|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sončki januarčic 2oo8
8.1.2008 12:42:12   
mala pikica
Punce, končno nam je uspelo priti do starševskega čveka user posted image Upam, da bomo tako pridno klepetale kot v nosečnosti, da se bomo še naprej super razumele in da si bomo stale ob strani v vseh lepih in tudi manj lepih trenutkih user posted image

Januarske nosečke, ki že zelo nemirno čakate na svoje štručke, pohitite, vas z veseljem pričakujemo!!!

< Sporočilo je popravil Nalin RR -- 9.1.2008 14:05:56 >


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Malčice in malčki januarčic 2oo8
8.1.2008 12:52:17   
sani1
mala pikica- evo midve sva prvi... Moja pupa trenutno spi jaz morem pa malo stanovanje spravit v red... Se beremo proti večeru...
Lep dan!

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Malčice in malčki januarčic 2oo8
8.1.2008 14:36:58   
mala pikica
Pa benika je tudi že tukaj user posted image

Mi smo ravnokar bili zunaj. Je tak lep sonček, Gašper je prav užival, v sanjah seveda user posted image Upam, da bo jutri spet tako lepo, bomo spet šli malo na teraso, čez vikend pa že mogoče na krajši sprehod, če bo le vreme lepo.


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Malčice in malčki januarčic 2oo8
8.1.2008 16:44:21   
karmyka
Ojla zdaj že lahko rečem januarske mamice
Sem čakala da se ta stran odpre nisem se hotela tam vsiljevati med nosečkami upam da me tudi tu še  vedno sprejmete medse čeprav sem novemberka.user posted image
Čeprav bodo moje punčke stare kmalu dva meseca bodo isto začele rasti kot vaši januarčki komaj 22 januarja sedaj so pa še pod težo imajo 2500g upam da bodo kmalu dobile nad 3 kilograme.

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Malčice in malčki januarčic 2oo8
8.1.2008 20:39:00   
mala pikica
KArmyka res sem vesela, da si se nam pridružila user posted image Veš, da te sprejmemo oz. sprejmejo user posted image Si nas je kar nekaj moralo 'priboriti' dovoljenje januarčic, da smo ostale njihove user posted image Sem vesela tudi za tvoji pupi, da pridno rasteta.


Mamice, opozorjena sem bila, da bodo naši otročki postali malčice in malčki šele po enem letu user posted image Ima mogoče katera kakšen predlog za naslov naše teme, da ne bomo ravno januarčice in januarčki. Navsezadnje smo zraven tudi novembrske in decemrske januarčice user posted image Mogoče sončki januarčic 2oo8?

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu karmyka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Malčice in malčki januarčic 2oo8
8.1.2008 20:43:33   
Lunca1
Karmyka nas komot prideš še mal pogledat, pa pokomentirat, drugače bo tam kmalu tišina.

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Malčice in malčki januarčic 2oo8
9.1.2008 0:39:38   
sani1
karmyka- seveda smo te vesele. Tudi jaz sem v bistvu decemberka pa se me ne bodo januarčice kar tako rešile. Moja pupa bo isto rasla z njimi 14. 1. oz. bo še vedno malo v zaostanku...

mala pikica- daj potem sončki...

grem zdej spat... lahko noč....

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Malčice in malčki januarčic 2oo8
9.1.2008 7:54:58   
Alfabeta
Se bom tukaj vrinila, čeprav vem, da moram počakati na user posted image , da bom lahko sodelovala, ampak moram povedati tole:
Mala pikica, da ne bi slučajno pozabila sedaj na nas, ki še čakamo in seveda na urejanje seznama. Ti si že navajena tega user posted image user posted image

Ostale pa seveda le še kaj pridite pogledat med nas, Januarčice. Velja?

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Malčice in malčki januarčic 2oo8
9.1.2008 11:25:00   
ursulina
pozdravljene mamice! se samo malo vrivam, čeprav še ne "pašem" zraven, ker sva še 2 v 1 user posted image

upam, da ste vse v redu, že bolj spočite in vam sporočam, da vam pridno sledimo... vsaj datumsko user posted image

sončki bo čisto v redu! uživajte in se beremo tule, ko pridemo domov iz P, seveda....

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Malčice in malčki januarčic 2oo8
9.1.2008 11:31:30   
sani1
Alfabeta- mislim, da gremo prvo vse pregledat prejšnjo stran, ker nas vse zanima katera je rodila in katera še ni...user posted image

Bo pa zelo lepo, ko bomo vse že imele user posted image in bomo tukaj lepo čvekale...

