|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Smrt v družini in poroka
28.1.2009 20:19:02   
Nataan
Ravno, ko sva se s parnerjem odločila, da se poročiva in greva v akcijo z rezervacijo gostilne in vsega ostalega, je njemu umrl stari ata. Kaj se sploh spodobi, da naznaniva poroko in se poročiva v tem letu? Kaj ve mislite?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Smrt v družini in poroka
28.1.2009 20:20:08   
Udb
Kdaj sta se pa nameravala poročiti?

Če sta se npr. nameravala drug mesec, z veliko fešto...pol bi jaz prestavila.



(odgovor članu Nataan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Smrt v družini in poroka
28.1.2009 20:20:24   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: Nataan

Ravno, ko sva se s parnerjem odločila, da se poročiva in greva v akcijo z rezervacijo gostilne in vsega ostalega, je njemu umrl stari ata. Kaj se sploh spodobi, da naznaniva poroko in se poročiva v tem letu? Kaj ve mislite?


čez par mescev komot, nevem zakaj ne.... življenje gre dalje ... in moje sožalje


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Nataan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Smrt v družini in poroka
28.1.2009 20:25:17   
analucija
 če bila jaz na tvojem mestu, bi se. saj sem mnenja da gre življenje naprej. nardita kakor vama srce veleva. dedek bi bil vesel.


(odgovor članu Nataan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Smrt v družini in poroka
28.1.2009 20:25:53   
Nataan
Ne, nameravala sva se maja oz. junija, odvisno, kdaj bova dobila gostilno.... ja, malo nerodna situacija je zdaj nastala.

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Smrt v družini in poroka
28.1.2009 20:32:01   
Udb
Meni se zdi maj ali junij čisto primeren.

(odgovor članu Nataan)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Smrt v družini in poroka
28.1.2009 20:37:16   
Looney27
IZVIRNO SPOROČILO: Nataan

Ravno, ko sva se s parnerjem odločila, da se poročiva in greva v akcijo z rezervacijo gostilne in vsega ostalega, je njemu umrl stari ata. Kaj se sploh spodobi, da naznaniva poroko in se poročiva v tem letu? Kaj ve mislite?


Živijo

Midva sva decembra 2008 naznanila poroko. Poročiva se konec maja 2009. V začetku januarja mi je umrla stara mamauser posted image .  Je pa res, da mi je takrat decembra rekla da moramo poroko normalno speljati ker ona tako hoče (bila je zelo bolna, zdravniki so ji takrat dali le še nekaj dni in je vedela da ne bo zmogla).

_____________________________

30.5.2009 bom v belem :)

(odgovor članu Nataan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Smrt v družini in poroka
28.1.2009 20:38:54   
poli*
Seveda je to čisto primerno! Stari ata vama pa sigurno želi vse najlepše v zakonu!
Srečno

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Smrt v družini in poroka
28.1.2009 20:41:25   
poli*
Looney- Želja tvoje stare mame je, da se poročita in da bosta srečna kljub temu, da nje več ni.
Na poročni dan vaju bo spremljala dol iz nebes user posted image

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Smrt v družini in poroka
28.1.2009 21:09:13   
CUKRČEK
Našemu sorodniku je pred leti v začetku leta umrla mami. Pa so se sorodniki ful nekja bunili, ko je sine vseeno čez pol leta naznanil poroko. In so ga ful skritizirali. In se je šel prav na župnika obrnit. Pa mu je rekel, naj se le poroči in naj ne posluša žlahte. Ker če se je odločil poročiti, naj se le. Poroko je prav lepo speljal. Sicer se je v govoru spomil mamice, kako bi bila tudi ona vesela tega.

Jaz pravim, da se poroči.


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Smrt v družini in poroka
28.1.2009 21:27:48   
anckabancka
Poznam primer, ko je ženinu teden ali dva pred poroko umrla mama. Vseeno sta se poročila, samo ni bilo ohceti. Pač samo cerkvena poroka in potem malo zakuske.
Mislim, da se ni noben zgražal zaradi njune poroke.

