|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Smučarska oprema
21.12.2007 9:03:18   
*sanela*
Pozdravljene!
Moj sinček je star 4,5leta. Letos smo se odločili, da ga prvič postavimo na smuči. Razmišljava, da mu kupiva tiste plastične smuči ki se nataknejo na snežke ker se mi zdi, da so prave smuči ful predrage za tako majhne otroke.
Prosim za nasvet!  Prave ali plastične?
Baje obstaja sejem rabljene smučarske opreme, mi poveste prosim kdaj in kje je? user posted image

Hvala!
Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Smučarska oprema
21.12.2007 9:06:54   
Marogica
Mislim, da so plastične smučke čisto brezvezne, za to starost. Moj je pri 4,5 že konkretno smučal. Smo pa vedno kupovali rabljeno opremo, in jo potem vsako leto samo "zamenjamo" za večjo številko.

Jaz bi mu na tvojem mestu nabavila normalne smučke, vednar rabljene.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Smučarska oprema
21.12.2007 9:12:19   
Lenny
Mislim, da je za plastične že prevelik. Pri nas je sejem rabljene opreme že bil, morda najdeš kaj v oglasih.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Smučarska oprema
21.12.2007 9:15:35   
aluš
Sejmi rabljene smučarske opreme so v glavnem že bili. Plastiče smučke je brez veze kupovat, ker se z njimi sploh ne da noramlno smučat, se skoz ven "stika" škorenj. S sestro imava eno stare otročke, pa smo mi imeli rabljene smuči+pancerje, ona pa plastiko. Njena sploh ni nič mogla smučat, samo, da je malo zavila,  ji je  že vse postan  šlo in je posledično padla. Je bila mala fula slabe volje. sta bila pa tudi stara 4,5 let ko smo se to šli prvič.

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Smučarska oprema
21.12.2007 10:01:58   
*sanela*
Očitno sem sejme zamudila user posted image  user posted image  user posted image
Če ima slučajno kdo smuči 100cm, palice in pancerje št. 30 za prodat, prosim če mi se javi na zs.!

Hvala!
Lp

(odgovor članu aluš)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Smučarska oprema
21.12.2007 10:08:24   
Lenny
Če ima slučajno kdo smuči 100cm


Za 4,5 let 100 cm? Mi smo letos za 5,5 letnika kupili 110, pa so mu do nosa. Za začetnika naj bi bile smuči nekje do brade. Da se ne bo po nepotrebnem mučil.

Zdaj sem se spomnila. Spodaj na "miganju" je bila debata, da v Hervisu opremo tudi sposojajo. Morda ti to kaj pomaga.

< Sporočilo je popravil Lenny -- 21.12.2007 10:17:58 >

(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Smučarska oprema
21.12.2007 11:06:44   
Anonimen
Moj je bil lani star 4,5 leta in je imel smuči dolge 70 cm. Sicer so bile res malo kratke, že od prejšnjih dveh sezon,, ampak bolje krajše kot daljše.

Letos pri 5,5 leta juh ima dolge 100 cm. Boljše bi bile 105, te bi bile do nosu, ampak jih ni bilo. 110 so se mi zdele predolge, tako smo pristali na 100 in so prav super. Toliko malo za primerjavo, da boš vedela. Otrok je s predolgimi smučmi neroden in seveda potem nima volje do smučanja.

Drugače pa ja, v Hervisu sposojajo smuči. Plastične so pri tej starosti res brezvezne. To je tam za 2 ali3-letnike, da se malo sprehajajo sem in tja po ravnem.

(odgovor članu Lenny)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Smučarska oprema
21.12.2007 11:11:52   
*sanela*
user posted image  Se vidi da še nisem kupovala otroških smuči user posted image ! Ga moram zmerit! Verjetno bo nekje okrog 80 - 90cm dovolj!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Smučarska oprema
21.12.2007 12:26:12   
Lenny
Škoda, da nisi bliže. Bi si lahko naš komplet sposodila user posted image  Zdaj čaka, da mali mini dovolj zraste, da bo spet v uporabi.

(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Smučarska oprema
21.12.2007 14:30:06   
Strawberrie Cherrie
krajše so smuči, lažje se bo učil smučati. za začetnike definitivno do brade, nikakor ne več.

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Smučarska oprema
22.12.2007 21:38:08   
teta beta
Naša je stara dobri dve leti, pa je dobila te plastične, za na čevlje. Toliko, da se navadi na občutek in da "bo ona tudi smučala", ko gremo na smučanje. Že drugo leto pa bo verjetno imela prave in pancarje, po vsej verjetnosti rabljene. Pri 4,5 letih so plastične po moje čisto BZ. 

_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Smučarska oprema
29.12.2007 11:53:06   
TIA22
No, tudi mi  smo imeli letos prvi nakup smučarske opreme. Pa je star 4,8 let. Smo kupili nove pancerje zanj( ata odločil) od rocers, ker so nastavljivi od 30-35št. Smučke pa smo kupili v avstriji rabljene za 19,90€ velikosti 110cm. Kot nove z avtomati seveda. Hotela sem, da bi imel manjše, pa so ga zmerili in je velik128cm in so nam take smučke najbolj priporočali.  Kako bo pa kaj na snegu z njimi pa bomo videli, samo grema oba z malim v smučarski tečaj.user posted image user posted image

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Smučarska oprema
6.1.2009 16:26:04   
NERICA
Bi imel kdo smuči 80-85cm in pancerje 25-26, pa palice?

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Smučarska oprema
6.1.2009 20:27:00   
zaspanka
naš je bil ravno star 2,5 let in smo mu letos kupili prave smučke, ker so nam plastične vsi strokovnjaki odsvetovali. so rekli, da naj raje ne smuča, kot pa da ima plastične. je bil kar strošek pri celotni opremi saj rabi še čelado, pancarje, očala in palice. sem pa kupila v hervisu ko so imeli kupi 3 plačaj 2 in smo kar dobrih 100 eur prišparali.
če ne boš dobila nič rabljenega se ti po moje splača sedaj na razprodajah pogledat, pa lahko drugo leto prodaš.

(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Smučarska oprema
10.1.2009 9:33:38   
janjja
Mi smo letos kupili pravo opremo za našo 4,5 letnico. Nove deske (80cm)- in so čisto dovolj dolge in nove vezi, pancerje in palice pa rabljene eno sezono - vse skupaj nas je stalo 100 evrov in se nam ni zdel tak denar

(odgovor članu zaspanka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Smučarska oprema
10.1.2009 15:50:58   
dskubin
Mi iščemo nekaj takega, za kake smuči pa to gre in cena me zanima.

_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu NERICA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroci naj bodo bosi
Hoja brez čevljev je najbolj naravna in primerna za otroke, zato naj bodo ti čim večkrat bosi. Malo stopalce se namreč n...
BLOG: Kaj storiti, ko je otrok frustriran?
Konflikti in frustracije so neizogiben del medčloveških odnosov, še posebej, ko nas več ljudi živi tako zelo blizu kot v...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?