Jaz sem se danes lepo naspala. Moja pupa mi je to dopustila...
Me prav zanima koliko se je zdej zredila. Pride jutri ali v petek patronažna in potem bomo videli ali nas bo pohvalila ali pa tudi ne...

No lep dan!!!


(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Malčice in malčki januarčic 2oo8
9.1.2008 11:32:19   
sani1
ursulina in kako si drugače?

(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Sončki januarčic 2oo8
9.1.2008 11:53:35   
mala pikica
Je prav lepo videt, da nas naše nosečke pridejo še kaj sem pogledat, ne da hodimo mamice samo k njim user posted image

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Sončki januarčic 2oo8
9.1.2008 13:16:19   
mml
mala pikica vidim ,da si že tu predlagala enak "naslov" teme kto sem ga jaz pri nosečkah...meni je sončki janaurčic 08 prav super user posted image

Sicer ste pa lahko malo solidarne in nas pridete tolažit na nosečniško jamranje...če že niste čisto pozabiel svojih nosečniških tegob user posted image

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Sončki januarčic 2oo8
9.1.2008 15:40:46   
ursulina
user posted image  hi, zdaj se kar skoraj na glas smejim, ko skačem tako malo na nosečniški pa malo na starševski forum...
če sem pa firbec, kako se imate! ampak saj imate preveč dela, da bi se kaj več počvekale, to sledi malo kasneje... že tudi v živo kajne?

sani, skačem naokoli ko srnica user posted image  zadnje dni me nič več ne štiha po trebuhu, mali se pa premika ful, tako da ne vem, kdaj misli na svet pokukat.... jutri imam CTG in pregled, pa bomo videli... no, če bomo še doma user posted image

nič, da me ne bo kaj štrafalo, ker ne spadam sem, grem nazaj med nosečke in se vam res res zares pridružim, ko bom imela miškota zunaj user posted image

vsaka naj da poljubček svojemu sončku še zame in se beremo!

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Sončki januarčic 2oo8
9.1.2008 16:37:51   
klepetka
evo ,še tukaj kopiram mojo porodno zgodbo

oj
zdajle imam malo časa ,ker dekletce spi ,pa bom probala napisat porodno zgodbo ,ki pa obljubim da bo krajša kot sam porod.

Kot sem vam že par dni pred silvestrovim jamrala ,da imam skoraj neznosne bolečine v sp.delu trebuha ,da se je dete ce umirilo ,pa čeprav je brcnil o 10 x na dan,tiščanje navzdol in lažni popadki pa so bil iitak prisotni vsakodnevno.

No ,in 31. se m iodpravimo ,cela familja ,v Ljubljano z  namenom ,da jaz super opravim pregled ,potem gremo še na zadnji lansk i šoping ,zvečer pa na silvestrovanje k svaku.

Zato razen materinske knj. nisem vzela sabo ničesar.Pridem jaz okoli 13.30 vP,tam me ena "prijazna"sestra  ,vsega naveličana,skoraj nadere ,da kaj hodim ,če otrok brcne 10 x na da.Lep o ji povem ,da  ni samo umiritev otroka vzrok ,da sem preventivnno prišla,amapk ona vztraja svoje .Potem me je hotela na vsak način prepričat ,da imamo nadomestnega G v Ribnici (moja G je bila takrat odsotna).In nakar m i prijavi še ,da kdo bo plačal račun za moj obisk ,če ga P izstavi.Meni je pritisk počasi že rasel ,ker sem j o imela resnično poln kufer ,ko je tam nažirala.Povedala sem ji na lep način enih par sočnih .Lepo sem ji odgovorila ,da mene gladko malo briga ,kdo bo plačal račun,zase vem da ga ne bom.Ona je res mislila ,da sem iz dolgčasa prišla gledat 50 km daleč v P na uro.

To se je dogajalo ves čas ,kar sem ležala na ctg-ju.No ,ko je bil ctg opravljen ,me zdravnica vpraša če ne čutim popadkov.Pa ji pravi m da razen lažnih ničesar.Me pregleda vag. in pravi;ja gospa  viste pa direkt za v porodno,plodovnica umazana ,MU sicer še precej debelo ,amapk odprta 5 cm..JAz debelo zazijam ,da kako v porodno,ko pa moram še v trgovino.Ona se mi pa samo smeji ,pravi da sem vidno presenečena.