Vidva se kar mirno poročita, stari ata vaju bo pa blagoslavljal iz nebes. user posted image


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
28.1.2009 21:36:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Pupa7)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Smrt v družini in poroka
28.1.2009 23:23:02   
memole
Ne vidim zakaj se ne bi!

Ko sta se moja starša poročila je tisto noč pred njuno poroko mojemu očetu umru stric in poroko so normalno speljali!
Je pa mama od mojega očeta ostala doma je rekla da bo ona ostala doma!

Tvoj dedek bi bil pa vesel zato kar korajžno!




_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Smrt v družini in poroka
29.1.2009 5:27:35   
2.2.
nevem zakaj se ne bi?  meni je v februarju umrl oče oktobra pa sem se poročila. sicer sem bila v dilemi da se ne bi prav zaradi tega dogodka in zaradi moje mame.....in so me potem vsi prepričali da se naj kar poročiva sem pa bila noseča. res mi je bilo na poroki kar malo težko. ker moj je imel starše zraven jaz pa sama z mamo (no saj je bil več svatov) in to me je kar stisnilo pri srcu. vem pa da bi  oče kljub kakšnem nepričakovanemu dogodku prav tako storil.

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Smrt v družini in poroka
29.1.2009 5:40:01   
kepa*
Kak teden ali dva po smrti se jaz ne bi, čez par mesecev pa ne vidim problema.

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Smrt v družini in poroka
29.1.2009 9:30:11   
jana banana
Ko bi minilo 1 leto od smrti.
Sej ce bi se misnla porocit bi mi blo itak vseeno cez 4 al pa cez 12 mesecev - nc ne bi zamudila.

Je pa odvisno od osebe....

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Smrt v družini in poroka
29.1.2009 9:31:42   
bodoča
Midva bi se mogla poročit v začetku avgusta in je 2 dni pred poroko umrla moja oma, smo vse odpovedali. Bila sma v veliki dilemi kdaj postavit nov datum in sem vprašala duhovnika kako je s tem in je rekel, da se nekje 40 dni razmaka spodobi. Pol pa sem vprašala še očeta (umrla je njegova mama) in je rekel, da se strinja, da se poročiva konec oktobra.

Res je, da se ostalo sorodstvo ni strinjalo, ampak, to je življenje. Vedeli smo, da je bolana in da najbrž že na prvi datum ne bi mogla prit čeprav si je ful želela in je bila vesela, da se poročim. Vem, da če bi jo lahko vprašala, bi mi rekla, da je vredu, da sma se poročila.

Sicer pa, tudi če se smejiš, se imaš lepo in se veseliš in zaplešeš, vse to ne pomeni, da ne žaluješ ali da nekoga nimaš rad.

Če se vidva strinjata in dobro počutita s svojo odločitvijo izpeljita poroko. user posted image

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Smrt v družini in poroka
29.1.2009 10:57:08   
koala
Jaz bi se poročila, sej življenje teče dalje.
Sem prepričana da bis e tudi staria ata strinjal. 

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Smrt v družini in poroka
29.1.2009 11:19:02   
Todala
IZVIRNO SPOROČILO: bodoča

sem vprašala duhovnika kako je s tem in je rekel, da se nekje 40 dni razmaka spodobi. Pol pa sem vprašala še očeta (umrla je njegova mama) in je rekel, da se strinja, da se poročiva konec oktobra.



Meni zdi 40 dni tudi primerno. Sva imela poroko 2 meseca po smrti tete. Vprašala sva sorodnike in so se vsi strinjali.

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Smrt v družini in poroka
29.1.2009 13:05:44   
poli*
Življenje je zelo nepredvidljivo in smrt je del življenja. Vsak trenutek se lahko zgodi, da kdo od bližnjih umre. kdaj bo potem pravi trenutek za poroko? nikoli?
Je prav, da se poročite.

