|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Smučanje na Kaninu in nastanitev
15.12.2008 19:03:46   
Anonimen
Kje se spi, ce se smuca na Kaninu? V Bovcu?
Koliko je potem voznje vsak dan do gondole?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Smučanje na Kaninu in nastanitev
15.12.2008 19:33:35   
Sonrisa
Večinoma se spi v Bovcu, ja, ali pa okoliških vaseh. Iz Bovca do vstopne postaje je kakšnih 5 minut. Vozi pa tudi ski-bus, tako da ti ni treba skrbeti za prevoz.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Smučanje na Kaninu in nastanitev
15.12.2008 19:34:22   
Anonimen
Aha, samo toliko je. No, ce je se ski bus, je pa sploh fajn. Hvala ti za info :).

(odgovor članu Sonrisa)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Smučanje na Kaninu in nastanitev
15.12.2008 20:27:00   
frutka_
Pa kaj ti si videla koliko je snega???? 6metrov!!!!! Mi bomo najverjetneje en dan šli na izlet, da vidimo in enkrat doživimo to količino snega!user posted image
Kam, nimam pojma. Ampak po mojem je noro lepo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Smučanje na Kaninu in nastanitev
15.12.2008 20:33:05   
Anonimen
Pa kaj ti si videla koliko je snega???? 6metrov!!!!! Mi bomo najverjetneje en dan šli na izlet, da vidimo in enkrat doživimo to količino snega!user posted image
Kam, nimam pojma. Ampak po mojem je noro lepo.


Ja, sest, slisala in brala user posted image .

Po moje mora biti tudi full lepo, enkrat marca bi sla, se mi zdi full fajn za tako turisticne smucarje kot sem jaz. Mogoce se kak dan kasneje.


(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Smučanje na Kaninu in nastanitev
15.12.2008 20:35:10   
frutka_
Mi bi šli zdaj, čimprej. Mali in mož si full želita videti to količino snega. No, jaz tudi. Pa seveda pipika mala, ona niti nima neke izbire.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Smučanje na Kaninu in nastanitev
15.12.2008 20:36:26   
Anonimen
Mali in mož si full želita videti to količino snega. No, jaz tudi.


Ja, tudi to JE za videti, samo je baje se vse zaprto. Danes sem risala metre v zrak user posted image , ves koliko je to, sest metrov. Ufffffffffffffffffffff.

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Smučanje na Kaninu in nastanitev
15.12.2008 20:42:27   
frutka_
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Mali in mož si full želita videti to količino snega. No, jaz tudi.


Ja, tudi to JE za videti, samo je baje se vse zaprto. Danes sem risala metre v zrak user posted image , ves koliko je to, sest metrov. Ufffffffffffffffffffff.


Mi živimo v prvem nadstropju in sva z možem računala, da je to snega do polovice oken!user posted image Fuuuull dobro. Da bi vsaj malo obstal ljubi čas...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Smučanje na Kaninu in nastanitev
15.12.2008 20:44:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: frutka

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Mali in mož si full želita videti to količino snega. No, jaz tudi.


Ja, tudi to JE za videti, samo je baje se vse zaprto. Danes sem risala metre v zrak user posted image , ves koliko je to, sest metrov. Ufffffffffffffffffffff.


Mi živimo v prvem nadstropju in sva z možem računala, da je to snega do polovice oken!user posted image Fuuuull dobro. Da bi vsaj malo obstal ljubi čas...user posted image



Po moje kar bo, saj je to nad 2000m.
No, mene so danes namamili, da je smuka do 15. maja. Idealno za smucarske penziče kot sem sama user posted image .

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Smučanje na Kaninu in nastanitev
15.12.2008 20:51:27   
frutka_
No, mene na smuči ne spraviš. Poskusila bi edino tek na smučeh. Jaz sem športni ziheraš in za smučanje sem preveč štorasta.
Moj je bil danes na Krvavcu in je bila megla ko user posted image . Ima pa nove tekmovalne smučke in je prišel čisto naspidiran domov kake dobre smuči ima! user posted image
Karta-Krvavec-dnevna-28eur. Poldnevna- 4eur manj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Smučanje na Kaninu in nastanitev
15.12.2008 20:56:05   
Anonimen
Moj je bil danes na Krvavcu in je bila megla ko user posted image .


Zato sem jaz bolj za marec + user posted image .

Karte so kar konkretno drage, ja, sploh za meglo. Kanin je 26 dnevna.

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Smučanje na Kaninu in nastanitev
15.12.2008 20:57:44   
frutka_
No, mi imamo Avstrijo čisto blizu, imava tudi letno vinjeto na avtu tako da gre običajno smučat v to smer. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Smučanje na Kaninu in nastanitev
15.12.2008 20:58:22   
Anonimen
Mal za luste, se za nesmucarje, en lusen hotel v Bovcu (zdaj, ko sem orientirana user posted image ):

Dobra vila (klikni).

