|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sodelavec
6.8.2013 13:06:40   
Anonimen
Sem poročena, imava otroke, najina zveza povprečna, z vzponi in padci, sva zelo različna, različni interesi, čustvena zrelost na različni stopnji, jaz velikokrat čustveno nezadovoljena, kar se kaže tudi v spolnosti. Veliko se pogovarjava, rešujeva sproti, pri vzogji sva enotna,spoštljiv odnos, drug drugega nasmejiva, itd...je kar veliko dobrih stvari.

Pred časom sem nekaj začutila do sodelavca. Ne vem kaj je to, ampak med nama je močna privlačnost in dobra energija. On je zelo pozoren, zapomni si stvari in zanima ga in daje mi nekatere občutke, ki jih doma ne dobim. Od začetka mi je to zelo ugajalo, kasneje pa sem ga ob popoldnevih začela pogrešati. Tega sem se prestrašila, dobila slabo vest in od takrat naprej, ko sem to dojela me to zelo bremeni. Službe ne morem menjat, umaknit se tudi ne morem, ker ves čas sodelujeva. Kako naprej?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sodelavec
6.8.2013 14:58:52   
kalbo
Kako naprej? Predstavljaj si ga doma v gatah, kako prdi v fotelj pred televizorjem, pa te bo romantika minila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
6.8.2013 15:37:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sodelavec
6.8.2013 15:55:55   
mateyka
ah ja, princi, ki jih nikoli ne vidiš rigat, kakat in prdet. tale sodelavec me spominja na mojo taščo; skoraj popolni angel ti je, če z njo ne živiš. če ne stanujete skupaj, jo nikoli ne vidiš, ko je slabe volje, ko jo boli glava in je tečna, ko hoče bit sama in jo tudi ti (aka čist vsak) moti - v glavnem nikoli jo ne vidiš, ko ni ok. in pol se ti zdi super. vedno si vzame čas in je dobre volje, ko nas obišče. in v bistvu res je taka. sam živet ne smeš pri njej user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sodelavec
6.8.2013 22:25:29   
josephine27
Pred časom sem bila v zelo zelo podobni situaciji, s tem, da sva bila midva v stikih včasih tudi izven službe. Lahko ti napišem, da mine. Samo počakat je treba dovolj dolgo. Nekako tako kot poje Smolar " Saj te prime pa te mine punce ne ga srat..." V tistih časih sem ti to kar pogosto pelauser posted image

Kar se tiče občutka krivde pa... Nekaj časa sem ga tudi sama imela. Vem, da mi je nekdo tu gor napisal, da to, da sem se zaljubila ni nič takšnega. Da to samo pomeni, da sem živa. Ko sem začela več razmišljat o tem sem spoznala, da ima prav in tudi krivde potem ni bilo več, delo v službi je lažje steklo..skratka vse se je vrnilo počasi v stare tire. Zdaj se ob misli na to samo še nasmehnem.

_____________________________



(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sodelavec
7.8.2013 11:32:27   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Predstavljaj si ga doma v gatah, kako prdi v fotelj pred televizorjem, pa te bo romantika minila.


To je nekako odganjanje tega, kar se ji dogaja, na silo. Saj koneckoncev tudi svojega sedanjega partnerja nekoč, na začetku, ni videla v gatah, kako prdi pred televizorjem - pa koneckoncev tudi partner nje najbrž ne.
Univerzalnega odgovora tukaj na žalost ni, se primer od primera preveč razlikuje. Včasih se splača realizirat, včasih se pa lahko človek hudo, hudo opeče. Gate in prdenje so pa v vsakem primeru šele v kasnejšem planu, s katerimkoli partnerjem že user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sodelavec
7.8.2013 11:34:29   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: josephine27



Kar se tiče občutka krivde pa... Nekaj časa sem ga tudi sama imela.


