|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spanje v svoji sobi
30.9.2005 17:57:11   
m jana
Prosim za nasvet! Nocoj bosta moja malcka prvic spala skupaj v svoji sobi!
Kako naj jih uspavam? Stara sta 2 in 4! Kako to vi naredite!!!???
Naj jih dam spat hkrati, sin pride zelo pogosto se potem ven iz sobe, mala pa tega ni mogla ker je bila v otroski posteljici!
Bojim se da jo bo zbudil!
Kar malo me je strah nocojsnjega uspavanja!!!
Nasvete prosim!!!!user posted image
Lep popoldan!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Spanje v svoji sobi
30.9.2005 20:37:09   
Jančika_
Nimam odgovora, ker imam samo enega otroka, me pa to zelo zanima (za prihodnost). Kako je bilo nocoj pri vas?

(odgovor članu m jana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Spanje v svoji sobi
30.9.2005 20:42:49   
mammy26
Sin Blaž in hči Ana spita skupaj od dne, ko se je rodila hči. Takrat je bil on star 2,5 let. Ni bilo problema. Ob osmih oba spat, povedala sva mu zgodbico, lubčka in lahko noč. Danes je sin star 6 in pol let hči 4 leta, še vedno je tako, le da se jima je sedaj pridružila še naša tretja sončica Tia, ki pa hodi malo pred njima spat, saj ima komaj 4 mesece.

Ni problemov, le včasih se še malo pogovarjata, a kmalu zaspita.

Mi nimamo problemov.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Spanje v svoji sobi
30.9.2005 21:14:34   
m jana
Ja, uspelo nam je! Sedaj spita skupaj! Nocoj smo zacasno ukinili pravljico, ker je mala ne poslusa oz. je noce poslusat! Cez dan smo nadoknadili! Bomo videli ker sem morala kupit nadstropno posteljo zaradi prostorske stiske! Upam da ne bo rabil mali hodit ponoci lulat in mi se kje cofnil dol!user posted image
No ja bomo videli!

(odgovor članu mammy26)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Še zadnjič: besede, ki jih mora prebrati v...
Ko ženska postane mama, se življenje obrne na glavo. Nič ni več tako kot prej. Vsaki mamici se kdaj zgodi, da hrepeni po...
Pomladno potepanje s kolesom
Pomlad prinaša toplejše sončne žarke. Vremenske razmere, primerne za gibanje zunaj, koristijo tako staršem, kot njihovim...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?