|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ste ga kje "usrale"?
11.11.2006 19:57:58   
Anonimen
Mi imamo 16 mesečnika pa niti nimam občutka, da bi pri vzgoji kje "falila". Zaenkrat user posted image

Sem pa razmišljala, da sem ga "usrala" s tem, da sem mu že kot dojenčku vestno dajala stran kovterček ali deko, da se mu ni dotikal nog.
Rezultat: ne prenese, da se z nogam dotika kovtrčka (ko gre spat)

Resno sem se zašila, ker nisem prekinila njegovega drgnjenja ob mojo roko pred popoldanskim spanjem.
Rezultat: mali vzame mojo roko, si jo podstavi in se drgne 5 minut in zaspi. Rajši ne napiše, kaj se zgodi, če jo probam odmaknit.

Imate tudi ve takšne-kakšne "probleme"?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ste ga kje "usrale"?
11.11.2006 20:02:17   
kofetek2010
pri user posted image  sem do 9.leta hodila z njim spat user posted image  ga je bilo potrebno čohat, masirat, čohat, masirat,... user posted image  drugače pa mislim, da dobro vozimo user posted image  

pri user posted image  pa je zaenkrat še vse OK, tud spat hodi sama, čist brez problemov user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ste ga kje "usrale"?
11.11.2006 20:05:12   
Anonimen
Eh,moja sunqueen,ti si že dobra mami.Ne sekiraj se.Vsi delamo napake.Vsi.In tudi če ga kje posračkaš,si drugje tako dobra,da to izpopolniš.Mora biti plus in minus,da je neka harmonija.Če ne,bi bilo prelepo.Ni mi pa jasno-a tvoj ta'mali nima nikol nogic pokritih?Al kako-jaz res ne razumem.

user posted image

Pa še ena user posted image zate-za lep večer!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ste ga kje "usrale"?
11.11.2006 20:05:37   
soncek&luna
zaenkrat mislim, da nic. star je eno leto. je krasen otrocek, pravi soncek  (zaenkrat) user posted image .

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ste ga kje "usrale"?
11.11.2006 20:10:25   
Marogica
Nikoli in nikjer. SEm perfektna mamauser posted image

SEdaj pa zares. Mislim, da sem ga kar nekajkrat in vem, da ga bom v bodoče še večkrat. To je to, vzgoja ob kateri se učimo tudi starši, kako vzgajati in največkrat na praktičnih primerkih(beri naših otrokih), ki se razlikuje od tekstov in iz knjig.
V bistvu sploh ne razmišljam kje sem ga usrala, bolj razmišljam, da ga ne bi več oz. vedno manj.

Pa se pogledam v ogledalo in vidim, da sem tudi jaz samo človek s vsemi lepimi in manj lepimi lastnostimi, predvsem pa z napakami.  

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ste ga kje "usrale"?
11.11.2006 20:11:38   
total
Jaz sm ga tut usrala z roko,pred spanjem.....user posted image

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ste ga kje "usrale"?
11.11.2006 20:12:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

pri user posted image  sem do 9.leta hodila z njim spat user posted image  ga je bilo potrebno čohat, masirat, čohat, masirat,... user posted image  drugače pa mislim, da dobro vozimo user posted image   



O kristus Jana user posted image  potem imam jaz še kar nekaj let, da ga "odvadim" user posted image

Elanor, popoldan ni nikoli pokrit, zvečer ga dam spat odkritega, pa ga zvečer (po Baru user posted image  ) stlačim v vrečo user posted image  Ne zebe ga, nič bat user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ste ga kje "usrale"?
11.11.2006 20:31:33   
Anonimen
Ja, jaz sem ga "usrala" oziroma sem ga "srala" že od vsega začetka, da sem vedno ob jokcu TAKOJ skočila in detecu malemu stregla, seveda kar se je dalo hitro. In in zdaj je to postalo tako, da njegove "zahteve" oziroma prošnje pomenijo, ajde, mami, v nizki štart, brzina je tvoja vrlina. Zdaj ga moram odvajat, kar sem ga sama navadila, in se gremo (kadar se spomnim) igro: POČAKAJ!
Tako da, če bi še enkrat bil mali, bi večkrat zavestno zavlačevala z odzivi na te njegove "ukaze". Vedno bi ga pustila malo čakat. Čeprav so mi res že sestre v porodnišnici rekla, da uf, ta pa nikoli ne bo znač nič počakat in potrpet. No, in res me je kar dobro zdresiral!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ste ga kje "usrale"?
11.11.2006 20:46:07   
Maxica
Jaz bi tudi rekla, da edino pri tem, da revež ne zna zaspati sam. Nujno mora iti nekdo z njim spat oziroma gre spat takrat, kot mi vsi. Pa takrat se mora (ko se je pri 23 mesecih nehal dojiti in zaspal pri tem) dotikati mojega popka.user posted image user posted image
Drugače pa ne, je prav fajn dečko.user posted image user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ste ga kje "usrale"?
11.11.2006 21:05:01   
anajmad
Ta večja je kraljevala v zakonski postelji do svojega 8 letauser posted image . Zdej pa imamo zopet trnuljčico v naši postelji,s tem da ji moramo brundati pesmice zravenuser posted image .
Pr nam ne velja,da na napakah se naučišuser posted image

