|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spremljanje ciklusa!?
2.9.2005 15:41:25   
Anitka
Pozdravljene!

Danes pa moram spet jokat in stokat saj sem dobila obisk naše drage France. Sem jo čakala šele v nedeljo, a se je primlatila že danes. In tokrat me je spet kar fajn udarilo in bi kar jokala    Saj vem, da je že sam izcedek najavil njen prihod, amapk nekje v meni je pa le gorelo malo upanje o dveh črticah. Žal jih spet ni bilo in drage moje jaz sem spet brez moči.

Danes sem klicala v MB in se naročila na spremljanje ciklusa z UZ. A mi lahko katera napiše kolikokrat bom to morala iti v MB? Dobila sem tudi Klomifen, katerega pa bom začela jemati po UZ, če bo vse v redu. Pvri UZ pa imam v torek.

Sem pa itak skenila, da bom po spremljanju ciklusa začela z eno pavzo, saj enostavno več ne zmorem. Inseminacija bo tako še nekaj časa počakala.

Se opravičujem, če sem zatežila in kaj nerazumljivo napisala, ampak v moji glavi je danes totalni kaos.

LP,

Anitka
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Spremljanje ciklusa!?
2.9.2005 16:36:10   
Sulfinija
Oh,draga Anitka veš kako mi je žal zate .Ne nisi nam nič zatežila zato smo tu da ti pomagamo.K meni j moja prišla včeraj zjuztraj ob petih so me zbudili grozni krči in bruhanje in,ko se je vlilo je blo ok.No jaz grem na UZ v ponedelejk se boma za en sam križale.Jaz spet pričnem z četrtim IUI poiskusom in drži pesti zame kakor bom jaz zate.
Prosim te ne bodi žalostna.

LP Mojca

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Spremljanje ciklusa!?
2.9.2005 20:08:51   
ronni
Hojla,Anitka!!!
Ne bit tak žalostna-tu da jaz sem tukaj-in včeraj je prišla tud k men !
Kaj si naj mislimo,da bo lepše? Da se s tem pripravljamo na težko pričakovanega !!
Kaj si moremo,ne gre in ne gre. Veš,jaz,ko gledam nazaj,se mi dan ovulacije ujema z merjenjem BT in s špikanjem. Kar nekaj ciklusov sva prav tiste dneve tud ujela-pa si mislim,da so bile kar velike možnosti. A enostavno ne gre!!!
Jaz ful upam,da bo več uspeha na IVF,ki ga imava oktobra.
Drži se!!! Ne bomo kar tako obupal!!!!
Saška

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Spremljanje ciklusa!?
2.9.2005 20:51:10   
tecka
Anitka...le kdaj se bomo rešile tega zosa?
Pri meni je spremljanje ciklusa z UZ izgledalo tako, da sem šla 3x zapored (okrog predvidenega datuma O) h G in je z UZ preveril, kako velika jajčka imam. A je to to, ali imaš ti kaj drugega? Pa ko je videl, da jajčka rastejo, sem dobila recept za seksanje. Vsak drugi dan. Kaj več se ne spomnim, ker je od takrat že kakšni 2 leti.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Spremljanje ciklusa!?
3.9.2005 11:35:28   
Anitka
Punce jaz sem še kar žalostna. Ne morem in ne morem iz tega. Hvala vam za lepe besede in tudi jaz vam želim, da kmalu pridete iz tega zosa in zagledate dve črtici.

Tecka meni bodo spremljali ciklus od 5.dne naprej in ne vem kako pogosto. Spremljali pa mi ga bodo zaradi izcedkov, ki se mi pojavljajo vedno nekaj dni pred M. Pa čaka me verjetno Klomifen in Dabroston za podporo drugega dela ciklusa.

lp
Anitka

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Spremljanje ciklusa!?
3.9.2005 12:47:11   
ronni
Anitka,danes imam pa tud jaz tako zoprn dan. Počutim se tako nekam brezvoljno,razočarano-v bistvu še sama ne vem zakaj.
Komaj čakam,da se nekaj zgodi,da bo boljše. Mogoče posije sonček za obe!!!
Jaz sem včeraj tud zadnji dan delala,zdaj sem brez službe,čaka me glasba v MB. Pa kličem okrog,pa nobene od kolegic ne dobim,ker so že menjale Gsm številke ali pa se mogoče celo odselile ?
Ah,saj bo boljš!!!
Saška

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Spremljanje ciklusa!?
3.9.2005 14:15:09   
Anitka
Ronni upam, da bo res prav kmalu sijalo sonce za obe. Pa želim ti, da prav kmalu opraviš s to glasbo.

