|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sončki januarčic 2008 - 4.del
12.9.2008 15:46:40   
koala
Evo, sem si dovolila odpreti novo nadaljevanje, upam da niste hude.

mml, ja zobek mu raste, je že 3 dni siten in slabe volje ker ga pomoje boli, saj mi ne dovoli niti pomazati z gengigelom, ampak da zato odklanja dojko? Koliko krat mu pa lahko dan Calpol? Ne upam preveč.

Sem še skopirala moj zadnji post iz 3-jega nadaljevanja.


_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
12.9.2008 16:09:24   
SuzanaKK
hura, 4. deluser posted image

dober dan mlade dame, midva vas lepo pozdravljava. ati nama je
že ušel v vojašnico, tako da sva sama do nedelje. pa ne bo hudega, ker imava kar nekaj obiskov napovedanih. zdaj pa malo v šoping v dm, zvečer pa kaj več pokomentiram, ko bo mulo že v Mižulahuser posted image


slavljenčki, vse naj naj naj, NIK še posebej tebi!!!!!


_____________________________

Smo že trije, januarja bomo pa štirje :)!

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
12.9.2008 17:55:52   
mml
koala Calpol mu lahko daš 4x dnevno...če ga dlesen močno boli, mo je lahko sesanje "nadležno", upam, da bo zobek kmalu zunaj in bo spet pridno jedel in se dojil...
...možno je pa tudi, da se bo čisto enostavno odločil, da se ne bo več dojil...nimaš drugega, kot da počakaš nekaj dni in boš videla

slikice: jaz jih večinoma jemljem od TUKAJ  (samo označiš, skopiraš in prilepiš), občasno pa TELE (kopiraš kodo za forum in je)

Kje se skriva pa ursalara user posted image , upam, da so ok user posted image .

lunca a ti tako pridno pospravljaš ali kaj, da te nikjer ni...user posted image

Aja pa še to...imam popravljeno svojo Nokio...in to za 52€, še vedno veliko, ampak vseeno manj kot 300€ user posted image ...in glej ga zlomka zaslon čisto dobro dela, kljub temu, da so trdili, da je oksidirana osnovna plošča in zanič čip in ne vem še kaj...

...so mi pa preklicali garancijo (zaradi oksidirane osnovne plošče - ker je to moja napaka user posted image ), tako da se bom vseeno pritožila na Urad za varstvo potorošnikov, saj vem, da ne bom nič dosegla, ampak zakaj pa ne...stane me nič

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu SuzanaKK)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
12.9.2008 18:53:36   
nana35
mala pikica,tisto ne leti ravno nate,leti na vse ki ste govorile toliko proti temu,nič druga,ni pa nobene hude krvi,sem napisala,da imamo vse enake možnosti.Ko nekaj napišeš,se vedno nekdo najde ki misli drugače,hvala bogu,ampak najprej ena,pa pol druga,pa tretja...in potem sem pač tako napisala,kot sem.Zdaj pa je to tazadnja beseda od mene o tem.

Mene zanima na kateri strani najdete tele slikice,ker ko jaz dam tale glitterfly noter,potem dobim čisto nekaj druga.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pa smo že tukaj na novem delu.user posted image

mml,hvala za linke za slikice.Sem jih dala med priljubljene.

Zdaj pa pri nas grmi in bliska,pa vliva tako da grem in ugasnem računalnik.

_____________________________

:))


(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
12.9.2008 19:04:53   
Sunny Morning
user posted image vsem za 4. del.

IZVIRNO SPOROČILO: nana35
Mene zanima na kateri strani najdete tele slikice,ker ko jaz dam tale glitterfly noter,potem dobim čisto nekaj druga.

nana jaz se postavim na slikico, pritisnem desno tipko na miški, copy in potem v postu samo še paste.

vaney pozdravlja te tvoja bivša sodelavka iz Prevol Špela.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
12.9.2008 19:11:12   
lutiropan
user posted image user posted image user posted image za 4.del



(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
12.9.2008 19:14:20   
ursalara
Čvekice user posted image user posted image user posted image user posted image za 4 del!

_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu lutiropan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
12.9.2008 19:27:08   
ursalara
user posted image Madonca ni me dva dni pa ste že na 4 delu bravo čvekice,mam 10 strani za obdelati!No ja vidim da pogrešali me niste!

Golobček
jaz upam da ti uspe izpeljati projekt tako kot si si zamislila      user posted image !pa za tvojega sinka user posted image user posted image

Martinca
lepa torta! user posted image

Mml u lepe slikice iz luninega festivala se vidi da ste uživali   user posted image !Na telovadbo pa ne bove hodile!   user posted image

Klepetka lep avatar!Pa čestitke za prvi zobek!user posted image

Triš
ful lepa zgodbica!       user posted image    

Vaney nič ni narobe s tvojim delom pač malčki potrebujejo svoj čas!

