-N-J-A)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Slovensko obala
15.9.2005 10:31:48   
malika
Žusterna!!!

Mi smo bili januarja na obali in smo dali dol vsa njihova kopališča in se nam je zdela Žusterna še najboljša. Voda je daleč najtoplejša(V palacu je prav mrzla, prav tako ozračje je belo mrzlo, da je mene zeblo!) pa imajo otroški bazenček s manjšim toboganom, prav tako velik tobogan,... Mi hodimo samo še tja!

Hotel sam po sebi je manjši in zelo lepo ohranjen, dobra kuhija, jaz sem v glavnem zelo navdušena nad njimi. Super izbira, za otroke pa sploh.

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?