In tako me sprejmejo.Pokličem moža ,da naj odpelje otroka domov i n naj počasi pride nazaj ,ker moram v porodno.Tudi on ni dojel.
Grem na klistir ,točno ob 16 mi predrejo mehur in takoj dobim svoje popadke ,sicer zelo blage ,ampak so bili.ZAme je bila zadolžena babica Jasna Žagar ,zanjo nimam nobene žal besede ,resnično.Tako si jo sam o želiš lahko.Smo se pa še hecal ,pravi ida naj noge tiščim skupaj ,da bom opolnoči taprva.Pa ji pravim,,da samo tega ne da bom pa še 8 ur tukaj.In pravi da b o res prej.,ker da bi blo res malo dolgo. Porod je  lepo napredoval počasi ,amapk je šlo naprej brez bolečin ,razen malo šraufanja.Babica pravi ,da m i lahko doda umetne popadke ,da bo sicer bolj bolelo in bo prej fertik,al pa da vse skupaj traja malo dlje s svojimi popadki  in dokaj neboleče zaenkrat.Itak da sem se takoj odločila za drugo varianto.Malo dlje sem si jaz predstavljala vse skupaj ene 3,4 ure ,tako da sem rekla ,da do 20 bom pa jaz že rešenea.In tako se je vse skupaj vleklo počasi ,amapk zanesljivo.OB 21 je babica Jasna zaključila šiht in prav bala sem se da ne dobim kakšne babice ,ki mi bo našopala umetne na vso moč.Prevzame me  babica Jožica ,to je bil pa tadrugi angel ,resnično.Okoli 23 sem poslala Katee še sms ,da nisem še rodila ,potem veste ,da n i moglo bit prehudo.No ,po 23 so se pa že začeli malo bolj močni popadki ,katere sem predihava z masko.In 5 min pred polnočjo pa se žzačnejo obalčit  in pripravljat piosteljo.Pa jih vprašam zakaj pa to ,če bo že(po 8 -ih urah) .One men i da sem odprat 10 cm ,da zdaj pa bo.ob polnoči je bila zunaj glava ,še enkart sem pritisnila in Lana je bila min čez polnoč na mojem trebuhu.

Me je pa tale iztis tak o bolel ,da vam ne morem povedati.To sem pa mislila,da tisti hip ne bom prenesla.KEr pri prvih dveh porodih je bilo pa obratno,so me pa popadki tako boleli ,iztis pa nič.Jaz sploh nise m dojela,da smo prvi  rodil i v lj.P,ker m i je bilo resnično vseeno.
Potem pa pridej o s šampanjcem,nalijejo njim in možu ,men i pa privoščijo vodo.Potem je sledilo še šivanje ,ki pa me je tudi tako zelo bolelo da sem zvezde štela zraven.Dali so mi masko in je bilo za zdržat.
V glavnem ,zelo lepa izkušnja ,tak porod privoščim vsaki.

Nadaljnje bivanje v P pa pravi msam oto;hura za praznike,ker po praznikih so nas že ob 7 vrgli iz postelje ,prva dva dn iso pa nas pustil ipri miru do pol devetih.


_____________________________



(odgovor članu ursulina)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Sončki januarčic 2oo8
9.1.2008 18:15:41   
mala pikica
Mi je uspelo priti še sem pogledat. Sem kar navajena, da stisnem na nosečnost user posted image Sicer pa se nas bo počasi nekaj nabralo, pa bo potem tudi tukaj gneča. Smo pa zdaj vse bolj tako skakajoče med obema forumoma, in prav je tako.

Gašper pridno spi, seveda zraven atija na kavču, jaz pa kje drugje kot na forumu user posted image

alfabeta veš, da ne bom pozabila na vas, saj pravim, da me vedno najprej zanese na nosečniško čvekanje, tako pač je, tam smo le bile 9 mesecev. Čez eno leto pa nas od tukaj ne bodo dobili vstran user posted image

Klepetka prav lepa zgodba, čeprav je malo bolj dolgo trajalo, ampak po tvojih besedah sodeč, niti ni bilo tako hudo.

nana dobrodošla še tukaj, upam, da kmalu najdeš več časa in nam poveš, kako in kaj. Me prav zanima, kako to, da si bila tako dolgo v P.

ursulina le pridi nas še kaj pogledat, pa še kakšno nosečko 'pripelji' zraven, da nam ne bo preveč dolgčas user posted image

katee glede dojenja in dodajanja sem ti kar pri user posted image napisala, kako je pri nas.

