|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   So vaši otroci na Facebooku?
20.6.2011 11:29:37   
RR raziskuje
Dovolite svojim otrokom, da imajo profil na Facebooku? Ali poskrbite za varnost?
Preberite si: http://www.ringaraja.net/clanek/facebook-in-mladoletniki_4614.html?page=
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: So vaši otroci na Facebooku?
20.6.2011 12:16:53   
Tejči
Nima profila na FB, niti še ni izrazila želje, da bi imela. Ima veliko sošolk/cev v soseski, tako da je raje zunaj..za računalnikom pa zelo zelo redko..je pa res, da je stara komaj 7 let. A vem, da nekateri sošolci že imajo profileuser posted image

(odgovor članu RR raziskuje)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: So vaši otroci na Facebooku?
21.6.2011 8:28:14   
Luni
Starejši ima profil od 12-tega leta. Takoj, ko si ga je naredil, sem si ga tudi jaz in postala sem njegova "prijateljica" user posted image . Tamal ima 10 let, še dve leti ne bo imel profila, ima pa ga večina njegovih sošolcev. O nekaterih njihovih objavah, tudi starejših in odraslih, raje ne bi........ user posted image

_____________________________



(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: So vaši otroci na Facebooku?
3.7.2011 12:25:10   
črticaa
kakood 12ga leta, če pa piše da imaš lahko od 13ga???

naš ga je želel imeti, insem mu dala za prebrat, tako da je sedaj do 13ga leta mir. potem pa ne vem kako bomo,...vrjetno ga bo imel, pod mojim nadzorom

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: So vaši otroci na Facebooku?
3.7.2011 12:28:57   
blaža
Naš osemletnik, ga še nima in niti ne teži, da bi ga rad mel. Po mojem vsaj do desetega, dvanajstega leta še ne. Itak me bo pa mel za prijateljico user posted image tako, da bo nekaj kontrole,.. čeprav si lahko nardi dvojni profil, pa pol spet,...

Mi se zdi, da je glavno, da se že od malega z njimi veliko pogovarjamo, ko je cajt, da obrazložimo zakaj je internet nevaren in na kaj mora pazit, bit pozoren,..da se zna že sam odločit, kaj je ok in kaj ne, ker, ko so v puberteti,.. itak ta stari težijo, pa take zadeve,..user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: So vaši otroci na Facebooku?
3.7.2011 12:29:40   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: črticaa

kakood 12ga leta, če pa piše da imaš lahko od 13ga???

naš ga je želel imeti, insem mu dala za prebrat, tako da je sedaj do 13ga leta mir. potem pa ne vem kako bomo,...vrjetno ga bo imel, pod mojim nadzorom


vpišeš spremenjeno letnico rojstva in je.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: So vaši otroci na Facebooku?
3.7.2011 12:37:45   
Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: črticaa

kakood 12ga leta, če pa piše da imaš lahko od 13ga???

naš ga je želel imeti, insem mu dala za prebrat, tako da je sedaj do 13ga leta mir. potem pa ne vem kako bomo,...vrjetno ga bo imel, pod mojim nadzorom


vpišeš spremenjeno letnico rojstva in je.

to je moj nečak naredil-profil ima cca. 2 leti(letos bo star 13)...gor so skoraj vsi njegovi sošolci....ima pa za "prijateljico" svojo mami in pa mene,tko da imava kontrolouser posted image ....več ali manj itak igrajo igrce in limajo komade z youtuba na ziduser posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: So vaši otroci na Facebooku?
3.7.2011 12:38:40   
StrawberrY
Še jaz ga nimam, ga bo imel pa otrokuser posted image .
Drugače pa niti ne pokaže kakšnega velikega zanimanja za računalnik. Trenutno je še v fazi igranja nogometa, kolesarjenja,.... in upam, da to čim dlje traja. Star je pa malo manj kot 9 let.
Mi je pa ravno včeraj rekel, da kdaj bo dobil mobitel. Da ga imajo že skoraj vsi sošolci. Sem rekla, da ni problema, da lahko mojega starega vzaem. Do 3 Eur mu jaz plačam, ostalo pa sam. Pa me prav čukasto gleda, aja a to je treba plačevati. Ja dragi otrok, danes ni nič več zastonjuser posted image . Pa sva imela še to po hitrem postopku rešeno, ker denar gre pa tako težko stran od njega. Vse kar dobi pridno nalaga.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: So vaši otroci na Facebooku?
3.7.2011 12:43:06   
črticaa
IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: črticaa

kakood 12ga leta, če pa piše da imaš lahko od 13ga???

naš ga je želel imeti, insem mu dala za prebrat, tako da je sedaj do 13ga leta mir. potem pa ne vem kako bomo,...vrjetno ga bo imel, pod mojim nadzorom


vpišeš spremenjeno letnico rojstva in je.


ker se mi ne zdi FB za otroke sem mu to prepovedala in mu rekla da ga lahko pridejo policaji preveriti in gre lahko v zapor in PIKA

stvar rešena za 2 leti user posted image no ja ko tukaj preberem je res kruta,..ampak naš je pač zaletav pa moraš včasih kakšne extremne primerjave uporabljat

