|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Stanovanje na Poljanski iz SS
9.1.2007 20:31:13   
triša
Me zanima če se je kera prijavila za stanovanje na Poljanski iz stanovanjskega sklada?
Se mi zdijo še kar zanimiva in ugodna čeprav je kvadratura malo mala (3ss- 63 km2). Okolice si nisem še ogledala, grem verjetno v četrtek tako da bom natančni vidla za katero stanovanje naj zacahnam.
Čeprav se mi to s tem žrebanjem zdi vse skupaj hecno,kaj pol nobeni razredi ne velajo al kajuser posted image
Ne vem pa a je to za letos vse ali bojo še kakšna stanovanja na razpolago?
Če ima katera kakšne informacije naj jih javi prosim.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
9.1.2007 20:48:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu triša)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Stanovanje na Poljanski iz SS
11.1.2007 19:37:26   
pety78
Avgusta bo razpis za cca 650 stanovanj na Brdu.

_____________________________



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Stanovanje na Poljanski iz SS
11.1.2007 19:42:10   
triša
Pety78 kako pa to veš a je ziher?

Ker tole na poljanski, smo šli pogledat, ful ni fajn.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Stanovanje na Poljanski iz SS
13.1.2007 9:19:37   
MihaPR
Okoli teh stanovanj na Brdu se veliko govori, ampak na Brdu trenutno gradijo samo Tehnološki park.
Po mojem mnenju bo preteklo še nekaj Ljubljanice do stanovanj na Brdu.

(odgovor članu triša)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
15.1.2007 21:58:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu MihaPR)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Stanovanje na Poljanski iz SS
15.1.2007 22:04:57   
sazi
Pety78, mene tudi zanima od kod ti ta informacija.
Bi bila vesela, če je res, ampak ravno včeraj so na TV-ju rekli, da naj bi sklad imel letos še en razpis ampak brez lokacije v LJ.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Stanovanje na Poljanski iz SS
16.1.2007 8:51:18   
pety78
Naj bi že bilo potrjeno, slišano pa s strani sklada. Ima od fanta sodelavec veze tam. user posted image

Pa še moja babica me je iz Celja klicala, ker je to že po radiu slišala, pa ni nič vedela o tem, le to, da se bomo sedaj prijavili na razpis.  

_____________________________



(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Stanovanje na Poljanski iz SS
16.1.2007 8:51:59   
pety78
Aja, vseljiva bi pa naj bila do konca leta 2008, ali celo do oktobra 2008. Nisem čist ziher. 

_____________________________



(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Stanovanje na Poljanski iz SS
16.1.2007 11:40:50   
Pajaca
Ubistvu ne bodo stanovanja na Brdu ampak na Grbi.... kakšen kilometer je vmes razlike. Bodo pa sigurno letos, samo kot vem še nimajo vseh dovoljenj in zato se še čaka z razpisom. Gre pa preverjeno za to lokacijo, ker smo pri nas v firmi sodelovali pri razpisu za ureditev pa nismo uspel... ma ja saj so naši arhitekti itak zrisali katastrofo od stanovanj, tko da ne bo škode.

Jaz tud mal te čakam, mi je lokacija prav všeč.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Stanovanje na Poljanski iz SS
23.1.2007 13:07:15   
lea23
jaz dobesedno nič ne vem o teh stanovanjskih skladih!!
če pa prav razumem: nekaj let plačuješ denar, potem pa pride ven razpis za stanovanja? user posted image
kako dolgo se pa to plačuje? potem so stanovanja malo cenejša ane? in če ti še par milijončkov manjka lahko še kredit vzameš?
midva trenutno imava majhno njegovo stanovanje v bloku, pričakujeva pa čez 7 mesecev dojenčka. se pravi se tudi mi lahko prijavimo v ta sklad? al odpadeva zato ker imava že svoje stanovanje? a je tudi najin dohodek kaj važen pri tem? 


(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Stanovanje na Poljanski iz SS
23.1.2007 13:13:06   
sazi
na vsake toliko časa (lahko na 1 leto, lahko mine več let) stanopvanjski sklad razpiše novo shemo za stanovanjsko varčevanje
skleneš jo v banki (načeloma katerikoli, najlažje tam, kje si komitent, če pa jih tam nimajo več, pa greš v drugo banko)
varčevanja se sklepajo za 5 ali 10 let, vplačuješ vnaprej določene zneske, ki se z inflacijo večajo (ampak ne pretirano), sklad ti ob pravočasnem vplačevanju vsako leto poleg obresti (niso visoke) nakaže še polovico mesečne premije. ko se varčevanje konča, moraš denar porabiti za nekaj v zvezi z reševanjem stanovanjskega problema - nakup stanovanja, parcele, adaptacijo...
ko da sklad ven razpis za nova stanovanja, se lahko prijaviš
dohodki s tem nimajo nič, ker ne gre za socialna stanovanja
več o vsem skupaj pa si preberi na

http://www.stanovanjskisklad-rs.si/index.php?location=1_1_0_0_0

pred dvema tednoma so bile še na razpolago sheme iz leta 2006, samo v NLB jih je zmanjkalo

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Stanovanje na Poljanski iz SS
24.1.2007 9:41:55   
MihaPR
Kakorkoli, stanovanja na Brdu/Grbi ne bodo letos.
Čisto jasno je, da je od razpisa do prevzema približno 10 mesecev. In v času razpisa sobloki že na pol narejeni. Torej bi morali v primeru Brda danes gledat vsaj že gradbeno jamo, da bi lahko upali, da bo nov razpis za stanovanja po nižjem DDV še letos.
Torej, to je bil zadnji razpis, kjer se je še kupilo stanovanja z nižjim DDV.
Glede arhitekture pa raje nebi. Kot vidimo so prednostno namenjena stanovanja ivalidom oz. mladim družinam. V Kamniku so zgradili bloke tako, da se da z vozičkom dostopat v stanovanja izklučno iz garaže, glavni vhod je pa na sredini, dvignjen oz. spuščen za kar nekaj strmih stopnic. Načeloma nimam nič proti arhitektom, samo njihovo rešitev bi moral po mojem mnjenju vsakič korigirat nekdo, ki ma malo več praktičnih znanj.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?