Nima nobenega smisla ga imeti. Človek v svoji naravi ni monogamno bitje oz. je to lahko več ali manj samo na silo.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sodelavec
7.8.2013 12:52:51   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: daddy


IZVIRNO SPOROČILO: josephine27



Kar se tiče občutka krivde pa... Nekaj časa sem ga tudi sama imela.


Nima nobenega smisla ga imeti. Človek v svoji naravi ni monogamno bitje oz. je to lahko več ali manj samo na silo.


Človek ima poleg svoje narave še razum, kar ga oddalji od živali. Torej, da je človek monogamen je kompromis in ne prisila.

Seveda je pa svojo naravo treba razumet in se metuljčkov ne ustrašit. Z metuljčki se je treba naučit soočit. Tale dotična zaljubljenka je napisala, da se s svojim partnerjem OK razume mimo metuljčkov, da jo pa ta princ na belem konju razume, si zapomni in podobno. Metuljčki minejo in princ na belem konju ima tudi napake. Boljš doma metuljčke zanetit ima človek manj težav s problemi.

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Sodelavec
7.8.2013 13:38:35   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Boljš doma metuljčke zanetit ima človek manj težav s problemi.



Evo, se čisto strinjam s tvojim drugim postom v tej temi, razen tukaj na koncu - kakor kdaj. Pri komu bi bilo bolje jih poskusit doma zanetit, pri komu pa vseeno bolje drugje, je čisto različno od primera do primera. Nikjer pa metuljčki ne trajajo večno, to je tudi fajn vedet in upoštevat user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Sodelavec
7.8.2013 14:49:09   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Človek ima poleg svoje narave še razum, kar ga oddalji od živali. Torej, da je človek monogamen je kompromis in ne prisila.

Seveda je pa svojo naravo treba razumet in se metuljčkov ne ustrašit. Z metuljčki se je treba naučit soočit. Tale dotična zaljubljenka je napisala, da se s svojim partnerjem OK razume mimo metuljčkov, da jo pa ta princ na belem konju razume, si zapomni in podobno. Metuljčki minejo in princ na belem konju ima tudi napake. Boljš doma metuljčke zanetit ima človek manj težav s problemi.


Metuljčki so na začetku vedno samoumevni.....pridejo in jih ne moreš kontrolirati.....kasneje v vezi pa se morajo metuljčki "umetno" ustvarjati oz. se nekako morajo zanetiti.....

In po 15 ali 20 letih veze teh samoumevnih metuljčkov pri svojem partnerju več ni....so le tisti zaneteni metuljčki, za katere pa se je treba malo truditi, da se odnos poživi......se pa ti samoumevni metulčki lahko pojavijo ob pojavu nekoga tretjega, novega, eksotičnega.....in pomenijo neko pestrost in poživitev umirjenega, varnega ljubezenskega življenja z enim partnerjem.....

Kako pa ukrepaš pri teh "tujih metuljčkih" pa je odvisno od posameznika.....nekateri se tem metuljčkom 100 % prepustijo (recimo tako, da svojega stalnega partnerja varajo ali pa stalnega partnerja zapustijo).....nekateri pa čakajo, malo flirtajo, se lepo gledajo, pogovarjajo in sčasoma metuljčki počasi začnejo odletati...tisti, ki pa verjamejo v te pravljice, da so samoumevni metuljčki po dvajsetih letih veze v enaki meri prisotni kot na začetku zaljubljenosti pa so v šoku, ko jih začnejo obletavati novi metulčki...... 


(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Sodelavec
7.8.2013 14:50:47   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: daddy


IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Boljš doma metuljčke zanetit ima človek manj težav s problemi.