Drugače pa smo v redu, razen da smo Gašperja malo že razvadili. Imamo kar borbe preden zaspi v svoji posteljici, drugje pa sploh ni problema.

Zunaj danes na žalost nismo bili, ker je bila grozna megla cel dan. Upam, da bo kaj lepše v prihodnjih dneh. Nič ne uspem slediti poročilom in vremenu.

Pa še popek, še vedno se ni odluščil in s kopanjem še ne bo nič.

Punce, že imate datum za posvetovalnico? Midva sva naročena 24.januarja.

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Sončki januarčic 2oo8
9.1.2008 18:23:02   
katee
Da se še jaz pofočkam kot mamica!!!

mala pikica: glede dojenja sem ti na starem forumu napisala. Ok, si me prehitela.

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Sončki januarčic 2oo8
9.1.2008 18:24:01   
mala pikica
Pa da še tukaj pridno sledimo našim
novorojenim sončkom user posted image

user posted image
 

V TOPLEM OBJEMU SVOJIH MAMIC

user posted image

15.11. Zasanjana (PDP 1.1.)
MARC JULIEN
2320 g, 45 cm
user posted image

19.11. Karmyka (PDP 22.1.)
LEA
1460 g, 43 cm  
TEA
1350 g, 40 cm
user posted image

6.12. minka28 (PDP 4.1.)
FANTEK
2720 g, 48 cm
user posted image  
  
10.12. jana26 (PDP 9.1.)
LUKA
3000 g, 50 cm
 
 user posted image

14.12. ljubljana (PDP 1.1.)
JAKOB
3625 g, 52 cm

user posted image

18.12. malamedika (PDP 8.1.)
JURE
2950 g, 47 cm

user posted image

21.12. sani (PDP 14.1.)
MANJA
1875 g, 42 cm

user posted image

22.12. gagy85 (PDP 8.1.)
DANAJA
2560g, 48 cm
user posted image

23.12. karatina (PDP 6.1.)
KARIN
3570 g, 50 cm
 
  user posted image
24.12. piškamiška (PDP 16.1.)
MATIC
1855 g, 43 cm
NEJC
2030 g, 44 cm


user posted image

25.12. mala pikica (PDP 4.1.)
GAŠPER
3450 g, 51 cm

 user posted image
 
27.12. nana35 (PDP 9.1.)
KLEMEN
3550 g, 51 cm

user posted image
 
30.12. katee (PDP 6.1.)
ŽAN LUKA
3330 g, 49 cm

user posted image

30.12. sonček balonček (PDP 1.1.)
MARUŠA
3400 g, 50 cm

user posted image
 
01.01. klepetka (PDP 1.1.)
LANA
3900 g, 54 cm

user posted image

02.01. martinca (PDP 10.1.)
PATRIK
3320 g, 50.5 cm

user posted image

03.01. aurora6 (PDP 8.1)
ANITA
4195 g, 53 cm

user posted image

04.01. benika (PDP 2.1.)
JAKOB
3500 g, 50 cm

user posted image

06.01. suzanaKK (PDP 3.1.)
ALJAŽ
2950 g, 51 cm

user posted image

06.01. sunny morning (PDP 7.1.)
NEJA
4100 g, 54 cm
user posted image

06.01. _janja_
ALEKSEJ MARCEL
4000 g, 52 cm

user posted image

06.01. meli23 (PDP 15.1.)
IZABELA
2870 g, 49 cm

user posted image

07.01. lutiropan (PDP 13.1.)
KAJA
3250 g, 50 cm


user posted image

08.01. raja (PDP 14.1)
AJDA
3000 g, 50 cm

user posted image

09.01. lusa (PDP 15.1.)
DAŠA
3500 g, 52 cm



_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Sončki januarčic 2oo8
9.1.2008 18:26:59   
mala pikica
katee midve se loviva med obema forumoma user posted image
Ja s temi našimi malimi lenobami je res en velik križ. Saj tusi Gašper zelo rad zaspi zraven, jaz ga pač poskušam buditi. Zaenkrat še mi nekako uspeva.
Kaj pa daješ kot dodatek, svoje mleko ali kupljeno? Predvidevam, da svoje, če praviš, da ga imaš dovolj?


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Sončki januarčic 2oo8
9.1.2008 18:28:01   
katee
IZVIRNO SPOROČILO: mala pikica


Punce, že imate datum za posvetovalnico? Midva sva naročena 24.januarja.

