|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ste mogle plačat vrtec vse za nazaj?
10.8.2012 18:40:10   
Maleal
Zanima me,če ste vse plačale poračun za vrtec glede na to,da to ni naša krivda,saj je CSD zamučkal?user posted image Je možno oddat kako pritožbo?

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ste mogle plačat vrtec vse za nazaj?
10.8.2012 19:01:20   
kekec in mojca
To sem se tudi jaz spraševala. Je res naša krivda, da moramo zdaj poravnat za nazaj... Če pa smo odločbo dobile šele julija???

_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ste mogle plačat vrtec vse za nazaj?
10.8.2012 19:24:20   
end1
Plačala za nazaj 327 evrov poračuna. Ni moja krivda, ampak tako pač je, žali bog.

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ste mogle plačat vrtec vse za nazaj?
10.8.2012 19:29:59   
benika
Jaz imam poračuna 600€. In ne, nisem ga plačala, ker ga nimam s čim.

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ste mogle plačat vrtec vse za nazaj?
10.8.2012 20:10:52   
Najaa
No jaz pa še čakam na odločbo. Sej niso normalni. user posted image  Verjetno je bilo lažje plačat poračun nekomu, ki je dobil odločbo pred parimi meseci kot pa zdej, ko je že 7 polnih mesecev mimo.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ste mogle plačat vrtec vse za nazaj?
10.8.2012 21:00:30   
K_a_t_i
Malo provokativno - kaj če bi dobile nazaj, tudi ne bi vzele?

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ste mogle plačat vrtec vse za nazaj?
11.8.2012 0:09:30   
benika
Itak da bi. In če bi mi odločbo dali do februarja, bi tud plačala višjo položnico. Tako pa z 900€ mesečnega prihodka na 5-člansko družino ne morem plačat 600€ poračuna. žal.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ste mogle plačat vrtec vse za nazaj?
11.8.2012 0:16:11   
frufru
otrok je bil v vrtcu do julija. Odločbo sem prejela 1.4. Julija sem dobila poračun za nazaj. Glih še za en mesec

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ste mogle plačat vrtec vse za nazaj?
11.8.2012 13:34:28   
hubi
V vrtcu se zmenite za obročno odplačevanje.

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ste mogle plačat vrtec vse za nazaj?
11.8.2012 14:04:09   
yaris
Tudi jaz sem plačala za nazaj vrtec 400 eur. Plačala pa sem v treh obrokih, ker sem se tako zmenila v vrtcu.

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ste mogle plačat vrtec vse za nazaj?
11.8.2012 14:10:34   
lily975
Jaz sem sicer odločbo dobila maja , sem pa imela poračuna malo manj kot 50 € za plačat.

(odgovor članu yaris)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ste mogle plačat vrtec vse za nazaj?
11.8.2012 20:38:12   
eva1
mi smo tudi plačali poračuna za okoli 250-300€! Mislim pa da vrtci gredo na roko in se da plačevat na obroke, tako da je lažje...

(odgovor članu lily975)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ste mogle plačat vrtec vse za nazaj?
11.8.2012 23:00:10   
K_a_t_i

IZVIRNO SPOROČILO: benika

Itak da bi. In če bi mi odločbo dali do februarja, bi tud plačala višjo položnico. Tako pa z 900€ mesečnega prihodka na 5-člansko družino ne morem plačat 600€ poračuna. žal.

Če imate 900€ neto na 5 člansko družino, je vrtec brezplačen. Se ti ne zdi, da so ti malo čudno to poračunali?

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ste mogle plačat vrtec vse za nazaj?
13.8.2012 14:24:01   
barbara_s
Dobro, saj je res, da so CSDji počasi izdajali odločbe in to... ampak vseeno, pravila igre so bila znana vnaprej; in vsak si je lahko (vsaj približno) izračunal, koliko bo moral plačevati za vrtec "po novi zakonodaji". Ergo, položnici za vrtec prišteješ tisto vsoto do "določene cene" in ta denar... kaj pa vem, daš na varčevalni račun/spraviš v štumf/daš v pujska/... na nek način skriješ pred sabo in ko pride poračun, imaš denar za poravnat obveznosti. 20 EUR/mesec je čisto nekaj drugega kot se pa kar naenkrat skeširat 120 EUR za 6 mesecev, a ne?


(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ste mogle plačat vrtec vse za nazaj?
13.8.2012 14:27:47   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: barbara_s

Dobro, saj je res, da so CSDji počasi izdajali odločbe in to... ampak vseeno, pravila igre so bila znana vnaprej; in vsak si je lahko (vsaj približno) izračunal, koliko bo moral plačevati za vrtec "po novi zakonodaji". Ergo, položnici za vrtec prišteješ tisto vsoto do "določene cene" in ta denar... kaj pa vem, daš na varčevalni račun/spraviš v štumf/daš v pujska/... na nek način skriješ pred sabo in ko pride poračun, imaš denar za poravnat obveznosti. 20 EUR/mesec je čisto nekaj drugega kot se pa kar naenkrat skeširat 120 EUR za 6 mesecev, a ne?