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
11.11.2006 21:06:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ste ga kje "usrale"?
11.11.2006 21:21:42   
paris
Jaz sem svojega sina razvadila pri hrani. Zmeraj smo imeli borbe kaj bo jedel, pa tega ne mara, pa unega ne bo poizkusil.... in ker je bil zmeraj en tak suhi pajkec sem mu kuhala samo stvari, ki jih je imel rad, pač po liniji najmanjšega odpora. Danes je sicer super fant, ampak pri hrani je pa še vedno " zbirčna metka " in mi gre včasih na jetra, ko moram vedno take stvari kuhat, ki jih tudi on je.
Drugače pa kar gre user posted image , ja, ja, saj že trkam!user posted image


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ste ga kje "usrale"?
11.11.2006 22:16:46   
Jančika_
Za velike stvari še ne vem, se bo pa verjetno kmalu pokazalouser posted image . Pri manjših bi bilo pa treba dudo prej ukinit, ker je postal pravi džanki, matruser posted image . Čeprav jo ima že dolgo samo za spat, cele dneve teži za njo. Zraven dela pa take ksihte, da ni za povedatuser posted image .

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ste ga kje "usrale"?
11.11.2006 22:18:49   
Anonimen
Vsak dan pomalem povsod.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ste ga kje "usrale"?
11.11.2006 22:43:49   
rainbow
user posted image user posted image user posted image  dobre ste, sem se morala nasmejat!

ja, pri nas itak, vsakodnevi izzivi; najbolj me moti to, da včasih pustiva, da preveč risanke gledata. ne bi raje o času.

Drugače pa še kar nekak furamo.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ste ga kje "usrale"?
12.11.2006 18:20:42   
Jutra
Jaz se vsak dan znajdem pred kakšno situacijo, ko se vprašam, ali ravnam prav, ali bom ravnala prav, ali bi morala drugačeuser posted image  

Moj prvi otrok in moja prva šola biti mama.

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ste ga kje "usrale"?
13.11.2006 12:04:07   
Anonimen
Mi smo ga pokronali, ker smo ji dovolili, da gre predčasno od mize in potem do konca hodi nazaj "kot ptiček". Potem leta po stanovanju s polnimi usti in se hodi nazaj futrat user posted image

(odgovor članu Jutra)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ste ga kje "usrale"?
13.11.2006 12:17:24   
mojamura
user posted image moj starejši sin je star 9 let in še vedno, ko gre spat, ziza palec in ima poleg plenico....jaaaaaaaaooooooooooo. kaj naj naredim....grrrrrrrr


mlajši pa je bolj budne sorte otrok in ne spi niti podnevi niti ponoči dosti. jaz sem že cela zmozgana, pa ko se zbudi, ga dam na najino zakonsko posteljo poleg sebe, porinem jošk v usta on ziza jaz pa zaspim. pol se mi pa res zdi, da me vleče cele noči za zaizeuser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ste ga kje "usrale"?
14.11.2006 7:16:59   
žiža
user posted image falila sem s flašo user posted image  Pri enih 4 mesecih sem ji ponoči ko je začela sitnariti dala par požirkov čaja, da je nazaj zaspala. No iz par požirkov smo počasi prišli na n-krat par požirkov. Danes sem vstala 4x za tistih par požirkov user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Da ne govorim dado nedeavnega niti podnevi ni znala in hotela piti iz ničesar drugega kot flaše na cuco. Trdno delam na tem na ta malega spravim gor brez oz. z minimalno uporabo flaše.
user posted image Ko pa začne trmariti pa dobim občutek, da sem itak pogorela na celi črti.
user posted image Hrana... letam za njo po celem stanovanju, da poje pet žlic
pa še bi lahko naštevala...
Ta mali pa raste  in se uči....user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ste ga kje "usrale"?
14.11.2006 16:02:13   
piščanc
to bom vedela pri njunih 20-tih.

do takrat se da pa še vse spremeniti, v vsaki stvari je en plus in en minus

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ste ga kje "usrale"?
14.11.2006 17:08:58   
kepa*
Tudi jaz bi mu prej ukinila dudo. Presneta duda, kolikokrat sem jo že preklela.

Pa ne vem, glede zdrave prehrane sem premalo striktna, a kaj ko je bolj neješč, pa mu potem dovolim jest tud manj zdravo hrano (hrenovke, pašteto...), da vsaj nekaj poje.


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ste ga kje "usrale"?
14.11.2006 19:36:07   
bobek05
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Ja, jaz sem ga "usrala" oziroma sem ga "srala" že od vsega začetka, da sem vedno ob jokcu TAKOJ skočila in detecu malemu stregla, seveda kar se je dalo hitro. In in zdaj je to postalo tako, da njegove "zahteve" oziroma prošnje pomenijo, ajde, mami, v nizki štart, brzina je tvoja vrlina. Zdaj ga moram odvajat, kar sem ga sama navadila, in se gremo (kadar se spomnim) igro: POČAKAJ!
Tako da, če bi še enkrat bil mali, bi večkrat zavestno zavlačevala z odzivi na te njegove "ukaze". Vedno bi ga pustila malo čakat. Čeprav so mi res že sestre v porodnišnici rekla, da uf, ta pa nikoli ne bo znač nič počakat in potrpet. No, in res me je kar dobro zdresiral!


Pri nas je enako... Jaz prehitro skočim, ko malo zajamra. user posted image  

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ste ga kje "usrale"?
14.11.2006 19:54:03   
viv_
Zaenkrat ni kaj hujšega... Bomo videli, kaj bo prinesel čas user posted image

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?