(odgovor članu Todala)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Smrt v družini in poroka
31.1.2009 22:00:34   
urškica
ojla!

tudi mojemu dragemu je umrl stari ata in sicer marca,,midva sva se vseeno poročila avgusta in vse je potekalo normalno,,sva pa šla en dan prej k njemu na grob..

drugače pa kar pogumno v poroko,,,

čestitamuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nataan)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Smrt v družini in poroka
6.2.2009 12:34:14   
Lenck
Primerno je toliko, kolikor se to vama samima zdi. Ko je meni umrl ded, sem čez en teden organizirala zabavo, ki je bila planirana že prej. Ker je bil moj ded velik "žurer", in vem, da bi hotel, da je.
Če pa se oziraš na druge, pa njih vprašaj - družino, sorodstvo...

(odgovor članu urškica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Smrt v družini in poroka
10.2.2009 11:25:28   
najina pikica*
no glede poroke bolezni in smrti....
od mojega moža sestra se je hotela poročiti,imela sta že vse rezervirano,na pol plačano in nared,vabila razposlana,....skratka vse kot mora biti...
....nato sledi šok...slab mesec pred njunim pravličnem dnevom izvejo da je dekica (stara 8 let) ubistvu od fanta sestrična,s katero družino so zelo zelo zelo povezani zbolela za rakom (menda ima raka na linfnih žlezah...,skratka zelo žalostno.punčka je kar naenkrat igrišče in šolo zamenjala za bolnico,obsevanja....in zdravlenje)...no vsi ji želimo samo čimhitrejše okrevanje....
....zaradi družinske "tragedije" so poroko preklicali in prestavili do nedalnega....
....ok vse lepo in prav sočustvujemo kar se je pripetijo deklici....hočem povedati kaj sledi temu...deklici se stanje izboljšuje in poslabšuje...in onadva še vedno nista poročena,čeprav je od vsega tega minilo že dobro leto...
...vedno se lahko zgodi kaka nepredvidljiva situacija...
...jst bi na tvojem mestu poroko izpeljala,verjetno se bi tega želel tudi njegov dedek!...

....veliko sreče...

(odgovor članu Nataan)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Smrt v družini in poroka
10.2.2009 16:18:12   
Lenck

IZVIRNO SPOROČILO: najina pikica*

no glede poroke bolezni in smrti....
od mojega moža sestra se je hotela poročiti,imela sta že vse rezervirano,na pol plačano in nared,vabila razposlana,....skratka vse kot mora biti...
....nato sledi šok...slab mesec pred njunim pravličnem dnevom izvejo da je dekica (stara 8 let) ubistvu od fanta sestrična,s katero družino so zelo zelo zelo povezani zbolela za rakom (menda ima raka na linfnih žlezah...,skratka zelo žalostno.punčka je kar naenkrat igrišče in šolo zamenjala za bolnico,obsevanja....in zdravlenje)...no vsi ji želimo samo čimhitrejše okrevanje....
....zaradi družinske "tragedije" so poroko preklicali in prestavili do nedalnega....
....ok vse lepo in prav sočustvujemo kar se je pripetijo deklici....hočem povedati kaj sledi temu...deklici se stanje izboljšuje in poslabšuje...in onadva še vedno nista poročena,čeprav je od vsega tega minilo že dobro leto...
...vedno se lahko zgodi kaka nepredvidljiva situacija...
...jst bi na tvojem mestu poroko izpeljala,verjetno se bi tega želel tudi njegov dedek!...

....veliko sreče...



tudi jaz bi jo, verjetno pa vsakemu ostaja odločitev. jaz bi recimo tudi v "tvojem" primeru prej gledala na to, da ji prav nič ne koristim, če odpovem poroko, ki se je veseli cela družina, škodim pa ji z izvedbo tudi ne.
če pa gre za smrt, pa menim, da je potrebno najprej vprašati sebe - kako ti čutiš: bi ti bilo ok, si želiš, ali je žalost premočna in bi zasenčila veselje? in če ne, zakaj bi eni žalosti sledila še druga...

(odgovor članu najina pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Smrt v družini in poroka
13.2.2009 23:43:34   
Naty_ka
Mi smo pred dobrima dvema tednoma pokopali babico. Pa tudi poročila se ne bova letos. Pa ne zaradi žlahte ali koga ki se nebi strinjal.
Preprosto zaradi mene. Želim najprej žalovati in se potem veseliti.Obojega nisem sposobna.

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu Lenck)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?