|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Smrdljivo blato
4.12.2008 15:50:24   
Tisana
Zanima me, ali imajo vaši otroci, ki imajo alergije, tudi izredno smrdljivo blato? Danes sem namreč slišala, da lahko blato zelo smrdi zaradi celiakije, pa me zanima, ali je kaj na temu, ali ne. Kaj ve opažate pri svojih otrocih z alergijo oz. alergijami?

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Smrdljivo blato
4.12.2008 15:55:52   
Anonimen
Ja,mi je znanka rekla,da sinu s celiakijo zelo smrdi blato.Da se zavoha na kilometreuser posted image

(odgovor članu Tisana)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Smrdljivo blato
4.12.2008 15:56:45   
lewinsky
a katero blato na smrdi?

_____________________________

Za vsakim dežjem posije sonce!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Smrdljivo blato
4.12.2008 15:57:51   
Petr_a
Nič drugače ne smrdi kot moj kakecuser posted image

(odgovor članu lewinsky)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Smrdljivo blato
4.12.2008 16:18:08   
ANITA D.
Mislim da nima nobene veze blato z alergijo,moja ta mala ima kar nekaj alergij,znaki za to so izpuščaji,vetrovi oz. krči(lahko je driska).

Lp

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Smrdljivo blato
4.12.2008 16:23:12   
Anonimen
Ja pa je rekla da ime izredno močen vonj.

Moj pa diši po vijolcahuser posted image

(odgovor članu ANITA D.)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Smrdljivo blato
4.12.2008 17:01:49   
oka
IZVIRNO SPOROČILO: Tisana

Zanima me, ali imajo vaši otroci, ki imajo alergije, tudi izredno smrdljivo blato? Danes sem namreč slišala, da lahko blato zelo smrdi zaradi celiakije, pa me zanima, ali je kaj na temu, ali ne. Kaj ve opažate pri svojih otrocih z alergijo oz. alergijami?


Ja blato pri celiakiji smrdi, ampak je prisotna huda driska, napet trebušček, krči, neješčost, slaba krvna slika, nenapredovanje na teži. Blato pa lahko močno smrdi (drugače kot ponavadi) tudi zaradi viroz.

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Smrdljivo blato
4.12.2008 18:18:59   
Pi-kica 1
Moj sinko je imel izredno smrdljivo blato kakšno leto, bilo je tudi neprebavljeno, sluzasto, nekompaktno... Smrdelo pa je tako, da je dobesedno celo hišo zasmradil, ko se je pokakal. Tri etaže. Naravno ravnovesje v črevesju se lahko zaradi alergije poruši in razmnožijo se škodljive bakterije

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?