Lep dan,

Anitka

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Spremljanje ciklusa!?
3.9.2005 14:28:47   
Kalina
Draga moja anitka, te cist razumem in to tud razumem da prov mormo kaksen dan ali dva biti zalostne in objokane, da spravimo to iz sebe...potem pa gremo lahko naprej..
Pri meni tud nic novega..v ponedeljek sem narocena v Postojni pri dr. Merlo, pa me je kr mal strah, pa vesela sm...drugac sm mela tud zdej 2 dni tko slaba, da sm kr skoz neki jokala pa sama seb se smilila, ampak kaj cm, morm naprej, kot vse me..tko da ves, da nisi sama v tem, drzim pesti zate in mislim nate...

Poljubcki od Kaline

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Spremljanje ciklusa!?
3.9.2005 15:06:51   
pika74
Drug teden pa bo neki:

V pon. ima Kalina v Po
V tor. ima Anitka v Mb
V sre. ima Pika74 v Lj

Ta teden se bodo začele premikat stvari punce!

Glavo gor - izkoristite vikend - uživjte vsak dan posebej!!!!

Gremo žurat! Moja riba je že pečena, še moža pokličem, pa gremo jest, pol pa žuuuuuuuur


(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Spremljanje ciklusa!?
3.9.2005 15:11:22   
ameli
Anitka, sem skoraj prepričana, da če bo vse OK, da bodo ti kar v tem ciklu naredili IUI. Vsaj tako je bilo pri meni. So mi tudi rekli, da gre za spremljanje cikla, potem pa so zrasli 4 lepi foliklčki, pa so me dali kar na IUI (sicer iz tistega pol ni bilo nič). Ne obupat, punca tudi nate čaka njekje ena mala pikica (ali pa celo več pikic ).

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Spremljanje ciklusa!?
3.9.2005 18:03:43   
Anitka
Joj drage moje. Ve pa res znate z mojega obraza spodit solze in nanj privabit nasmešek. Hvala vam za vse lepe besede. Res je fajn, ko vidiš, da te nekdo bodri in spodbuja in ko veš, da nisi sam v tem zosu.

KALINA hvala.

PIKA74 upam, da bo ta teden res uspešen, sploh za nas stare borke fosilke

AMELI bomo videli kaj bodo rekli. Moti me le to, da bo nekaj dni pred O moj drugi službeno odsoten. Saj do O bo že nazaj, le treninga ne bova mogla imeti že prej.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Spremljanje ciklusa!?
6.9.2005 19:19:31   
Anitka
Hej!

Pa je prvi UZ za mano in prva doza Klomifena tudi. Mi je danes dr. Vlaisavljevič delal UZ in mi dal zeleno luč za tablete. Naslednji UZ pa me čaka že v ponedeljek.


(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Spremljanje ciklusa!?
6.9.2005 21:49:56   
Kalina
Jst grem pa v ponedeljek oz. torek ze na špikanje ful sm vesela, pa dost zmedena..Dr. Merlo mi je dal ful upanja in "veselja" do vsega skupaj..res je enkraten

Koncno po dolgeeeem casu grem z dvignjeno glavo v nove boje...to zelim vsem mojim soborkam...fosilkam ali nefosilkam..

Kisses, Kalina


(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Spremljanje ciklusa!?
7.9.2005 7:26:35   
biba77
pika74 je napisal/a:

Drug teden pa bo neki:

V pon. ima Kalina v Po
V tor. ima Anitka v Mb
V sre. ima Pika74 v Lj

Ta teden se bodo začele premikat stvari punce!

Glavo gor - izkoristite vikend - uživjte vsak dan posebej!!!!

Gremo žurat! Moja riba je že pečena, še moža pokličem, pa gremo jest, pol pa žuuuuuuuur



Drzim pesti in mislim na VSE VAS!!!!

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Spremljanje ciklusa!?
7.9.2005 8:05:14   
najci
Tudi jaz držim pesti za vse vas! Naj rata...

