|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spet jaz !
22.8.2007 17:46:34   
zorica

Prejšnji mesec na 18dan ciklusa sem imela rozen izcedek, ki je potem trajal tri dni.Teden dni kasneje se je user posted image vlila.
Danes sem spet na 18dan ciklusa in pravkar sem spet opazila ta izcedek.In tudi za teden dni bi naj prišla user posted image .

Kaj bi naj bilo to?Ali je to le napoved M, ali mi kakšen poseben hormon nagaja.
O  krvavitev ni, po izkušnjah prejšnjega  meseca vem da je za to prepozno, saj sem M dobila teden dni po tem.

Aha še to.G je povedal da je levi jajčnik povečan.Bil pa je zgleda še bolj zaspan, saj je bil izredno redkobeseden in me je kar hitro odpravil.


Bi lahko bila vgnezditvena teden pred M ?Ker potem me je strah, saj mi je danes dal G svečke in tablete za vnetje, katere jem vsakih osem ur?



< Sporočilo je popravil zorica -- 22.8.2007 17:51:17 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Spet jaz !
22.8.2007 19:00:02   
soncece24
Glede krvavitve nimam pojma kaj bi to lahko bilo, za tablete in svečke se pa ne sekiraj. Dokler ti menstruacija ne zaostaja in dokler test ne pokaže ne moreš škodit bejbiju v nastajanju.

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Spontani splavi
MioBambino

Koliko spontanih splavov ste imele?

nobenega (58%)

1 (30%)

2 (7%)

3 (2%)

več kot 3 (2%)


Število vseh glasov: 240

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!