< Sporočilo je popravil črticaa -- 3.7.2011 12:45:08 >

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: So vaši otroci na Facebooku?
3.7.2011 12:53:43   
Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: črticaa

IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: črticaa

kakood 12ga leta, če pa piše da imaš lahko od 13ga???

naš ga je želel imeti, insem mu dala za prebrat, tako da je sedaj do 13ga leta mir. potem pa ne vem kako bomo,...vrjetno ga bo imel, pod mojim nadzorom


vpišeš spremenjeno letnico rojstva in je.


ker se mi ne zdi FB za otroke sem mu to prepovedala in mu rekla da ga lahko pridejo policaji preveriti in gre lahko v zapor in PIKA

stvar rešena za 2 leti user posted image no ja ko tukaj preberem je res kruta,..ampak naš je pač zaletav pa moraš včasih kakšne extremne primerjave uporabljat

itak se vsaka mama odloči,ali dovoli profil ali ne-v to se ne utikam....ampak je pa dejstvo,da FB ne le da ni za otroke,je ena velika priložnost za krajo indentitete...tega se recimo vsi zavedamo...pa ko daš 1x slike gor,jih kdorkoli karadrkoli najde....pa jim imamo prav tako goruser posted image

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: So vaši otroci na Facebooku?
3.7.2011 13:01:45   
črticaa
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@


IZVIRNO SPOROČILO: črticaa

IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: črticaa

kakood 12ga leta, če pa piše da imaš lahko od 13ga???

naš ga je želel imeti, insem mu dala za prebrat, tako da je sedaj do 13ga leta mir. potem pa ne vem kako bomo,...vrjetno ga bo imel, pod mojim nadzorom


vpišeš spremenjeno letnico rojstva in je.


ker se mi ne zdi FB za otroke sem mu to prepovedala in mu rekla da ga lahko pridejo policaji preveriti in gre lahko v zapor in PIKA

stvar rešena za 2 leti user posted image no ja ko tukaj preberem je res kruta,..ampak naš je pač zaletav pa moraš včasih kakšne extremne primerjave uporabljat

itak se vsaka mama odloči,ali dovoli profil ali ne-v to se ne utikam....ampak je pa dejstvo,da FB ne le da ni za otroke,je ena velika priložnost za krajo indentitete...tega se recimo vsi zavedamo...pa ko daš 1x slike gor,jih kdorkoli karadrkoli najde....pa jim imamo prav tako goruser posted image


yes yes
ampak se trudim, da jihdam res minimalno,..albume imam zaklenjene,...
vem da to ni garancija,...ampak malo lažje je user posted image


ne pa punce ki dajo gor slike svojih GOLIH otrok,.albumi čisto odprti,....user posted image user posted image user posted image   pri vsej pedofiliji na temu pokvarjenem svetu user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: So vaši otroci na Facebooku?
5.7.2011 13:17:00   
dps1
če še niste gledali tega filma - priporočam. za kratek čas se boste verjetno odjavili s FB. gre pa za krajo identitete.

http://www.kolosej.si/filmi/film/na-muhi/

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: So vaši otroci na Facebooku?
3.8.2011 8:23:29   
Blink1
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@


IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: črticaa

kakood 12ga leta, če pa piše da imaš lahko od 13ga???

naš ga je želel imeti, insem mu dala za prebrat, tako da je sedaj do 13ga leta mir. potem pa ne vem kako bomo,...vrjetno ga bo imel, pod mojim nadzorom


vpišeš spremenjeno letnico rojstva in je.

to je moj nečak naredil-profil ima cca. 2 leti(letos bo star 13)...gor so skoraj vsi njegovi sošolci....ima pa za "prijateljico" svojo mami in pa mene,tko da imava kontrolouser posted image ....več ali manj itak igrajo igrce in limajo komade z youtuba na ziduser posted image


Ni to neka kontrola.... Pubec lahko nekaj objavi tako, da samo vidve ne vidita, vsi ostali njegovi prijatelji pa user posted image


_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: So vaši otroci na Facebooku?
3.8.2011 8:40:23   
Kerensa*
Profil na FB imata oba - 13,5-letni Pubertetnik in 5,5-letni Mladič (pa tudi naša ga. Pes ga ima). Imata ga že cca. 2  leti. Pubertetnik s svojim upravlja sam, ga pa jaz vsake toliko, v njegovi prisotnosti, pregledam. Ne berem mu sporočil in podobno, pregledam pa, koga ima za prijatelje in katere aplikacije je namestil. Z Mladičevim pa upravljam jaz (pa tudi s tistim od ge. Pes) - on samo igra igrice.

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Mama, otroci so bili mirni, dokler nisi pr...
Si že kdaj slišala od svojega partnerja: Otroci so bili ves dan dobri in poslušni, a ko so te zagledali, so se začeli je...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?

Manj kot 1 leto. (0%)

1-2 leti. (29%)

2-3 leti. (64%)

3-4 leta. (7%)

4-5 let. (0%)


Število vseh glasov: 14

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!