|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Stiki
14.1.2013 12:38:01   
hkitty
Mene pa zanima, kako je s  stiki. Da rečem, kaj je najboljše - majbolj normalno :), za vse nas. Otroci so pri meni, oče bo imel stike. Zanima v primeru, da se doreče na CSD in ko ti določi sodišče.
prosim za kakšen primer, ki so vam da dali.

hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Stiki
14.1.2013 13:06:38   
gsatalema
Konkretno moj primer; otroci pri meni, stike z očetom vsakih 14 dni čez vikend. Tako je določilo sodišče, ker na csd ni bilo možno dobiti dogovora. In od začetka smo se tega strogo držali, kasneje, ko so se pa strasti malo pomirile in sva se bila sposobna sama pogovarjat, pa sva usklajevala poterebe otrok, krožki, treningi...itd, kakor je bilo za katerega potrebno in smo bili vsi srečni, ker od začetka so bili ti vikendi kar problem, ker so otrci imeli vse mogoče zadeve, čez vikend, ali pa smo si vsak po svoje - bivši, ali jaz kakšne izlete organizirali in je bilo malo vroče krvi. Ampak , kot pravim, se je z časom to vse uredilo in ni bilo problema, sedaj pa sta že tako velika, da se že sama dogovarjata kako in kaj...

(odgovor članu hkitty)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Stiki
14.1.2013 14:01:46   
Paštetka
Najboljše je skupno skrbništvo. Seveda, če sta se sposobna tako zmeniti.

(odgovor članu gsatalema)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Stiki
14.1.2013 18:22:16   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: hkitty
Zanima v primeru, da se doreče na CSD in ko ti določi sodišče.
prosim za kakšen primer, ki so vam da dali.

hvala.

Če vse poteka ok, po dogovoru, brez kršitev, potem je vseeno, kje so določeni. Lažje in prej, če se to naredi na CSD.
Če pa so kršitve, pa v primeru dogovora na CSD vaju vabijo, se dogovarjate, se dogovorite... bolj enostavno, pač CSD sistem.
Če pa so kršitve sodiščnega sklepa, pa so lahko tožbe, pa zavleče se, ... pa stane nekoga to vse na sodišču.

(odgovor članu hkitty)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Stiki
18.1.2013 9:58:50   
TinKiCa1
Hej..midva sva se ločila eno leto nazaj..
dogovor smo pred ločitvijo na sodišlu, uredila na csd..jaz imam skrbnišvo, ampak malo ima po papirjih vsak drug vikend in dvda dni v tednu..sodišče potem ni nič kompliciralo, samo če se s tem strinjava in je ako ostalo.. glede na to, da smo v normalnih odnosih, jaz imam drugega partnerja in ne živimo v istem kraju, sva se zmenila da jo ima na 14dni vikend+pon in torek.. obema tako odgovarja, da se ne vozi gor pa dol..
če se le da, se že na csd zmeniš..
(:

_____________________________

naša najlepša punčka Eva (12.03.2008)
in njen najlepši in najboljši ati :***

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?