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Spremljanje ciklusa!?
7.9.2005 8:07:56   
Bety
Anitka!

Vse bo OK... ...zdravniki kar dobro skrbijo za tvoje težave in sigurno bodo pogruntali način, da se končno zgodi čudež. V to sem prepričana. Le potrpljenja nam zmanjkuje. Nam vsem... Pa vseeno moramo upati, verjeti, zaupati...kakorkoli...

naj te popelje k tvoji ...

Bety

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Spremljanje ciklusa!?
7.9.2005 15:24:02   
simonas
Pa še malo pesti z moje strani , da bo čim prej kaj ratalo in en velik za vse, pa upam, da bo pomagalo.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Spremljanje ciklusa!?
7.9.2005 15:51:59   
Anitka
Punce hvala vam za vse lepe želje. Ja Bety saj vem, da smo malce nestrpne, če pa ne gre drugače. A me se ne damo, a ne? Saj smo pa ja ženske

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Spremljanje ciklusa!?
8.9.2005 8:54:08   
vampirka
Anitka!!!

Jaz sem zadnje čase tako bizi, da nimam več časa vsak dan pogledat k vam, moja dekleta!

Jaz držim pesti zate, verjetno se ti pridružim naslednji teden (začnem tudi s prvim IUIjem, če se prikaže )...ampak seveda tako kot ti in vse ostale imam še vedno upanje, da mogoče pa le končno ugledam ...
Itak, da bomo prej al slej vse debele in zoprne - tudi ti Anitka !

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Spremljanje ciklusa!?
8.9.2005 15:27:10   
Anitka
Vampirka naj se tvoje besede prav kmalu pozlatijo.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Spremljanje ciklusa!?
8.9.2005 16:08:10   
najci
Anitka in ostale,
pravkar sem prišla od dr.Reša in sem navdušena nad njegovo strokovnostjo in prijaznostjo. Z mojim smo ugotovili, da so njegovi plavalčki v zelo majhnem številu in so možnosti za bolj male... ampak enkrat je že ratalo in možnosti še so, tako da bomo zdaj pri meni poskusili z opazovanjem ciklusa. Čaka me pregled krvi in hormonov med M in nato UZ tik pred OV. Pa še v društvo Klomifena se bom pridružila.
Ampak moram vam povedat, da je tale forum pravi leksikon - ko mi je zdravnik razlagal postopke in možnosti, sem vse že poznala! Saj bomo kmalu same dohtarce tuki.
Sej sem zaradi rezultatov testa, toda koncno vsaj vema, kje je razlog, da ne rata. In koncno se bodo stvari spet premikale in to ne čez pol leta temveč že naslednji teden!
Dejmo se borit, sej smo močne punce!

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Spremljanje ciklusa!?
8.9.2005 16:34:41   
Kalina
Punce a veste kaj pa mene zanima, a konzilij ti mora pregledat pa odobrit papirje samo za IVF, al tud kej za IUI?

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Spremljanje ciklusa!?
8.9.2005 18:41:13   
Anitka
Hej Najci!
Ja moramo se borit in slediti svojim ciljem, saj le tako lahko pridemo do njih. Sem vesela, da se je tudi pri tebi premaknilo vse skupaj in zdaj ti želim čimprej plus ali pa dve črtici

KALINA mislim, da za IUI ne, ali?

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Spremljanje ciklusa!?
10.9.2005 10:13:59   
Sulfinija
Za IUI ni potrebna komisija,za IVF pa je,tko je na žalost.

Mojca

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Spremljanje ciklusa!?
10.9.2005 21:39:32   
naja78
ej Anitka zdrži.moraš.enostavno moraš.rada bi te stisnila k sebi in prav tako vse vas punce,ki ste krasne,in vam zaželela tolk velik sreče in tolk lepih stvari,ki si jih najbolj želite.saj bo.tudi zame vem,da 1x bo že.samo saj vem,......živci počas popustijo.sam še čakaš kdaj ne explodiraš.

držte se.naja 78

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 let čakanja na otroka: Zgodba, ki me ne ...
Povedala vam bom nekaj zelo intimnega ... In bolečega. Sedem let sem se spopadala s svojo žalostjo, pustila je posledice...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?