|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Status športnika
16.9.2010 17:48:06   
Kerensa*
Kaj konkretno bi za mojega Pubertetnika pomenilo, če ima ta status (kot nogometaš)? Jutri bo menda v klubu dobil nek obrazec, ki naj bi ga izpolnili v njegovi OŠ.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Status športnika
16.9.2010 18:01:55   
zaspancek1
Predvsem to, da se sam dogovarja kdaj bo vprasan oz. kdaj bo pisal kaksne teste.

http://www.uradni-list.si/1/objava.jsp?urlid=199889&stevilka=4594
http://www.o-bicevje.lj.edus.si/Joomla/index.php?option=com_content&task=view&id=213&Itemid=110

Marsikateremu je to v veliko pomoc, se pa najdejo nekateri, ki jim je to samo potuha.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Status športnika
16.9.2010 19:40:53   
hubi
Preberi v šolski publikaciji kdaj in kako se prijavi. Pa če imate kakšne pogoje za pridobitev in morebitne sankcije, če se zadeva preveč izkorišča.

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Status športnika
17.9.2010 0:55:15   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: zaspancek1
Predvsem to, da se sam dogovarja kdaj bo vprasan oz. kdaj bo pisal kaksne teste.

Aha.
Marsikateremu je to v veliko pomoc, se pa najdejo nekateri, ki jim je to samo potuha.

Mislim, da me to začenja skrbeti, ja.

A pa lahko še vedno trenira v klubu (in izpolnjuje vse klubske obveznosti), četudi ne zaprosi za ta status oz. četudi mu ga OŠ ne bi odobrila? Kako je v slednjem primeru (neodobritev) z morebitnimi izostanki od šolskih obveznosti?

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Status športnika
17.9.2010 8:06:26   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

A pa lahko še vedno trenira v klubu (in izpolnjuje vse klubske obveznosti), četudi ne zaprosi za ta status oz. četudi mu ga OŠ ne bi odobrila? Kako je v slednjem primeru (neodobritev) z morebitnimi izostanki od šolskih obveznosti?



Klub nima tu nobene veze, le toliko, da jim je priskrbel tele obrazce (najbrž je nekdo že prosil, kje dobiti te liste in je potem klub kar vsem nabavil, saj zadnje čase veliko otrok to koristi). Če obrazec ne oddaš, če otrok ne bo v šoli koristil statusa, lahko še naprej trenira v klubu in izpolnjuje obveznosti v klubu. Ta status oz obrazec ni vezan na klub, temveč na šolo, šola ga rabi, ne klub.
Če mu pa šola ne odobri, potem pa izostanke, zaradi tekem ali priprav, pač ti opravičuješ na načine, kokr veš in znaš. Izostanke zaradi treningov, pa šola ne bo opravičevala, saj so treningi izven šole. Kokr je meni znano, šole še kar odobravajo status, ampak otrok mora resno trenirat, vsaj 2x ali 3x na teden, ter se mora udeleževati tekem. Če ne tekmuje in trenira le 1x na teden, potem je to kot en hobi in šola ne odobri status. 

Tu je pa potem na tebi, koliko dopustiš, da otrok izkorišča. Vsekakor pride do situacije, ko status pomaga, otroka pa je treba pripravit, da ne izkorišča preveč.

Če otrok preneha trenirat, pa se mu tudi status ukine.

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 17.9.2010 8:14:24 >

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Status športnika
17.9.2010 12:51:21   
SaaS
Tako pribljižno kot so napisale.
Jaz ti lahko povem, kako je bilo včasih, saj verjetno ni zdaj dosti drugače.
Jaz sem ga imela v osnovni in srednji šoli. Predvsem se spomnim, da ni bilo težav, če smo šli na priprave in sem en teden manjkala v šoli. Tudi kdaj kakšna tekma ni bila v soboto ampak med tednom in sem šla prej iz šole itd. In na tiste popoldanske in predure telovadbe mi ni bilo treba hodit, ker sem imela športa čez glavo dovolj...
Treba je pazit, da otrok ne izkorišča tega. No bi se zlagala, če bi rekla, da nisem nikoli.. Kakšen torek sem matematiko špricala in opravičila s tekmo user posted image . Ne pogosto, se je pa zgodilo.user posted image  Res pa nisem imela problemov z ocenami v šoli, tako da ni noben nikoli kompliciral. Saj po mojem učitelji hitro pogruntajo blef...
Glede spraševanja se pa ne spomnim, v srednji tudi mogoče, ja, v oš pa ne.
Pa na une razne izlete ob sobotah (nadomeščanja) nisem hodila, ker sem imela tekme. 

< Sporočilo je popravil SaaS -- 17.9.2010 12:52:44 >

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Status športnika
17.9.2010 12:58:07   
marantz
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Kokr je meni znano, šole še kar odobravajo status, ampak otrok mora resno trenirat, vsaj 2x ali 3x na teden, ter se mora udeleževati tekem. Če ne tekmuje in trenira le 1x na teden, potem je to kot en hobi in šola ne odobri status. 



Moja sestra je mela vaje z zborom 1krat tedensko, pa še to povečini v soboto, pa je imela status kulturnika.user posted image
Meli so mogoče tri nastope letno in pred kakim tekmovanjem mogoče še enkrat sred tedna vaje.

