|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Smo dali prvič korenčkov sok, imam par vp
14.4.2005 23:41:07   
Urška*
Ojla!

No, danes sma mu dala prvič korančkov sok.:bravo:Zdaj pa me zanima naslednje:
- a mu dajem to 3 dni ali več
- moram imet potem kaj premora ali kar takoj naprej sokec npr.od jabolk
- katere soke ste dajali vašim malčkom - doma narejene, ne kupljene
- dobila sem sokec in kašico od fruteka, pa me zanima kdaj ste ve dajale to, ker jaz sem se odločila da bom izrecno delala sama kašice in soke, če bo le možno; moje bistvo, a ni boljše doma narejeno kot pa kupljeno:zmeden:
- kako ste naredile kašico in iz čega vse
- kaj pa žitne kašice, kdaj pa te dam, zvečer namesto dodatka ali dopldan


Uh, kolko me zanima. Saj vem, po občutku, vendar hočem še vseeno slišat vaše mnenje.

Lp:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Smo dali prvič korenčkov sok, imam par vp
15.4.2005 0:14:49   
Spark
Živjo!

Žal ti ne znam odgovoriti, ampak imam vprašanje. In sicer, kako si naredila ta korenčkov sok? Ker se tudi meni zdi, da ni dobro, da otroka že takoj na začetku futramo z umetno hrano, še prezgodaj jo bodo okusili. Pa pravo obdobje je, saj bo vedno več svežega sadja in zelenjave. Moja pučkica, je 3 dni starejša od tvojega sinkota, pa ji še nisem nič dala. Danes mi je pediatrinja rekla, da naj gosto hrano začnem uvajati nekje pri 5,5 oz. 6 mesecev. Tako da sem mislila malo še počakati. Zdaj pa ne vem, če je to v redu:zmeden:

Lp

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Smo dali prvič korenčkov sok, imam par vp
15.4.2005 9:16:35   
Mojca P.
Moje mnenje: se z gosto hrano nic ne mudi. Ce imata problem z mlekom ali pa mali kaze znake, da bi rad jedel gosto, zacnita prej, drugace pa pocakajta. Lahko pa pac zacneta zeeeeloo pocasi (da ne bi obremenile prebave)in do sestega meseca samo stestirala stvari (zradi alergij), ostaneta pa le na par zlickah (ne zamenjata celega obroka).

Korenckov sok dajajta v malih kolicinah (par zlick, sploh na zacetku (ker totalno zapre). Seveda je vse boljse doma narejeno, kot kupljeno, ki je seveda prakticno kadar se mudi, pa za na pot ipd. Na zacetku pa gre itak za cist male kolicine in je tudi en frutek prevec.

Urska*-po recimo tri dni uvajaj eno novo stvar (korencek recimo). Se pravi bos tri dni dajala po par zlick korencka. Ce je po 3 dneh vse ok lahko zacnes z novo stvarjo (jabolko, hruska...)
pac eno po eno, da ce bi se pojavila lalregija tocno ves, kaj si uvajala in kaj je problem.
Od zitaric zacni z rizom (kosmici ali rizeva sluz) in koruzo-gris. Kdaj jih bos dajala je stvar odlocitve. Priporocam zvecer, ker je nasitno in ponoci ni panike.

Joj, je tega vec ratalo, pa se vem ne, ce sem odgovorila na vse??
Vprasaj, ce sem na kaj pozabila!!

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Smo dali prvič korenčkov sok, imam par vp
15.4.2005 10:13:23   
Urška*
MojcaP hvala ti!:bravo::bravo:
Edino eno vprašanje si izpustila.:)- Kako in iz čega pa si delala kašice?

Spark, kakor se boš odločila, tako bo prav.Samo ti najbolje poznaš svojo pupo. Tudi meni peditrinja še ni omenila, da lahko začnem, patronažna pa mi je tudi svetovala naj začnem okrog 6 meseca.
Jaz sem se pač tako odločila, ker naju mali pri kosilu zelo zavzeto gleda in včasih tudi cmoka zraven. Res pa je da bom verjetno uvajala zelo počasi, saj imamo še krčke in mu nočem še dodatno obremenit trebuščka.
Jaz ti priporočam, če misliš da je že čas, ji daj , če ne pa počakaj.

Korenčkov sok pa sem naredila tako, da sem naribala korenček in stisnila skozi gazico.

Uživaj in lp:)

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Smo dali prvič korenčkov sok, imam par vp
17.4.2005 19:56:56   
Spark
Hvala za odgovor.
Za enkrat se mi zdi, da bo še zadosti dojenje. Bomo videli, kako bo pa v bodoče.

lp:metulj:

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...
Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?