|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spanje 11-12 mesečnika
4.1.2006 12:04:05   
Anonimen
Povejte mi prosim koliko vam spijo čez dan vaši malčki. Naša spi sicer ponoči od 19 pa do 7 zjutraj. Čez dan je pa kriza. Skoraj nič, oz. če nam uspe za kako uro smo že srečkoti.
A je tudi drugje tako?
čawči
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Spanje 11-12 mesečnika
4.1.2006 12:08:04   
Marogica
Naš enoletnik spi trenutno 1-2x na dan, mislim pa, da prihaja faza, ko bo "prešaltal" na samo 1x. Tako spi nekje med 10.30-11.00 in 12.00-12.30, popoldan pa med 16-17 urp. Popoldansko spanje ni redno, predvsem, če je spal dopoldan več časa. Torej vsega skupaj ca. 2-3 ure.
Ponoči pa spi od 19-30 do ca. 7 ure-skoz

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Spanje 11-12 mesečnika
4.1.2006 12:09:01   
Katrin
Mi smo stari 10 mesecev. Do devetega meseca je najina user posted image  spala le 2x na dan po dvajset minut, sedaj pa že kak mesec spi dopoldne eno uro in popoldne dve uri ... posledica tega pa je, da zvečer zaspi ob 22, prej je pa med 19 in 20 uro.

Sem pa opazila, da se njen ritem spanja spreminja skoraj vsak mesec; ko že mislim, sedaj bo pa tako in tako, se vse obrne na glavo...

Lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Spanje 11-12 mesečnika
4.1.2006 12:58:50   
usa
moja pupa bo čez 6 dni stara 11 mes.in mi spi
od 20h-7h(včasih tudi do 8h)
od10.30-13h
od 17h-18h
zgodi se pa tudi da popoldan nič ne spi samo pol je pa huda kriza.
upam da bo tako pridna še kar nekaj časa

_____________________________

ČE ŽELIMO POSTATI VELIKI,
MORAMO BITI SKROMNI.


(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Spanje 11-12 mesečnika
4.1.2006 13:37:02   
Anonimen
Naš Nejc pa spi:

- ponoči od 21.30 do 9. ure
- od 11.00 do 12.30
- od 15.30 do 16.30

Vendar tudi jaz ugotavljam, da očitno prehajamo na manj spanja, ker včasih dopoldan noče več zaspati, včasih pa popoldan ne.
Zdaj, ko pa je bolan, pa je tako ali tako ritem obrnjen na glavo, ali spi po 3 ure skupaj ali pa nič.user posted image

(odgovor članu usa)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Spanje 11-12 mesečnika
4.1.2006 15:07:54   
valči
Lara je stara 11 mesecev in ponoči spi od 19.30-7.30.dopoldne pa od 11-13.30.Sedaj je v vrtcu in če bo spala tako kot doma,bo vredu.Ker tam je kosilo ob 11.,pol pa spanje.Popoldne pa ne spi nič več;trenutno sedaj spi-izjemoma,ker je v vrtcu premalo spala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Spanje 11-12 mesečnika
4.1.2006 15:12:44   
Anonimen
Če spijo celo noč to pomeni, da jim ne popravljate niti dude oz. se ponoči sploh ne oglasijo?

(odgovor članu valči)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Spanje 11-12 mesečnika
4.1.2006 15:18:49   
usa
zakaj si pa anonimna


_____________________________

ČE ŽELIMO POSTATI VELIKI,
MORAMO BITI SKROMNI.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Spanje 11-12 mesečnika
4.1.2006 16:17:43   
morskadeklica
Bodi vesela, da ti ponoči spi. Moja je sinoči zaspala ob 2h ponoči, vstala pa ob 8h... Čez dan pa ponavadi spi enkrat slabo uro. Je pa stara 10mesecev.

_____________________________

Človek mora najprej imeti rad samega sebe, da bi lahko imel rad druge

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Spanje 11-12 mesečnika
4.1.2006 16:26:43   
eva1
ŽMoj spi ponoči od 20h-8h,. brez zbujanja, brez flaške, ponavadi grem v njegovo sobico samo preden grem jaz spat, da pogledam če je pokrit! Podnevi spi 2x- dopoldan za 2 ure popoldan pa za 1 uro!

(odgovor članu morskadeklica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Spanje 11-12 mesečnika
4.1.2006 20:50:23   
Pilar
Jure bo kmalu str 13m in že nekaj časa spi približno takole:
user posted image   zvečer gre spat okoli 20.00 ure in spi zjutraj do 8.00- ih ( ponoči se zbudi za dudo)

user posted image     čez dan pa gre spat okoli 13.30 in spi po eno ali dve urici

user posted image    v glavnem je tako, včasih so možni zamiki ( uro gor ali dol)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Spanje 11-12 mesečnika
5.1.2006 0:07:34   
Anonimen
Anonimna, ja, pri nas spi brez dude, potrebuje jo le zvečer, da zaspi, potem pa jo vrže ven iz ust in je več ne išče ponoči. Včasih se oglasi, vendar je razlog polna luna, ko bolj slabo spi ali pa če ga muči vročina, kot ga je zadnje dneve.

(odgovor članu Pilar)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Spanje 11-12 mesečnika
5.1.2006 14:56:14   
piščanc
jao, jao, žiga pa še vedno ne spi ponoči!! star je že 11 mesecev, pa če je dobra noč, se zbudi okoli 4-5h, spat gre okoli 20h, zbudi se pa 7-8h. ponavadi pa teži že okoli 1h in potem spet ob 5h. najhuje je, ker se ne pusti uspavati.

pa nima dude, ne mara flaške, mene bi pa grizel. no v bistvu ni tako hudo, ker revček zobke dobiva. saj bo. še malo pa bodo ven pokukali in bomo spet spali vsaj do 5h. komaj čakam.

čez dan gre spat za urco dopoldan in urco popoldan.


_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Spanje 11-12 mesečnika
5.1.2006 19:00:50   
Anol
Naš je pri enem letu spal še 2x na dan, če smo spustili spanec je bil tečka, ponoči pa je tudi pridno spal.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




PORODNIŠNICA
petrcaaa

S katero porodnišnico imate boljše izkušnje?

POSTOJNA (47%)

LJUBLJANA (53%)


Število vseh glasov: 74

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!