Evo, se čisto strinjam s tvojim drugim postom v tej temi, razen tukaj na koncu - kakor kdaj. Pri komu bi bilo bolje jih poskusit doma zanetit, pri komu pa vseeno bolje drugje, je čisto različno od primera do primera. Nikjer pa metuljčki ne trajajo večno, to je tudi fajn vedet in upoštevat user posted image


Da potem človek ni v šoku oz. ga ne peče vest......ker je nekdo drug zanetil metuljčke in ne zgolj 20 letni partner....... user posted image

< Sporočilo je popravil liliana -- 7.8.2013 14:51:24 >

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Sodelavec
7.8.2013 15:12:17   
kalbo
Se strinjam z napisanim.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Sodelavec
7.8.2013 20:54:46   
josephine27

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: daddy


IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Boljš doma metuljčke zanetit ima človek manj težav s problemi.



Evo, se čisto strinjam s tvojim drugim postom v tej temi, razen tukaj na koncu - kakor kdaj. Pri komu bi bilo bolje jih poskusit doma zanetit, pri komu pa vseeno bolje drugje, je čisto različno od primera do primera. Nikjer pa metuljčki ne trajajo večno, to je tudi fajn vedet in upoštevat user posted image


Da potem človek ni v šoku oz. ga ne peče vest......ker je nekdo drug zanetil metuljčke in ne zgolj 20 letni partner....... user posted image


Kaj pa vem. Jaz nisem bila v šoku zaradi tega, ker je kdo drug zanetil metuljčke ampak bolj zaradi tega spoznanja, da lahko ljubiš dva človeka istočasno. Če sem iskrena tudi verjetno ne bi bila najbolj zadovoljna,č če bi partner nekega dne prišel domov in rekel, da me ima neizmerno rad, da pa čuti tako tudi do sosedove Micke. Verjetno je slaba vest prišla bolj s tega stališča.

_____________________________



(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Sodelavec
8.8.2013 13:40:43   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: josephine27

da lahko ljubiš dva človeka istočasno.


Ne, to ni možno. Lahko gre za spolno privlačnost ali kaj podobnega, ljubiš pa zagotovo lahko samo enega naenkrat. Sem povsen prepričan v to.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Sodelavec
8.8.2013 14:58:37   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: daddy
IZVIRNO SPOROČILO: josephine27

da lahko ljubiš dva človeka istočasno.


Ne, to ni možno. Lahko gre za spolno privlačnost ali kaj podobnega, ljubiš pa zagotovo lahko samo enega naenkrat. Sem povsen prepričan v to.


ja ti empirična duša ti, še dobro da imamo tebe, ki si naš univerzalni merilec možnosti ljubljenja user posted image ; ker če si pa ti prepričan v to, pol pa ja ziher ni možno to pri drugih.

bullet proof tehnika argumentacije, ni kaj user posted image

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
8.8.2013 15:21:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Sodelavec
8.8.2013 15:54:58   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ker če si pa ti prepričan v to, pol pa ja ziher ni možno to pri drugih.




Which part tokrat ne razumeš? Ja, prepričan sem v to, ljubiti dve osebi naenkrat ( ali bog ne daj celo več ) ni možno - ne pri meni, ne pri drugih. Govora je seveda izključno v smislu partnerskega odnosa. Ne ljubezni do otrok, živali, cvetličnega vrta, misijonarskega položaja - u name it user posted image .

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Sodelavec
8.8.2013 16:00:07   
LuLu
Da se vmešam.. torej vse, kar na tem ljubem svejtu obstaja, lahko ljubiš po več primerkov, le partnerjev ne moreš več kot enega?

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Sodelavec
8.8.2013 16:00:44   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: josephine27


Kaj pa vem. Jaz nisem bila v šoku zaradi tega, ker je kdo drug zanetil metuljčke ampak bolj zaradi tega spoznanja, da lahko ljubiš dva človeka istočasno. Če sem iskrena tudi verjetno ne bi bila najbolj zadovoljna,č če bi partner nekega dne prišel domov in rekel, da me ima neizmerno rad, da pa čuti tako tudi do sosedove Micke. Verjetno je slaba vest prišla bolj s tega stališča.


Metuljčki še niso ljubezen.....in sama si prej v postu zapisala, da je minilo......user posted image

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Sodelavec
8.8.2013 16:08:56   
josephine27

IZVIRNO SPOROČILO: daddy


IZVIRNO SPOROČILO: josephine27

da lahko ljubiš dva človeka istočasno.


