|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   So starejši starši nepošteni do svojih otrok?
6.10.2011 9:57:46   
RR raziskuje
Preberite si, zakaj avstralski zdravnik meni, da je tako. Kaj menite vi, se strinjate z njim?

Novica: http://www.ringaraja.net/clanek/so-starejsi-starsi-neposteni-do-svojih-otrok_4872.html
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: So starejši starši nepošteni do svojih ot...
6.10.2011 11:14:17   
mateyka
pa zakaj take bedarije "raziskujete"? user posted image čist bolano in neprofesionalno; tri stavke in potem naj se poda mnenje? hujskaško imho.. user posted image

(odgovor članu RR raziskuje)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: So starejši starši nepošteni do svojih ot...
6.10.2011 11:42:28   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

pa zakaj take bedarije "raziskujete"? user posted image čist bolano in neprofesionalno; tri stavke in potem naj se poda mnenje? hujskaško imho.. user posted image


Sem že sama hotela kaj podobnega napisati, pa se bom kar pod tebe podpisala, če dovoliš.

Ker tale RR razskuje je pa res že nadležno...user posted image


_____________________________



(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: So starejši starši nepošteni do svojih ot...
6.10.2011 11:48:05   
hrchy
Mateyka, podpis...

Pa ponavadi so se dolgocasne teme... user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: So starejši starši nepošteni do svojih ot...
6.10.2011 12:04:32   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

pa zakaj take bedarije "raziskujete"? user posted image čist bolano in neprofesionalno; tri stavke in potem naj se poda mnenje? hujskaško imho.. user posted image


Sem že sama hotela kaj podobnega napisati, pa se bom kar pod tebe podpisala, če dovoliš.

Ker tale RR razskuje je pa res že nadležno...user posted image



Točno tako, same bz teme. Nehajte že raziskovati in se raje posvetite tehnični nadgradnji portala.


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
6.10.2011 23:36:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu RR raziskuje)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: So starejši starši nepošteni do svojih ot...
7.10.2011 18:09:58   
kajajaka
podpis pod vse predhodnice

Samo provociranje... sploh ne berem več, ker niso že dolgo nič pametnega "RR raziskali"

Žalostno... kolikor jaz razumem, naj bi bil to nek pozitiven forum, ne pa, da ti "RR raziskuje# vsak drugi dan dvigne pritisk s podobnimi neumnostmi kot je tale...

RR dejte kaj uporabnega raziskat, kak koristen nasvet napisat... ali pa raje nič... ker to ne vodi več nikamor user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: So starejši starši nepošteni do svojih ot...
7.10.2011 18:13:42   
Anonimen
Še en razsikovalni presežek.
Nimam kompetenc, da karkoli komentiram, žal.

(odgovor članu RR raziskuje)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: So starejši starši nepošteni do svojih ot...
7.10.2011 19:11:54   
m_o_i
(nisem brala prispevka oz. linka; samo na osnovi naslova teme):

tozila jih bom (tiste znanstvenike-ne-vem-od-kje-ze) ker me po krivem obsojajo. za RR bom pa se razmislila(a ni tisti, ki vreco drzi, enako kriv kot tisti, ki vanjo daje?!)user posted image

svetajeza nooooooooo

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: So starejši starši nepošteni do svojih ot...
7.10.2011 19:18:34   
ZARA
Upam, da sem zelo nepoštena do svojega otroka, ker minus da plus.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: So starejši starši nepošteni do svojih ot...
7.10.2011 21:24:51   
pelin
user posted image uuu kakšen rom pom pom je tule...in to s strani samih takih bolj "priletnih "mamic user posted image ...hja no...saj čisto mimo tudi ni tale članek...če smo čisto pošteni te verjetno tam čez štirideset prej začne kaj zdravje...mentalno in fizično...ovirat, kot pri dvajsetih...Vendar te pa pri dvajsetih ovirajo druge stvari...mogoče nepremišljenost, življenjska neizkušenost, neizživetost.... skratka vse ima svoje dobre in slabe strani...to znajo dobro povedat tiste na forumu 40+, ki se občudovanja vredno pridno in vztrajno trudijo postati mamice...
Sama sem za zdajšnje razmere pri svojih "rosnih" še ne  25-tih kar hitro prvič postala mamica...pa se mi je zdelo ravno pravi čas...sedaj pri 37-tih pa glede še enega otročka  tudi  ne bi imela veliko proti, ker se mi zdi da je za tretjega tudi še kar pravi čas...
Sem pač mnenja, da osebnostno zoriš, rasteš in se razvijaš z vsakim otrokom posebej , ne glede na starost...vsak ti nekaj da, kar ti mogoče prejšnji ni in vsakemu si sposoben dati nekaj, česar otrok pred njim ni bil deležen v tako veliki meri...včasih je to mladostniška razigranost, nepremišljenost, živahnost....drugič potrpežljivost, poštenost, iskrenost...pa spet osebnostna stabilnost, preudarnost, delavnost...
Se pa strinjam da so tele raziskave na RR res včasih čist nekaj adijo...verjetno je njihov smisel v tem, da vržejo kost  v upanju na čimvečji lajež 


(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: So starejši starši nepošteni do svojih ot...
8.10.2011 9:14:21   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: pelin
user posted image uuu kakšen rom pom pom je tule...in to s strani samih takih bolj "priletnih "mamic user posted image


user posted image

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: So starejši starši nepošteni do svojih ot...
8.10.2011 9:16:41   
ZARA
Pelin, priletnih mamic? Zdaj sem pa globoko ranjena.user posted image

< Sporočilo je popravil ZARA -- 8.10.2011 9:17:10 >


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: So starejši starši nepošteni do svojih ot...
8.10.2011 9:25:58   
ronja
če smo čisto pošteni te verjetno tam čez štirideset prej začne kaj zdravje...mentalno in fizično...ovirat, kot pri dvajsetih...Vendar te pa pri dvajsetih ovirajo druge stvari...mogoče nepremišljenost, življenjska neizkušenost, neizživetost.... skratka vse ima svoje dobre in slabe strani...

podpis. Mene je kar malo vrglo, ko sem brala knjigo Zadnje predavanje - očka 3 malih otrok (prvi 4 leta in pol, drugi 3 in tretja 1,5 leta), je umrl za rakom star 48 (to je njegova knijga, napisana za te otroke, kar bi jim rad povedal, pa jim ne bo mogel, je že vedel, da ima raka)... Takrat je bila moja prva misel to, da sem zračunala, koliko bosta moji punci takrat stari (19 in 18), ko bom sama 48 - to me je potem kar malo pomirilo... Še vedno je grozno, če ti starš umre v najstništvu, vendar se mi zdi, da se ne da primerjat s tem, da ti umre, ko si še predšolček... In to je ena od reči, zakar bi rada imela otroke rajši prej (čeprav nisem ravno zgodaj začela - 29). Še vedno me lahko jutri zgazi avto ali pa se kaj zakomplicira s kakšno boleznijo, umirajo tudi 33 letne mamice - to mi je jasno, da garancije ni - je pa verjetnost manjša...

Res pa je tudi, da je za te otroke boljše, da so, pa pač nimajo staršev pri 30ih kot pa da jih nikoli ne bi bilo... Tako da nisem pametna. Samo zase se pa rajši malo bolj na ziher odločam (ziher itak nič ni, ampak z večjo verjetnstjo).

Karr se rraziskovanja tiče pa... ne vem, kdo da enemu odstavku ime "članek"user posted image


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?