|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Stolček za hranjenje
21.8.2008 15:29:21   
xerox
Zanima me, ko bom začela uvajati gosto hrano, npr. pri 4,5 oz 5 mesecih, ali dam otroka v stolček al kako, ker takrat še ne sedi. Ali obstajajo stolčki ki so nastavljivi za tako majhne user posted image ??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Stolček za hranjenje
21.8.2008 15:31:16   
Lunc_a
Smo imeli prima pappa.Nekako pri cca 1,5 -2 let pa v lesen stolček

(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Stolček za hranjenje
21.8.2008 15:33:32   
rija
najprej ga hraniš pač v lupinici, potem pa definitivno antilop, pa ona varovalna blazinica za napihniti.

moj je star 2,5 leti, pa se še kdaj sam sprosi v antilopo.....pa še vse skupaj ne stane več kot 20 ojrov.

te ala prima pape majo toliko enih gub, da me kar mine, ko pomislim, kako to fajn spucatuser posted image
antilopo pa vržeš v pomivalni stroj in to je to....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Stolček za hranjenje
21.8.2008 15:35:12   
hubi
Jaz sem ga imela najprej v ležalniku, potema pa v običajnem lesenem trip trapu in je super.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Stolček za hranjenje
21.8.2008 20:26:26   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: rija

najprej ga hraniš pač v lupinici, potem pa definitivno antilop, pa ona varovalna blazinica za napihniti.

moj je star 2,5 leti, pa se še kdaj sam sprosi v antilopo.....pa še vse skupaj ne stane več kot 20 ojrov.

te ala prima pape majo toliko enih gub, da me kar mine, ko pomislim, kako to fajn spucatuser posted image
antilopo pa vržeš v pomivalni stroj in to je to....user posted image


Sestra od mojega je imela najprej en stolček ala prima papa in je dobesedno norela, ko ga je čistila. No in ko je odkrila ta stolček antilop, je mislila, da so se ji odprla nebesa ... mali je blazno rad notri pa še za čistit je majka ... prednost pa je definitivno tudi cena ... jaz ga imam že na seznamu za naslednji obisk Ikee.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Stolček za hranjenje
21.8.2008 20:50:47   
Anonimen
definitvno antilopuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Stolček za hranjenje
21.8.2008 21:43:48   
*Junona*
Kako pa izgleda ta stolček?


Lpuser posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Stolček za hranjenje
21.8.2008 21:56:48   
Anonimen
Tole je stolček:
http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/00069725
in tole mizica za zraven:
http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/40076093

(odgovor članu *Junona*)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Stolček za hranjenje
21.8.2008 22:24:41   
benika
e ala prima pape majo toliko enih gub, da me kar mine, ko pomislim, kako to fajn spucat
antilopo pa vržeš v pomivalni stroj in to je to...


Antilopo vržeš v pomivalca, pappo pa v pralni stroj in je zadeva rešena. Brez kompliciranja.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Stolček za hranjenje
25.8.2008 9:30:41   
xerox
A lahko ta antilop stolček uporabljem čisto nod začetka, ko user posted image  še ne sedi??? Ker se mi ne splača kupovat ležalnik za 2 meseca, pol pa še stolček, zato sem mislila, če obstaja kakšna varijanta,2v1user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Stolček za hranjenje
26.8.2008 23:51:06   
ursulina
za uvajanje GH lahko preprosto držiš bebico v naročju in jo hraniš, ali pa v lupinici, ležalniku, vozičku... veliko je možnosti. ni fajn oz. ne smeš posedat dojenčka na silo. pri nas antilop laufa zdaj od 8. meseca, ker prej ni fiksno sedel in je super.

_____________________________

Moj januarski sonček 2008 je navihanček Lenart.
Februarja 2010 je dobil še ljubko sestrico Karlino.

(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Stolček za hranjenje
27.8.2008 0:12:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: xerox

A lahko ta antilop stolček uporabljem čisto nod začetka, ko user posted image  še ne sedi??? Ker se mi ne splača kupovat ležalnik za 2 meseca, pol pa še stolček, zato sem mislila, če obstaja kakšna varijanta,2v1user posted image


Mislim, da stolček antilop ni primeren za otroke, ki še ne sedijo sami, samo je pa njegova cena precej zanemarljiva v primerjavi z drugimi stolčki, tako da ne boš grozno na zgubi, če kupiš še ležalnik za na začetek.

(odgovor članu xerox)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?