Hm user posted image user posted image , kakšno posvetovalnico??user posted image

Žan Luki se je pa ponoči popek odluščil. Joj, moj otrok tako kaka. A vaš tudi?  Vsakič, ko ga previjem, je posračkan. Mi je patronažna sestra rekla, da je to dober znak, ker očitno spije dovolj mojega mleka. Ampak jaz ga tudi po flaški z dodatkom.  Še vsako noč sem mu morala zamenjati pleničko, ker je bil pokakan.

Zdaj grem pa pod tuš, mali spi pri očku. Nista bila še nič danes skupaj.

Aja, mi nimamo nobenega problema s tem, da Žan Luka ne bi hotel zaspati v zibki. Z veseljem tam zaspi.

Lep večer še naprej!

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Sončki januarčic 2oo8
9.1.2008 18:31:07   
katee
IZVIRNO SPOROČILO: mala pikica

Kaj pa daješ kot dodatek, svoje mleko ali kupljeno? Predvidevam, da svoje, če praviš, da ga imaš dovolj?

dam mu kar dodatek; aptamil 1. Nimam pumpice, na roke je pa tako težko stiskat. Saj jutri pride spet patronažna, pa jo bom vprašala, če se mi splača stiskat svojega.

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Sončki januarčic 2oo8
9.1.2008 18:39:39   
mala pikica
IZVIRNO SPOROČILO: katee

Hm user posted image user posted image , kakšno posvetovalnico??user posted image


Pri starosti enega meseca morata k pediatru v posvetovalnico, da ga stehtajo, zmerijo, da ga pediater pregleda... In tako potem pri 3., 6., 9., 12. in 18. mesecu starosti.

Glede kakanja, pa je Gašper tudi non stop pokakan. In meni je patronažna tudi rekla, da je to čisto normalno. Sva pa midva z dragim tehtala včeraj Gašperja in je težek že 3600 g. Se mi zdi kar veliko po desetih dnevih. Pri odpustu je imel 3300. Pa boljše tako kot pa da bi premalo pridobival.

IZVIRNO SPOROČILO: katee

Zdaj grem pa pod tuš, mali spi pri očku. Nista bila še nič danes skupaj.


Vsi so atijevi cartljivčki Gašper tudi spi v atijevem naročju, potem pa ni čudno, da mi ne zaspi v posteljici Pa naj bo tako, še prehitro odrastejo, potem pa tako ni več nič iz cartanja.
Jaz pa tudi skočim pod tuš, bo treba po dooolgem času glavo oprati.

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Sončki januarčic 2oo8
9.1.2008 19:25:16   
katee
IZVIRNO SPOROČILO: mala pikica

Pri starosti enega meseca morata k pediatru v posvetovalnico, da ga stehtajo, zmerijo, da ga pediater pregleda... In tako potem pri 3., 6., 9., 12. in 18. mesecu starosti.


Aja to! Ja, midva sva tudi že naročena in sicer 5.2. Pa tudi sebe sem že naročila pri G.
Kako paše tuš, celo obrila sem se. Čisto nekaj drugega. Rana je pa še vedno malo odprta, ampak je veliko bolje. Glavo si bom pa jutri zjutraj oprala.

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Sončki januarčic 2oo8
9.1.2008 20:41:45   
Kati81
Punce ne bit hude, ker bom vašo stran izkoristla za čestitko. Najprej čestitke vsem, ki ste postale mamice. Ena najlepših stvari v življenju. Meni moja princeska že skoraj 8 mesecev lepša dneve. Da ne bom predolga!                    LUSA ISKRENE ČESTITKE OB ROJSTVU TVOJE PRINCESKE DAŠE; NAJ SEDAJ SONCE NA VELIKO SIJE NA VAŠO DRUŽINO IN UŽIVAJTE!                                                                                                                         







(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Sončki januarčic 2oo8
9.1.2008 21:11:37   
Žabika
Še ena, ki je malo zašla! Sem namreč lanska marčevka, pritegnil pa me je naslov teme. Res so tile otroci naši sončki.

Čestitke vsem novo pečenim mamicam in tudi tistim z malo daljšim stažem, ki so vas sončki malo prehiteli.

No malo sem prebrala kaj pišete in pri porodni zgodbi Klepetke so se mi ulile solze. Namreč tudi pri rojstvu moje Hane Re je bila babica Jasna Žagar, ki je ne bom nikoli pozabila. Zlata je.

Uživajte, sončki naj se lepo hranijo, veliko spijo in čimmanj jokajo!

(odgovor članu Kati81)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?