Ringaraja.net je največji specializirani spletni portal za mlade starše in nosečnice v Sloveniji. Staršem in bodočim staršem omogoča dostop do kakovostnih informacij o zanositvi, nosečnosti, razvoju, zdravju ter vzgoji otrok in partnerstvu.
Copyright 2001-2025
Ringaraja.net
ISSN 1854-5335
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Natisni

vse ok, ter G. mi je dala tablete Dabroston, ki sem jih jemala do 13. tedna. Zakaj se je pri tebi zopet pojavil izcedek ne vem. Lahko da ni nič narobe, ampak jaz bi vseeno šla na pregled. Pri teh izcedkih nikoli ne veš na čem si. Samo živčen si in razmišljaš najslabše.
.
sem imela tudi kar precej težav z rjavimi izcedki, ki pa jim nihče ni našel pametnega vzroka. Nikoli pa ni prišlo do obilnejše sveže krvaitve. Pa sem oakrat donosila in rodila 2 zdrava
