|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spet imena!
4.9.2005 17:46:49   
Edna
Drage punce!

Vem, da jih je kar veliko, ki so v veliki dilemi kako poimenovati svojega novorojenčka. Pa se obrnejo na vas in jim je verjetno malo lažje. Vem tudi to, da se na koncu pa vendarle odločiš sam, ampak vsak nasvet je le dobrodošel!

Zato bi se sedaj tudi jaz rada obrnila na vas. Pri izbiri imena smo imeli probleme že pri prvem fantku, čez dobre 4 tedne pa pričakujemo že drugega in še vedno brez imena. Za punčko pa imamo ime izbrano že leta.

Prosila bi vas za kakršenkoli nasvet. Mogoče pa se bomo le lažje odločili - verjetno bo počasi tud že čas - tudi glede na to, da bom spet rodila s carskim in to pred PDP!

Hvala punce za vaše nasvete!

Lp (pišem se na -nik, tudi to je verjetno pomembno!)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Spet imena!
4.9.2005 17:59:38   
urška
david
tilen
lenart
dan
filip
tole je nekaj imen od otročkov mojih priateljic (ja david je pa moj ), ki so mi všeč. med drugim tudi zato, ker nimajo pomanjšanih oblik

(odgovor članu Edna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Spet imena!
4.9.2005 18:12:15   
sašaš

Bor, Jaka, Lan, Nejc, Lenart...

(odgovor članu Edna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Spet imena!
4.9.2005 18:28:21   
corfu
Domen, Patrik, Mark, Gašper, Anej, Tjaž, Liam, Anžej, Ožbej, Vasja, Klemen, Tibor, Jakob...

(odgovor članu Edna)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Spet imena!
4.9.2005 19:50:09   
tweety
Domen Nejc Matej Tomi Anžej

(odgovor članu Edna)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Spet imena!
4.9.2005 21:29:07   
petrac
kaj pa menite o imenu Lan?

(odgovor članu Edna)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
4.9.2005 22:21:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Edna)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Spet imena!
4.9.2005 22:29:47   
Anonimen
Odvisno od priimka. Tudi tja mora pasat. Pa k imenu bratca tudi. Ne moreta biti npr. Matevž in Aleksander.

(odgovor članu Edna)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Spet imena!
4.9.2005 22:32:06   
urška
lan...iz kje naj bi ta ime izhajal, mislim iz katerga imena? men je faj da ime nekaj pomeni

(odgovor članu Edna)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Spet imena!
4.9.2005 22:34:37   
mojčca
Žak, Ožbej, Jaka

(odgovor članu Edna)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Spet imena!
4.9.2005 23:29:37   
Marogica
Mi smo dali našima otrokoma imena, ki nista "moderna" in ne prepogosta. Mi smo se odločali tudi za slovenska imena, ker imam občutek, da najbolj pašejo k našim priimkom, pa še dosti je takšnih, ki so lepa in redka. Vedno se zgražam če opazim imena kot so: Tiffany Mrdavsl ali kaj podobnega. Meni zveni to bedasto.
Mi smo pazili tudi, da imena ne vsebujejo šumnikov in sičnikov, ker nikoli ne veš, če bo otrok kdaj zašel v tujino, ker potem nastane velik problem z izgovorjavo in pisanjem (govorim iz lastnih izkušenj).
Torej so moji "favoriti": Bor, Brin-moja sinova, Svit
Če bi rada vedela pogostost imena, ki ga boš izbrala-si lahko to ogledaš na Statističnem uradi RS
www.stat.si

(odgovor članu Edna)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Spet imena!
5.9.2005 1:47:26   
polona2
Če bo Hana kdaj dobila bratca, mu bo ime Svit ali Arne, ali pa Sven, če bo sestrica, bo pa Ronja (vztrajam!!!)...

(odgovor članu Edna)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Spet imena!
5.9.2005 7:02:52   
CUKRČEK
Gregor, Gašper, Matic, Jure, Tomi...