Anchikka  lepe slikice!user posted image

Zobozdravnik nismo še bili! user posted image

Denar user posted image eni pač vse kupijo na lizing ali pa se za krediterajo do vratu da imajo nekaj,eni smo pa zadovoljni z tistim kar imamo!Alfabeta ja ja jaz sem ti folš za vaš čolnmi imamo pa eno majhno banjco joj joj,ne hecam se jaz te imam rada zaradi tega kakršna pač si preprosta in se nekja ne delaš!!Bogastvo user posted image te ne naredi bogatega!user posted image

Mala pikica
lep avatar,Gašper je pa lepotec!  user posted image    

IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta

Saj res...kje je pa Ursalara?


Evo me vsaj ena ki me je malo pogrešala! user posted image


Nakupovanje v Lj!
Meni osebno je bolj všeč    user posted image   Rudnik-supernova,baby center,e leclerk,ma vse imaš na kupu pa za parking ni panike v btc je pa vse nabito!  user posted image


Stolček LEMI  user posted image nam je super samo tale v sparu ima samo dva koleščka ker recimo moj ki sem ga pa kupila v leclerku ima pa vse štiri!

Samohranilstvo
jaz sem tudi prijavljena na drugem naslovu samo nisem pa prijavljena kot samohranilka samo moje mnenje glede tega pa je izkoristi državo kolikor le moreš saj ona nas na vsakem koraku!

Ljubljana imaš lep avatar!user posted image
Slavljenčki vse najboljše!
user posted image


Mi smo v sredo dobili tretji zobek  ne manjka pa več veliko da pokuka veš še 2 zgoraj!




< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 12.9.2008 21:55:11 >


_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu lutiropan)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
12.9.2008 19:41:25   
SuzanaKK
Pa dej noooo, meni pa ne gre tele slikice prilimat tako kot ste rekleuser posted image

_____________________________

Smo že trije, januarja bomo pa štirje :)!

(odgovor članu ursalara)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
12.9.2008 19:49:15   
Sunny Morning
Jutri bo menda user posted image , čeprav bi jaz bolj rada, da bi bilo user posted image .

Zdaj bom pa "srala" s temi slikicami. mml hvala.user posted image

Suzana meni dela tako kot sem napisala.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu SuzanaKK)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
12.9.2008 19:52:00   
Sunny Morning
Neja je že šla spat in imam preveč časa.user posted image  Zjutraj me bo pa ob 6.00 pokonci dvignila.user posted image
A ima še katera težave s kopanjem? Pri nas je dretje, kopamo se bolj na silo. Tudi preoblačenje je ratalo cela znanstvena fantastika, ker jo vse moti. Komaj čakam, da še malo zraste, ker bom drugače znorela.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
12.9.2008 20:00:45   
TRIŠ
Ja kje pa so Lunca,Ursalarauser posted image ,Dašabina bo drug teden zakurblala,ko se znebi tete s kufriuser posted image

Ursalara vidim da si se vrnilauser posted image

Sunny morning
sušilec ariston ne poznam,mislim pa da je dober,pa še za ta denar nimaš kaj zgrešituser posted image ,kopamo pa se mi zelooo radiuser posted image

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
12.9.2008 20:03:00   
Alfabeta
Bravo me, za 4.del user posted image user posted image user posted image

No, samo da odgovorim Sunny in Majri..Bila v Metliki. Se ne splača it, cene navite v nebo, sem karuser posted image . Recimo, sem gledala pižamo zase.In vidim ceno 29,90 €. Rečem tako sama pri sebi, da je malo višja cena, ampak itak je vsepovsod tako. Pa je nisem mislila vzet, ker mi vzorec ni bil glih user posted image . In potem pogledam na listek in vidim... Samo zgornji del je bil toliko user posted image . Sunny, tistih majic in gat zaradi katerih sem pa šla, pa nimajo več v programu user posted image  in jaz sem šla samo zaradi tega dol. No, ampak sem vseeno pustila dol 80€user posted image



Kaj sem še hotela povedati? Se mi ne da it nazaj na 3.del pogledat.

V glavnem po spominu....


Golobček upam, da boste kmalu na "zeleni" veji s temi nesrečnimi dogajanji in naključji user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
12.9.2008 20:09:30   
Alfabeta
Sem prehitro poslala....

