|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Stolček za hranjenje
25.10.2005 19:01:37   
Anonimen
http://www.toysrus.at/index.php?mapid=5&kat1=Babies+%22R%22+Us&kat2=Essen+und+Trinken&kat3=Hochst%FChle&PHPSESSID=94c0473a827006a294eeb0160f5c1013

Kaj menite? So za kaj? Ali naj raje trip trap kupim pri nas?

Hvala za odgovore.

Lp!user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Stolček za hranjenje
25.10.2005 20:04:17   
frutka_
Meni osebno se zdi potem trip trap ziher boljša izbira, ker veš da boš kupila v redu stolček, ki bo z malim rastel.Sicer pa ima jaz prima papa in sem zelo zadovoljna z njim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Stolček za hranjenje
25.10.2005 20:07:45   
Anonimen
Jaz tudi imam prima papo, sam je že prevelik zanj. user posted image

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Stolček za hranjenje
25.10.2005 20:13:09   
Marogica
Mi smo pri nas uporabljali takšen stolček, ko ga imaš doma, do nekje 2,5 l-3 et, potem pa je hotel sedeti na "normalnem" stolu. Govorim za ta starejšega sina.
Tako, da ga jaz osebno ne bi kupila-škoda denarja.
Je pa to stvar okusa in potrebe posameznika.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Stolček za hranjenje
25.10.2005 20:21:33   
Seven*
http://www.spona.si/index.cfm?str=artikel&id=28437

Tole se mi za ta denar zdi dost dober ponaredek trip-trap stola.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Stolček za hranjenje
25.10.2005 20:23:33   
Anonimen
Ta je pa res lep, hvala Seven.

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Stolček za hranjenje
25.10.2005 20:40:01   
frutka_
Kako misliš, da mu je premajhen. Moj Filip je nekako enake velikosti pa komot sedi noter?!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Stolček za hranjenje
25.10.2005 21:42:22   
Annny
Trip Trap je zelo fajn, če ti le otrok ne vstaja notri- pri nas je norišnica...jo dam sedet za mizo v Trip Trap, čez dve sekundi je že na mizi..vstane, da nogice čez varovalo in že je ni večuser posted image Vsako sekundo moram gledat, da ne pade, med hranjenjem pa hoče kar stati notri- živc maliuser posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Stolček za hranjenje
25.10.2005 21:49:48   
fricka
Sponin trip trap je čisto OK.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Stolček za hranjenje
1.11.2005 9:29:39   
tita2006
Mi smo kupili IKEA stol Antilop: komaj čakamo, da ga preizkusimo (leta 2006)!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Stolček za hranjenje
1.11.2005 19:51:53   
Anonimen
Drage moje, če kupujete trip trap stolček, svetujem, da vzamete bukev, ker pri češnji se rado zgodi, da gre pri čiščenju dol tudi barva. Potem so mi povedali, da imajo tudi probleme, ker ni mizice zraven, da leži hrana po celi kuhinji, saj jo mali razpoca, kolikor je le možno. To smo imeli ta vikend možnost preizkusit tudi v hotelu - razočaranje na celi črti.

To, kar je napisala Anny, je čisto res, tudi mi imamo podobne probleme, ker mali nonstop leze ven. Najprej potegne pod ritko eno nogico, nato drugo, potem se obrne in spleže na mizico, ki je pritrjena na tale stolček... Zadnjič sem se samo obrnila in mu olupila hruško, pa je že sedel na mizi. Mene je skoraj kap.

Mi smo našega kupili v Mercatorju za 9.000.  Mali se ne more odrinit od velike mize, ker z nogicami ne seže do tja in še svojo mizico ima. Razen prej opisanih napak, drugih nima. Osebno sem z njim dokaj zadovoljna.

Je pa res, da se tudi Adam-Janko, ki je zelo velik fant, še vedno brez problemov hrani v primma papi...

(odgovor članu tita2006)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Top poletno varstvo za otroke 2024
Napočil je čas, ko je treba poiskati in rezervirati termine za poletne počitnice. Mi smo vam pripravili izbor TOP idej z...
FOTO: To je bistvo družine!
photo
Prav vsaka družina je posebna in unikatna. Toda, kaj imajo družine z vseh koncev sveta in različnih oblik vendarle skupn...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?