Sem raje ne, ker bo zarad tega vrtec še višji. user posted image
Ja, sej to imaš prav sam vseeno ne moremo sodit ljudi po sebi, ker nekateri so v taki materialni stiski, da se drugim še sanja ne, kako preživijo skozi mesec.

(odgovor članu barbara_s)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ste mogle plačat vrtec vse za nazaj?
13.8.2012 15:01:50   
barbara_s

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
Ja, sej to imaš prav sam vseeno ne moremo sodit ljudi po sebi, ker nekateri so v taki materialni stiski, da se drugim še sanja ne, kako preživijo skozi mesec.


Ja, se strinjam... Samo plačilo vrtca pač je, kakršno je - in ne glede na proračun družine bo tako določeno plačilo za položnico za vrtec pač treba plačat. Od sedaj naprej vsekakor, od januarja pa bi jo bilo treba plačat, če bi CSDji delali dovolj hitro. Ampak, tudi januarja so bila pravila igre znana in si je lahko vsak zračunal, koliko je znesek, ki ga mora po novem plačat.



(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ste mogle plačat vrtec vse za nazaj?
13.8.2012 15:10:00   
blaža
smo plačali 370e poračuna, čeprav sem brezposelna sedaj. Ma kdo te pa kej vpraša, če lahko al ne moreš plačat, dolžen si jim in to je to. No bli so mi pa itak dolžni še otroški dodatek in , ko sem to dobila nazaj, sem pač plačala vrtec.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu barbara_s)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ste mogle plačat vrtec vse za nazaj?
13.8.2012 20:49:08   
PC Baby
Mi še čakamo - sem bla spet na CSD, ker mi v računovodstvu že težijo in so i rekli, da računajo, da novembra/decembra bojo imeli mojo odločbo. Za 1 leto nazaj!

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
23.8.2012 20:41:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Maleal)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ste mogle plačat vrtec vse za nazaj?
23.8.2012 21:09:13   
karamela
Plačala sedaj, ko jim je končno uspelo popravih procentih zaračunat. Sem si pa razdelila na 2 obroka, ker mi enostavno  ni zneslo  plačat vse naenkrat.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ste mogle plačat vrtec vse za nazaj?
23.8.2012 21:57:03   
KOKICA32
Jaz sem prejela odločbo konec meseca maja, pa sem si poračun sama razdelila na 5 mesecev/obrokov, kolikor so pač oni rabili, da so mi izdali odločbo. Vsak mesec torej plačam redno položnico in en obrok poračuna.user posted image

(odgovor članu karamela)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ste mogle plačat vrtec vse za nazaj?
24.8.2012 8:53:09   
aprilčica07
Ja, plačala. Odločbo prejela v maju, poračun v juniju.

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ste mogle plačat vrtec vse za nazaj?
28.8.2012 22:01:50   
nananaja
Nam so poračun avtomatsko razdelili na 4 obroke, torej malo čez 90€ mesečno.

Se pa čudim, da ima ogrožena družina tako visok poračun. Ko smo mi imeli dohodke, s katerimi smo se uvrščali na rob ogroženosti, so nas uvrstili v najnižji plačilni razred.

Zanima me, kaj so bili vzroki za visoke poračune? Pri nas je bil tak poračun pričakovan zaradi občutno višjih mojih dohodkov (2x višji), ni nas pa potisnilo višje premoženje.

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ste mogle plačat vrtec vse za nazaj?
28.8.2012 22:07:37   
Zora*
Poračun sem seveda plačala. Je pa res, da je bil manjši, kot sem mislila, da bo, glede na vse prebrano.

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ste mogle plačat vrtec vse za nazaj?
28.8.2012 23:06:19   
benika

IZVIRNO SPOROČILO: nananaja

Nam so poračun avtomatsko razdelili na 4 obroke, torej malo čez 90€ mesečno.

Se pa čudim, da ima ogrožena družina tako visok poračun. Ko smo mi imeli dohodke, s katerimi smo se uvrščali na rob ogroženosti, so nas uvrstili v najnižji plačilni razred.

Zanima me, kaj so bili vzroki za visoke poračune? Pri nas je bil tak poračun pričakovan zaradi občutno višjih mojih dohodkov (2x višji), ni nas pa potisnilo višje premoženje.


Gledali so dohodke iz leta 2010, je tako? Takrat sem bila v službi in kasneje na porodniški, mož je imel dobro plačano službo in popoldanski s.p. Ko je prišla odločba in s tem poračun, sem bila na bolniški s 100€/mesec nižjimi dohodki kot v letu 2010. mož je tisto dobro plačano službo izgubil konec leta 2010, s.p. pa je zaprl letos maja. Se pravi smo v primerjavi z letom 2010 v precejšnjem finančnem minusu. Sej ko je mož ostal brezposeln sem oddala spremembo ampak poračun pa ostane. Tako da, drage moje, ne čudite se preveč.

Pa brezplačnega vrtca ni več.

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?