(odgovor članu Edna)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Spet imena!
5.9.2005 7:33:33   
Anonimen
urška je napisal/a:

lan...iz kje naj bi ta ime izhajal, mislim iz katerga imena? men je faj da ime nekaj pomeni


lan je lepo ime..men ful všeč sam mojmu ni. izhaja..recimo ime za vrsto blaga kot bombaž

mi že mamo tiso in ne vem če ne vi mel zdej bora al pa brina

(odgovor članu Edna)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   Spet imena!
5.9.2005 8:20:55   
jota
Ožbej, Aljaž, Filip, Ažbe,

(odgovor članu Edna)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Spet imena!
5.9.2005 8:30:13   
Anonimen
Martin

(odgovor članu Edna)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   Spet imena!
5.9.2005 9:35:30   
Andy13
Edna, če je priimek na -nik daljši, bi, vsaj po moje no , pasalo: Rok, Tim, Miha, Lan, Maj

(odgovor članu Edna)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Spet imena!
5.9.2005 9:43:54   
lory05
Edna.
Jaz imam pa eno vprašanje zate.
Ker praviš, da boš spet rodila s carskim, predvidevam, da si tudi prvič.
Kako si tako prepričana, da boš spet rodila s carskim?
A ti je G zagotovil? Zakaj pa boš rodila pred PDP?
zanima me, ker sem tudi jaz na istem. Prvič sem rodila s carskim in sedaj ko delava na drugem otroku mi je zadnjič G rekel, da je sigurno 100 %, da bom spet imela carski.
hvala za odgovor, ampak me res zanima, ker nisem več rosno mlada in ne bi rada tvegala, ker prvič sem imela velike probleme.

(odgovor članu Edna)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Spet imena!
5.9.2005 10:07:38   
kepica81
David, Blaž, Uroš, Maj, Žiga ....

(odgovor članu Edna)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Spet imena!
5.9.2005 13:34:52   
mala važička
Maj, Jon, Lan, Aljaž

(odgovor članu Edna)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Spet imena!
5.9.2005 13:40:46   
kimi
Meni je Tian zelo lepo

(odgovor članu Edna)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Spet imena!
5.9.2005 15:25:51   
mucica1
Meni so všeč pa slovenska imena: Dane, Tine, Lovro, Fran, Voranc....

Za fantka sva se z dragim že odločila za ime Lovro, za punčko pa (zaenkrat) nimava idej


(odgovor članu Edna)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Spet imena!
5.9.2005 15:30:40   
tweety
Tudi meni je všeč Ronja. Kako se vam sliši v kombinaciji z Andrejem?
A se tudi vam dogaja, da vam postane všeč ime, ki vam mogoče še pred meseci sploh ni bilo ?
Dekleta, toliko novih idej ste mi dale, da bova spet težko odločila.

(odgovor članu Edna)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Spet imena!
5.9.2005 23:10:42   
Edna
Hvala vsem za nasvete! Z možem sva ravnokar naredila ožji spisek, tako da res hvala - bilo je dosti lažje!

Lory05: Glej, mislim, da ti s svojim odgovorom ne bom nič kaj prida pomagala. S carskim sem v prvo in bom prav tako tudi v drugo rodila zato, ker imam bolj redek primer dvojne maternice. To pomeni, da se zarodek razvija v dobri polovici maternice, ki jo ima normalna ženska. Tako moj malček tudi nima vseh normalnih pogojev, da bi lahko postal "velikan". Zaradi tega bom tudi po vsej verjetnosti rodila prej, kajti že zdaj je moj sonček manjši za dva tedna, od normalne velikosti. Tudi prvi otrok je dosegel le 2.5 kg. Potem pa se je čisto normalno razvijal in je zdaj pri 2. letih eden največjih med vrstniki. Zanimivo pa je to, da si moja malčka sploh nista prava bratca (če smo malo za hec!) , saj se je prvi razvijal v drugi maternici, kakor pa tale zdaj!

Zato imam 100% carski ter verjetnost rojstva pred PDP. Kolikor pa sem zasledila na forumih, pa je dosti takih, ki so v prvo rodila s carskim, pa je bilo tako tudi v drugo. Pozabila pa sem točno zakaj. Mogoče bi bilo dobro, če odpreš temo in boš dobila dosti odgovorov!

Zakaj pa se bojiš carskega? Zakaj pa imaš tudi ti 100% carskega tudi v drugo? (ni nujno, da odgovoriš, če ne želiš!)

Lp 36 3/7

(odgovor članu Edna)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Spet imena!
6.9.2005 7:23:40   
polonca_g
ojla

tale imena nam pa res parajo živce a ne?

meni recimo je všeč ime gabriel, anže, jakob, gašper, ROŽLE,

no pa lepo nosečnost še naprej...........

(odgovor članu Edna)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?