|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spalna vreča
24.1.2008 8:02:52   
3T
Zdravo,

naša 14 mesečnica nikoli ni marala spati v spalni vreči in je do sedaj nisva uspela navaditi, sem pa našla to, pa me zanima,  kako je všeč vašim otrokom oziroma ali ima kdo kakšen predlog kako se navaditi spalne vreče sploh.

user posted image

Hvala in lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Spalna vreča
24.1.2008 8:19:24   
Anonimen
Jaz sem  s spalno vrečo začela zgodaj pri dveh mesecih in se je brez problema navadila. Uporabljali smo jo do 1,5 leta.

(odgovor članu 3T)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Spalna vreča
24.1.2008 8:24:59   
biba77
Mi smo jo zaceli uporabljeti takoj na zacetku in jo se danes uporabljamo (19 mes.). Za opoldanski in nocni spanec.

Nikoli ni bil problem, ker se sploh ne spomni, kako je brez nje spati.


3T, kje pa si nasla taksno vreco?


b77


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Spalna vreča
24.1.2008 8:29:16   
3T
Pikapolonica jo ima, in se mi zdi da je praktična.

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Spalna vreča
24.1.2008 8:29:57   
Bonnie_RR
Kaj pa je sploh to?user posted image
Kolikor vidim, se samo noge noter vtakne, ali kaj? Če je to tako, potem bi otrok to takoj dol zbrcal in je brezveze... No, vsaj moj fajn brca in se premetava ponoči.

Js sem drugače mojega dala v vrečo na začetku jeseni (takrat je bil star 7m) in se je je brez težal navadil. Še zdaj, pri skoraj 2 letih, spi v njej in mislim, da bo še kar dolgo... Mu je ful všeč.user posted image

Lp

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Spalna vreča
24.1.2008 15:50:30   
lev76
JAz sem svojo hči začela navajati na vrečo okoli 5 meseca starosti. Danes je stara 2 leti in še vedno spi v vreči. Ji je ful všeč in ko se pripravljava za spat že sama pravi "mami žakl"user posted image .

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Spalna vreča
24.1.2008 22:53:35   
mayci
Mi smo tudi začeli z vrečo pri ene 5.mesecih. Mu je bilo zelo všeč spati v njej, potem je pa vse prerasel... Zdaj pa ima tako ali tako že velik kovter (140x200) in se sploh ne odkrije več ponoči, oziroma če se, se sam nazaj pokrije.user posted image
Mi je bila pa spalna vreča super, ker te ne rabi skrbeti, če bo otroka zeblo.

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu lev76)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Spalna vreča
24.1.2008 23:58:36   
valči
Vse moje otroke sem začela dajat pri kakih dveh mesecih in do 18. meseca približno.Trimesečnica mi tako lepo spi v vrečli,ko jo ponoči dojim,me ni nič strah,da jo bom nehote odkrila,ko zaspim z njo.
Vreče so zakon,samo imam klasične,z zadrgo,brez rokavov.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Spalna vreča
25.1.2008 7:51:58   
tannya
Naša je stara že skraj dve leti in pol, pa še vedno spi v vreči. Res pa, da smo jo dali noter že prvi mesec po rojstvu.  Čeprav zdaj se včasih, ko ima posebne pribliske že sama spravi venuser posted image  Verjetno velja, da kakor jih navadiš, tako se obnese...Verjetno je težje enelotnico pripraviti, da bo spala v vreči kot dojenčkauser posted image

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?