Sunny jaz imam pralni stroj Ariston in sem zadovoljna. Pa jutri ne sme deževati, ker moji pripravljajo piknik. In sem jaz že spekla rulado, pa Ledene rezine, jutri bom pa še kifle da bodo topli. Nema da padauser posted image


Triš, Dašabina se je že znebila tete a ni?


Ursalara welcome back!!!! Sem te pogrešala, ja!!! In hvala enako, tudi jaz imam tebe rada, ker si taka kot si.


Nana, ti si frizerka a ne? A poznaš kako Sandro iz MB, je frizerka, ampak ne dela tega, je pa malo starejša od tebe.

Menda sedaj bo...



(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
12.9.2008 20:14:24   
Anchikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning


A ima še katera težave s kopanjem? Pri nas je dretje, kopamo se bolj na silo. Tudi preoblačenje je ratalo cela znanstvena fantastika, ker jo vse moti. Komaj čakam, da še malo zraste, ker bom drugače znorela.


Končno imam družbouser posted image user posted image .Pri nas je tut tako dretje,kot da bi jo iz kože dajali.Upam pa tudi jaz da mine to čimprej.Kot da bi se vode bala.user posted image

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
12.9.2008 20:21:43   
limma
Čer,
da se še jaz pofočkam na četrtem delu user posted image user posted image

sunny, Neži gre na živce kopanje, če je lačna ali zaspana..joka sicer ne, ampak potem sitnari, ko jo brišem... samo razmišljam, če je mogoče to. Če ji pa kaj zapojem (barčica po morju plava, npr), pa po navadi pomaga user posted image

mml, super, da so ti popravili telefonuser posted image Ti se kar pritoži na UVP, ker si res malo preveč dovolijo...
Se pa strinjam, da je H&M postal drag - sicer so pa povsod oblačilca draga.. Se spomnim včasih, ko smo še v Avstriji kupovali za sestričnine otroke, da res ni bilo drago.. pa sem bila študentka in sem imela bistevno manj denarja kot zdaj (in tudi manj stroškov, pa vseeno).

Alfabeta, pri nas že dežuje.. tako, da srečno z vremenom jutriuser posted image

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
12.9.2008 20:25:44   
Alfabeta
limma saj pri nas tudi že dežuje user posted image

Sicer pa vidim da vas ni tukaj in grem gledat film P.S.Ljubim te.
 
bye bye

(odgovor članu limma)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
12.9.2008 20:34:45   
SuzanaKK
Mogoče je pa moja kišta prestara, v glavnem sem poskušala in poskušala, ne gre. Pa dobro, bom pa vaše slikice občudovala.

_____________________________

Smo že trije, januarja bomo pa štirje :)!

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
12.9.2008 20:42:25   
Anchikaa
Mi smo tudi imeli pravo neurje tukaj. V 10 min je postalo temno,veter,bliskalo in grmelo,pol pa začelo deževat,da sem bila v sekundi mokra ko sem letela v bajto vse zapirat pa izklopit.Hvala bogu da ni bilo kaj hujšega da je samo deževalo.
Nam je pa vrglo eno rožico dol.Pa še danes sva s taščo gledale kako je lepa,da še takih nisva mele in jo je zabrisalo dol.Pa kaj čemo,tako je.user posted image

Mml zdaj pa si še mene noter spravila s temi slikicami.Samo nekaj mi ni jasno,meni se ko prilepim v post slike ne vidi.A se more?Kaj delam narobe?user posted image

Ursalara,jaz sem se lih danes spraševala,kje hodiš ti.Resno!

(odgovor članu limma)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
12.9.2008 20:43:24   
klepetka
NO,  čvekalke , jaz vas pa tako vneto iščem na 3. delu.user posted image

zdajle pa po spominu iz 3. dela.

NEkako najbolj se mi je vtisnil v spomin post , ki ga je napisala mml v zvezi s pozitivnostjo čokoladeuser posted image .Si je vredno zapomniti user posted image .Bom od zdaj naprej brez slabe vesti mlatila čokolado , ko vem da je vsaj malo koristna. SAj v primeru , da  mi  pa preveč  rit  zraste po njej, bo pa kar mml krivauser posted image ME bo imela na vesti.
DRuagče pa sem hotela še dodatii, mml, da so res aktivni že pri Manci v vrtcu , gelde na to da so šli že na bazar. kEr pri nas pa ni tako.Gredo na kaj takega ali podobnega samo predšolski.user posted image  Ravno naslednji vikend bo tu pri nas  v Ribnici 3 . SP v preskakovanju ovir(konji bodo skakaliuser posted image ), pa bo šla Domnova skupina prvič na ogled. Ker lani in predlani so bili kao premajhni. PA RIbnica je že tako bolj majhna,  ampak jih bodo peljali z avtobusom do tamuser posted image . Jaz sem šla pa zadnjič z vozočkom do tam, torej čist blizu.