Po moje se ta status danes v 70% izkorišča, ampak j*** ga, itak danes tko svet deluje user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Status športnika
17.9.2010 15:41:04   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2
Klub nima tu nobene veze, le toliko, da jim je priskrbel tele obrazce (najbrž je nekdo že prosil, kje dobiti te liste in je potem klub kar vsem nabavil, saj zadnje čase veliko otrok to koristi). Če obrazec ne oddaš, če otrok ne bo v šoli koristil statusa, lahko še naprej trenira v klubu in izpolnjuje obveznosti v klubu. Ta status oz obrazec ni vezan na klub, temveč na šolo, šola ga rabi, ne klub.

Danes sem dobila ta "obrazec", ki v bistvu sploh ni obrazec, temveč piše "Potrdilo za status športnika", piše pa takole: "Obveščamo Vas, da bo Vaš učenec XX, naš igralec selekcije starejši dečki 1. liga, v tekmovalni sezoni 2010/2011 treniral z našo ekipo in zanjo igral tekme v 1. ligi, ki jo delegira MNZ Ljubljana. V času od septembra 2010 do junija 2011 bo opravil preko 200 ur treninga in odigral okrog 40 prvenstvenih in prijateljskih tekem. Liga je tekmovanje najvišje kakovosti v RS za svojo starostno skupino. Glede na navedena dejstva Vas upravičeno prosimo, da mu dodelite status športnika." Kakor vidim, jaz sploh nimam česa izpolnjevati.
Kokr je meni znano, šole še kar odobravajo status, ampak otrok mora resno trenirat, vsaj 2x ali 3x na teden, ter se mora udeleževati tekem. Če ne tekmuje in trenira le 1x na teden, potem je to kot en hobi in šola ne odobri status.

Treninge ima 4x na teden (ob delavnikih), včasih pa potem še tekmo za vikend.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Status športnika
17.9.2010 16:32:35   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2
Klub nima tu nobene veze, le toliko, da jim je priskrbel tele obrazce (najbrž je nekdo že prosil, kje dobiti te liste in je potem klub kar vsem nabavil, saj zadnje čase veliko otrok to koristi). Če obrazec ne oddaš, če otrok ne bo v šoli koristil statusa, lahko še naprej trenira v klubu in izpolnjuje obveznosti v klubu. Ta status oz obrazec ni vezan na klub, temveč na šolo, šola ga rabi, ne klub.

Danes sem dobila ta "obrazec", ki v bistvu sploh ni obrazec, temveč piše "Potrdilo za status športnika", piše pa takole: "Obveščamo Vas, da bo Vaš učenec XX, naš igralec selekcije starejši dečki 1. liga, v tekmovalni sezoni 2010/2011 treniral z našo ekipo in zanjo igral tekme v 1. ligi, ki jo delegira MNZ Ljubljana. V času od septembra 2010 do junija 2011 bo opravil preko 200 ur treninga in odigral okrog 40 prvenstvenih in prijateljskih tekem. Liga je tekmovanje najvišje kakovosti v RS za svojo starostno skupino. Glede na navedena dejstva Vas upravičeno prosimo, da mu dodelite status športnika." Kakor vidim, jaz sploh nimam česa izpolnjevati.
Kokr je meni znano, šole še kar odobravajo status, ampak otrok mora resno trenirat, vsaj 2x ali 3x na teden, ter se mora udeleževati tekem. Če ne tekmuje in trenira le 1x na teden, potem je to kot en hobi in šola ne odobri status.

Treninge ima 4x na teden (ob delavnikih), včasih pa potem še tekmo za vikend.



Po temu sodeč, mu bo šola odobrila status. Na tebi pa je ali daš to šoli ali ne. Jaz bi in podpiram statuse, sem ga tudi sama imela v SŠ. Malo ali celo velik izkoristila, ampak vse v dobrouser posted image .

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Status športnika
17.9.2010 16:35:10   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2
Malo ali celo velik izkoristila, ampak vse v dobrouser posted image .

Moj Pubertetnik je sicer otrok s PP (hiperaktivnost, disleksija) in izkorišča (ja, brihten je pa kot sto user posted image ) že odločbo o PP, ki jo ima. Sem kar skeptična... Če dobi še tale status, bo kar nehal hodit' v šolo. Vraga, očitno doma redim next Cimerotiča. user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Status športnika
2.12.2010 15:53:46   
Kerensa*
No, samo, da sporočim... S 1. decembrom 2010 so mojemu Pubertetniku dodelili status športnika, danes pa mi je domov prinesel odločbo o tem. Njegovo prvo vprašanje je bilo¨:"A moram jutri vseeno pisat' kemijo?" Ja, ti mater! user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Status športnika
27.1.2011 11:38:22   
KATI321
Sem šele sedaj videla to temo, pa da povem tudi moje mnenje. Moja hčerka igra flavto že 7 let, od tega ima sedaj že res 4 leto status kulturnika. Dobila pa ga je zato, ker hodi na tekmovanja, vaje (ne le instrument, ampak še vse ostalo, kar je povezano s tem) 4x na teden. Vsak dan pa je treba doma še vsaj kakšno urco vadit. Je pa moja ''srečka'', status bi rabila takrat ko to ni mogoče - za spraševanje se že tako ali tako dogovorijo v naprej (je še v OŠ), testi so napovedani v naprej in to ni izgovor. Ja, včasih ji status kulturnika pride prav le v primeru, ko od enega do drugega dneva ne uspe napisati domače naloge. Žal to ni njen izgovor, je resnica.
Je pa tako, status tak ali drugačen bo vsak izkoriščal toliko kot mu bodo starši dovolili - žal pri nas status ni izgovor za izogibanje obveznostim

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
25.3.2011 19:59:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu KATI321)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?