|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spet špikanje
21.6.2006 12:58:26   
Anonimen
Punce imam eno vprašanje, danes sem napolnila 20 tednov,...včeraj se mi je zgodilo, ko me je fant pripeljal v mesto in sem stopila iz avta, da me je močno špiknilo na desni strani spodaj od popka nižje user posted image , ko sem en čas hodila me je še parkrat malo bolj rahlo, potem ko sem prišla pa do šole pa me je povsem minilo in začutila sem brcike,...
No, danes se mi je nekaj podobnega zgodilo na levi strani,...
Povejte mi, je možno, da se mi maternične vezi spet raztezajo? Drugih krčev ali kakega čudnega izcedka nimam.user posted image
hvala za mnenja,...
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Spet špikanje
21.6.2006 13:01:23   
Anonimen
Naj povem še to, da me je včeraj ko sem šla na veliko potrebo potem kar nekaj časa bolelo v tem predelu user posted image . Kot bi imela neke prebavne motnje, bolj trdo blato, no pa saj ne vem,...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Spet špikanje
21.6.2006 13:11:48   
darja.grm
Matejka81 maternične vezi se ti raztezajo čez celo nosečnost do konca.Nekatere to bolj začutijo, nekatere pša manj.Recimo jaz zdaj v drugi nosečnosti manj čutim to špikanje,v prvi pa sem skoz čutila kako me nekaj špika.To špikanje se pojavlja kjer koli sej veš da se momra trebuh razširit.
No upam da sem ti kaj pomagala, ti sam lepo uživajuser posted image  in nič se ne sekiraj.


_____________________________

carpe diem

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Spet špikanje
21.6.2006 14:33:15   
Naja30
Kakor ti je napisala predhodnica - user posted image  ves čas raste in seveda tudi maternica, ki se celo nosečnost razteza. Saj veš, kakšni balončki bomo na koncu! user posted image  user posted image

(odgovor članu darja.grm)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Spet špikanje
21.6.2006 22:09:20   
majas
Mene še tudi zašpika...pa sem tudi v 20t...
Je pa me tudi zadnjič, ker sem si verjetno prehladila mehur...to so bili taki krči ko sem šla n Wc da me je bilo kar strah,,,
Potem pa še nas malo zaprtje daje in je to to...
pa seveda se nam maternica tudi razteza...res te postane strah ko te tako zašpika...


_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?