|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spikanje v maternicnem vratu / noznici
10.8.2005 20:58:10   
Seven*
Ze par dni me prav nesramno spika v maternicnem vratu. A je mozno, da se prav pocasi odpiram? Vcasih tako zaboli, da kar poskocim. To se dogaja predvsem v stojecem polozaju ali ko sem aktivna..

Mnenja? Izkusnje?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Spikanje v maternicnem vratu / noznici
10.8.2005 21:04:01   
anajmad
Mislim,da se.To sem jst občutla pri našmu:angel:.Imela sem občutek,kot da mi nekdo igle zabada notri.
Želim ti čimbolj kratek in neboleč porod,ko bo dan D.
en lp:morje:D.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Spikanje v maternicnem vratu / noznici
10.8.2005 21:10:22   
lili79
Tud pri men je bilo tako, ampak jaz mislim da to ni znak za odpiranje, pač pa otrok tako pritisne. Nevem mogoče se motim ampak jaz sem si to špikanje tako razlagala.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Spikanje v maternicnem vratu / noznici
10.8.2005 21:11:43   
Seven*
Hmm. Kolko ste bile odprte ko ste prisle v porodnisnico?

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Spikanje v maternicnem vratu / noznici
10.8.2005 21:22:41   
urši77
Ja, tudi meni se to dogaja. Sem se že spraševala kaj bi to lahko bilo???Ampak to je že kar ene dva tedna-včasih malo bolj, včasih malo manj:zmeden2:

LP:nosecka:37t5d

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Spikanje v maternicnem vratu / noznici
10.8.2005 21:53:28   
eva1
Men se je to ful dolgo dogajala-že tam od 32 tedna, res pa je da je bil pikec čist v kanalu, pa še v med. vstavi...in je zaradi tega prišlo do bolečin in groznega špikanja...tako da nimam pojma...vrjetno je pri vsaki drugače...

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Spikanje v maternicnem vratu / noznici
10.8.2005 22:05:15   
Magi*
ja, mene je tako špikalo. še posebej na dan D, me je tako špikalo, da sem se morala sredi trgovine usest:)-

ko sem prišla v porodnišnico, mi je bila voda že odtekla, odprta sem pa bila 3,5cm.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Spikanje v maternicnem vratu / noznici
10.8.2005 22:06:23   
malika
Uh meni se je to dogajalo od 30 tedna dalje, pa se nisem nič odpirala.No od 30 tedna dalje sem bila odprta 1 cm in tako naj bi ostalo do zadnjega pregleda v 37 tednu.

Jaz sem samo odpiranje čutila samo kot en čuden, čisto drugačen občutek. Ne znam ga opisat, drugače kot čudno :)- . Tako je bilo v 30 tednu ko sem dobila popadke in takrat ko sem šla rodit, tako da je bilo pomoje to to.

Ful sem ti pomagala, vem ja :ups::zmeden2:

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Spikanje v maternicnem vratu / noznici
10.8.2005 22:29:02   
Gina
Ja, mene je tudi nazadnje tako špikalo, ampak že precej pred porodom, po moje tam okoli 34., 35. tedna naprej. Pa sem rodila čez rok. Bila sem pa 2-3 prste odprta že 2-3 tedne prej, na dan poroda pa 3-4 prste. Mislim da to špikanje ni bilo odpiranje, ampak me je mali tako čudno pritiskal. Kaj pa vem, lahko pa ni bilo to. A si Jakoba pred rokom rodila? Meni se zdi, da večinoma ženske, če enkrat že prej - pred pdp rodijo, večkrat tudi drugič tako in obratno - vsakega naslednjega dlje čez rok. Ni pa to vedno tako. Upam, da se ne boš predolgo načakala. Verjamem, da is že sita.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Spikanje v maternicnem vratu / noznici
10.8.2005 22:36:50   
malika
Jaz sem bila odprta pri sprejemu dobre 3 cm.

Oba sem rodila 6 dni pred PDP :) , oba sta imela obseg bučkice 35 cm, in skoraj čisto iste mere in kilažo :)

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Spikanje v maternicnem vratu / noznici
11.8.2005 9:07:18   
2ursae
mene pa špika, če stojim na desni nogi, če pa na levi, pa niti ne :)-. Hecn.

pozdravček :muca:

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Spikanje v maternicnem vratu / noznici
11.8.2005 10:19:04   
Pajaca
Mene je tud špikal tko tam zadnje 3 tedne.... sem bila pa že mesec pred porodom odprta 1cm...... v porodnišnico sem pršla pa 5cm odprta....

tako zoprno špikanje je bilo to meni..... vzrok pa mi ni znan.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Spikanje v maternicnem vratu / noznici
12.8.2005 13:04:13   
Wahoo RR
tudi mene je špikalo...do poroda je bilo uradno še 12 dni...sem šla v porodnišnico...to je bila sobota, kjer je rekla da je glavica že precej nizko...ampka da sigurno ne bom rodila še 14 dni...

no, rodila sem pa čez dva dni...v ponedeljek :)


(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Spikanje v maternicnem vratu / noznici
19.8.2005 23:42:08   
katja r.
Sem noseča 39 tednov in me hudo špika že 2 meseca.Upala sem, da je to odpiranje in da bom že kmalu rodila,vendar me je včeraj pregledal moj G in nisem odprta niti 1 cm.Bolečine pa neznosne!

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako se računajo tedni in meseci v nosečno...
Dnevi, tedni, meseci, tromesečja? Če ste zmedeni, niste edini. Medtem ko nekateri govorijo o nosečnosti, ki traja 9 mese...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?