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Smučanje na Kaninu in nastanitev
15.12.2008 21:08:53   
Samrela
Kanin je gotovo smučišče z najlepšim ambientom pri nas. Kljub temu, da nima razkošja prog, tudi jaz komaj čakam, da se grem naužit beline!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Smučanje na Kaninu in nastanitev
15.12.2008 21:09:25   
Anonimen
Kanin je gotovo smučišče z najlepšim ambientom pri nas.


A res? Uauuu. Si ze bila?

(odgovor članu Samrela)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Smučanje na Kaninu in nastanitev
15.12.2008 21:12:17   
staši
Pa kaj ni to za Kanin normalno ,sej če je manj snega je tam sama skala in full nevarno .Meni osebno Kanin ni glih pri srcu samo zaradi gondole ,ker mi niso glih všeč drugače smuka če je toliko snega kot je sedaj je lepa

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Smučanje na Kaninu in nastanitev
15.12.2008 22:01:17   
frutka_
No, zdaj ste mi šele lušte naredili. Prijatelj je bil v Bovcu danes. Preko Italije je moral, da je lahko prišel do tja.user posted image

(odgovor članu staši)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Smučanje na Kaninu in nastanitev
15.12.2008 22:03:04   
Ribica **
Je normalna ta kolicina snega za Kanin, ja, samo ne decembra. Je pa sneg res do sredine maja gor, sploh pri taki zimi. Postaja gondole je pa prakticno na koncu Bovca, tako da lahko spis v Kaninski vasi ali pa v Bovcu, itak je majhen in si hitro okrog user posted image  Ne vem pa kako je z busom, ce si v Cezsoci - ampak itak je to spet 5 min ven iz Bovca, ce.

Jaz sem bila samo enkrat na Kaninu, pa nisem hotla smucat, ker so sami prepaaaaaaadi in skale user posted image  Pa se kroznicki so me udarli. Res pa je, da sem imela ene 7 let user posted image  Tudi jaz nisem fan gondol in prepadov, zato mi tudi Krvavec ni lih priljubljeno smucisce. Smucamo pa na Trbizu - ugodeje kot Krvavec, daljse in bolj urejene proge, hitre zicnice, povzeava z Visarji itd. Pa ni tko dalec kot do Kanina.

(odgovor članu staši)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Smučanje na Kaninu in nastanitev
15.12.2008 22:03:54   
Ribica **
IZVIRNO SPOROČILO: frutka

No, zdaj ste mi šele lušte naredili. Prijatelj je bil v Bovcu danes. Preko Italije je moral, da je lahko prišel do tja.user posted image


Saj to je tudi najbolj prijazna varianta, ker cez Idrijo je grozno. Vrsic je pa do pomladi zaprt. Torej so odprli Predel, fajn user posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Smučanje na Kaninu in nastanitev
15.12.2008 22:28:41   
frutka_
Ribica hvala za info!

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Smučanje na Kaninu in nastanitev
15.12.2008 22:48:00   
Sonrisa
lahko spis v Kaninski vasi ali pa v Bovcu

Kaninska vas je del Bovca. user posted image


Aja, pa Predel je še vedno zaprt.

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Smučanje na Kaninu in nastanitev
16.12.2008 1:00:30   
rija
Aja, meni pa Kaninsko smučišče ni všečuser posted image  in če je megla, še do konca nosu ne vidiš....povejo pa navadno ne....te pokasirajo za gondolo in greš potem na fino drag čaj gor....in seveda si od besa privoščiš še šilček ali dvauser posted image  

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Sonrisa)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Smučanje na Kaninu in nastanitev
16.12.2008 12:46:46   
jakaracman
Leta in leta smučala na Kaninu in vedno vedela kakšno vreme je gor.Res se pa lahko spusti hitro megla.Meni je fajn.Če je lepo vreme vidiš do morja.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Smučanje na Kaninu in nastanitev
16.12.2008 21:49:22   
lokvanj20
zdravo!
Jst sm iz Bovca. Upajmo da bo na Kaninu lepo vremein Bovcu, ker  ko bo začel pihat veter pol je konec  pol je smućišče zaprto - zaradi gondol. Če se ne motim so naredil nekaj novih prog ena bo vodila tudi na Italjansko stran.
Je pa že kar velik snega gor lahko gledam prek TVja.
Lp

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Smučanje na Kaninu in nastanitev
16.12.2008 21:52:12   
Anonimen
ker  ko bo začel pihat veter pol je konec  pol je smućišče zaprto - zaradi gondol.


Kako je spomladi, tam od sredine marca naprej, a tudi piha mocan veter?

(odgovor članu lokvanj20)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





1. HIGHLANDER Pohodniški dan z gosti
HIGHLANDER je največja veriga večdnevnih pohodniških dogodkov na svetu. V nedeljo, 19. maja 2024 pa v Sloveniji organizi...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih regijah v Sloveniji, na katerih boste uživali s svojimi otroci.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?