lusa, ja res so nabriti tile naši 5-letnikiuser posted image . Pri nas je trenutno obdobje "brez veze". Ma vse je brezveze, jesti kosilo, obleči se , umiti, spati,...tAko da ga imam na sumu, da ne razume čisto dobro pomena tega "brezveze".user posted image

suzana i n nana, hvala vama za info o Pikinem festivalu. BOmo šli, ker Maruši je bilo zelo všeč, ko so šli s šolo , mislim da 2 leti nazaj.SAj Domen si tud želi iti, kljub temu da je  brezvezeuser posted image

ursalara  pa kje hodiš ti ženska?!Vsaj kakšen znak  bi dala , da še dihaš.user posted image KAko je tvoj oz. njegova noga?

sunym. danes sem videla v Tušu unga sušilca , katerega imaš ti v "paci", pa moram reči da je videti super.Tako da še mene malo mika tale zadevščinauser posted image
hm, kaj sem še mislila....... saj sem vedla , da bom vse pozabilauser posted image

zdaj pa še eno vpra. za vse uporabnice peg perego pliko;
Že res, da sem blond, samo da sem pa tako zelo pa res nisem vedla. SEm že parkart voziček oprala , vse razen strehe, danes sem se pa prav poglobila, da bom snela še streho(tista zeleza al kaj je že noter) in jo dal v stroj ker je razlika že več kot očitna,  pa je bila to mislija nemogoče. Ne znam in konec.

A mi hoče katera povedat , kako se sname streho, čeprav je rekel user posted image  da se jo ne da, ker je čist fiksno pritrjeno . Jaz pa kar malo dvomim, da se ne bi streha snela. KEr pri unem tavelikem PP jo snamem brez problema.


Upam da veste , kaj sem hotela povedat oz. vprašat


zdajle pa pošljem , pa moram iti še enkart na hitrco pregledat , ekr sem pol pozabila.

_____________________________



(odgovor članu Anchikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
12.9.2008 20:46:12   
klepetka
aha, gelde limanja slikic; jaz na mozilli ne morem prilmat nič  oz . mi noče, na intrenet explorerju se  pa vse  lepi.Še celo več kot jaz hočem, če se spomnite,  ko mi je enkart kar ene medvedke limalouser posted image

_____________________________



(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
12.9.2008 20:46:20   
majra
Monia, Lana, Aljaž vse najboljše user posted image  user posted image  user posted image
 
Nik, vse najboljše user posted image  pa user posted image  za rokico

O, čveke, sem vas komaj našla user posted image

Lara user posted image  za zobek

Alfabeta, cene so res katastrofalne, kar je pa baje najhuje je ful slaba katastrofa, ker dajejo ful stvari šivat v Turčijo user posted image Naše pa tukaj odpuščajo.
Je pa baje razlika vidna na uč. Mi je glih danes kolegica to razlagala. 


< Sporočilo je popravil majra -- 12.9.2008 20:49:57 >

(odgovor članu SuzanaKK)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
12.9.2008 21:21:31   
ursalara
IZVIRNO SPOROČILO: Anchikaa


Ursalara,jaz sem se lih danes spraševala,kje hodiš ti.Resno!



Evo me ma sem polno zasedena veš,a gledaš kaj Housa!user posted image


_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu Anchikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
12.9.2008 21:26:03   
ursalara
Majra hvala!

Klepeta
moj je danes dal gips dol samo bo še en teden doma lepo počival da se mu noga res dobro pozdravi!In hvala ker si vprašala!


Smeškoti  jaz imam toliko strani od smeškotov da se mi zmeša vsak dan ponavadi kakšno novo najdem je pa čisto enostavo leplenje!Smeška označič tako da se pobarva na modro pritisneš ctrl+c ko pa ga vstaviš v besedilo pa ctrl +v lahko pa tudi pritisneš na miški desno tipko potem pritisneš lastnosti pobarvaš besedilo na modro pritisneš kopiraj in ko ga vstaljaš v besedilo pritisneš prilepi!



_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
12.9.2008 21:36:13   
Anchikaa
IZVIRNO SPOROČILO: ursalara

IZVIRNO SPOROČILO: Anchikaa


Ursalara,jaz sem se lih danes spraševala,kje hodiš ti.Resno!



Evo me ma sem polno zasedena veš,a gledaš kaj Housa!user posted image



Če ga ne zamudim ga gledam.HB,da je jesen,je vsaj kaj pametnega na tv!user posted image

(odgovor članu ursalara)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?