Ne, to ni možno. Lahko gre za spolno privlačnost ali kaj podobnega, ljubiš pa zagotovo lahko samo enega naenkrat. Sem povsen prepričan v to.



Tudi jaz sem bila v to prepričana dokler se mi ni lepega dne to zgodilouser posted image

_____________________________



(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Sodelavec
8.8.2013 16:15:03   
josephine27

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: josephine27


Kaj pa vem. Jaz nisem bila v šoku zaradi tega, ker je kdo drug zanetil metuljčke ampak bolj zaradi tega spoznanja, da lahko ljubiš dva človeka istočasno. Če sem iskrena tudi verjetno ne bi bila najbolj zadovoljna,č če bi partner nekega dne prišel domov in rekel, da me ima neizmerno rad, da pa čuti tako tudi do sosedove Micke. Verjetno je slaba vest prišla bolj s tega stališča.


Metuljčki še niso ljubezen.....in sama si prej v postu zapisala, da je minilo......user posted image


Ja metuljčki so minili. Ampak to ne pomeni, da do tega človek nič več ne čutim in da mi je vseeno zanj. Kar se mene tiče obstajajo različne vrste ljubezni. In ja na določeni točki sem čutila do svojega partnerja in njega enako. Odločitev, ki sem jo sprejela je bila takrat zgolj na podlagi mojega razuma in ne srca.

_____________________________



(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Sodelavec
8.8.2013 16:18:13   
josephine27

IZVIRNO SPOROČILO: daddy


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ker če si pa ti prepričan v to, pol pa ja ziher ni možno to pri drugih.




Which part tokrat ne razumeš? Ja, prepričan sem v to, ljubiti dve osebi naenkrat ( ali bog ne daj celo več ) ni možno - ne pri meni, ne pri drugih. Govora je seveda izključno v smislu partnerskega odnosa. Ne ljubezni do otrok, živali, cvetličnega vrta, misijonarskega položaja - u name it user posted image .



Partnerski odnos in ljubezen zame nista eno in isto pa čeprav to nekako paše skupaj. Poznam ljudi ki so v partnerskem odnosu več let pa je bore malo ljubezni med njimi.

_____________________________



(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Sodelavec
8.8.2013 17:01:21   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: josephine27

Partnerski odnos in ljubezen zame nista eno in isto pa čeprav to nekako paše skupaj.


Nihče ne trdi, da je to eno in isto. Tam gor je šlo za razlago v enem drugem kontekstu.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Sodelavec
8.8.2013 17:23:05   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Da se vmešam.. torej vse, kar na tem ljubem svejtu obstaja, lahko ljubiš po več primerkov, le partnerjev ne moreš več kot enega?


Pri "partnerski ljubezni" je osnovno gonilo vedno spolnost ( nikoli se ne zaljubimo v nekoga istega spola, razen seveda če nismo homoseksualno usmerjeni ). Pri "vsem ostalem, kar na tem svetu obstaja", pa v osnovi ne gre za spolnost in je torej že po defaultu drugačna vrsta ljubezni.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Sodelavec
8.8.2013 17:35:20   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: josephine27

Ja metuljčki so minili. Ampak to ne pomeni, da do tega človek nič več ne čutim in da mi je vseeno zanj.


Če gremo malo v ekstrem - tudi do lačnega v Afriki lahko nekaj čutiš in ti ni vseeno zanj. Prava, spontana ljubezen pa je vseeno rezervirana samo za enega naenkrat.

Glej, nikar me ne beri, ne želim te prepričevat v nasprotno od nečesa, kar zase trdiš. To je zgolj my opinion, ki ga pa v debati lahko povsem mirno preskočiš. Pač, se mi nekako zdi, da želiš verjet v dvojno ljubezen, zaradi česarkoli že. Mene to nič ne moti.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?