|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Strah-Pušenjak
7.2.2012 11:58:52   
pi*ka nogavička
Pozdravljene

Mene pa zanimajo vaše izkušnje-namreč danes sem se imela namen prijaviti na nuhalno,pa nekako izbiram med dr.Strah Darjo in dr.Pušenjak Stankom...Kakšne se vaše izkušnje? Kateri se ti bolj posveti? Ali mogeče katera predlaga koga drugega? Hvala pa lep danuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Strah-Pušenjak
7.2.2012 12:05:36   
naja17
Jaz sem bila pri dr. Pušenjaku, ful zadovoljna, lepo vse povedal, pokazal itd. Kolegica, ki je imela nekaj časa pred mano nuhalno, je bila pri dr. Strahovi in če bi se ji ta bolj posvetila, bi verjetno že takrat ugotovili napake, ki so se pokazale kasneje in se ni dobro izteklo. Normalno pa je, da boš dobila tud kontra odgovore mojemu, torej da so bile zadovoljne z dr. Strahovo. Jaz vem, da grem naslednjič spet k Puškotu user posted image .

(odgovor članu pi*ka nogavička)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Strah-Pušenjak
7.2.2012 12:16:28   
MioBambino
Nisem še prilezla do nuhalne, tako da nimam izkušenj z njo, mi je pa dr.Pušenjak zakon. Tako, da bi jaz kar njega priporočala.

Moram pa nekaj dodati glede nuhalne- pred kratkim sem se jezila, kako lahko na nuhalni spregledajo plod z downovim sindromom in dobila odgovor, da nuhalna svetlina zajame le pribl. 80% plodov z napako, ostali padejo čez to "sito" in da edino ziher je amniocenteza(no, ne vrjamem- poznam otroka z redkim sindomom, kjer je bila amniocenteza vredu). Nuhalna pa je lahko lažno pozitivna ali lažno negativna.

Srečno!

(odgovor članu pi*ka nogavička)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Strah-Pušenjak
7.2.2012 12:21:27   
Anonimen
Jaz sem imela že v 1. nosečnosti opravka s Pušenjakom (UZ-ji med nosečnostjo) in sem bila zelo zadovoljna, tudi potem v porodnišnici je bil on zraven. Zdaj v 2. nosečnosti sem bila tudi pri njemu na NS in ravno danes grem še na 3D k njemu.

(odgovor članu MioBambino)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Strah-Pušenjak
7.2.2012 12:22:31   
Anonimen
Aja, samo dodala bi, da sem že kar od nekaj nosečnic slišala, da te zna Strahova zelo na hitro odpraviti.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Strah-Pušenjak
7.2.2012 12:25:02   
*miska.mcc*
ouuuuu maaaaaj! jst sem pa mislislila, da te je Pušenjaka strah! user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Strah-Pušenjak
7.2.2012 12:28:45   
naja17

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

ouuuuu maaaaaj! jst sem pa mislislila, da te je Pušenjaka strah! user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Aja, samo dodala bi, da sem že kar od nekaj nosečnic slišala, da te zna Strahova zelo na hitro odpraviti.


Drgač pa tud to ja in pa še neki glede mojega prvega posta. Kolegici ni bil ugotovljen DS, ampak spina bifida, ki bi se na NS že lahko videla, če bi si dr. Strahova mal več časa vzela.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Strah-Pušenjak
7.2.2012 12:30:39   
Nika v službi
Tudi jaz lahko samo potrdim mojo krasno izkušnjo s Pušenjakom. Priporočam.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
7.2.2012 12:47:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Nika v službi)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Strah-Pušenjak
7.2.2012 12:56:50   
betty.ford
jaz sem bila v prvo v ambulanti dr.STrahove in se mi je zdelo kot da sem tja nesla nek denar za neko raziskavo, ki jo dela.
v drugo sem bila pri dr.Pušenjaku in kljub temu, da sem dalj časa čakala, sem s pregleda odnesla boljši vtis kar se tiče profesionalnosti in znanja. pa tople roke ima.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Strah-Pušenjak
7.2.2012 13:18:02   
pi*ka nogavička
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

ouuuuu maaaaaj! jst sem pa mislislila, da te je Pušenjaka strah! user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image hahaha,ma neeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Strah-Pušenjak
7.2.2012 13:22:51   
pi*ka nogavička
No,punce hvala za vaša mnenja-sm se glh kar naročila.Pušenjak vabiuser posted image
Kar se pa tiče nuhalne, vem kakšen je riziko...Ampak malo optimizma zraven, da je vse ok, še doda kakšen procent. Sej verjetno je pr vseh nas tkouser posted image  

(odgovor članu pi*ka nogavička)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Strah-Pušenjak
7.2.2012 14:59:12   
enkratna
No, jaz sem bila kot ženska s prekomerno težo (=debela) pri dr. Strah prav s težavo obravnavana (da se "spol otroka pri debelih ženskah ne vidi").
Eden od komentarjev pri NS pa je bil (glede na to da imam dve avtoimuni bolezni) "ta nosečnost se ne bo dobr končala".

(odgovor članu pi*ka nogavička)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Strah-Pušenjak
7.2.2012 15:32:25   
amyZ
Do mene pa je bila Dr.Strah zelo prijazna in korektna. Uz je sicer delala ena druga, ki bo začela pri njej delati, samo je bila Strahova zraven. In smo lepo vse pogledali, izmerili NS in pogledali še za spol. Ni se mi zdelo, da bi hotela nekaj na hitro ali karkoli, pa da je bila iskreno veselo za dobre novičke, ker je imela pred menoj nekaj slabih rezultatov. Tako da jaz sem imela dobre izkušnje pri njej.

(odgovor članu enkratna)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Strah-Pušenjak
7.2.2012 19:01:02   
pomar*ANČA*
prvi otrok,strahova:me je na hitro odslovila, nic kaj konkretno povedala. nisem dobila nobene slikce,niti cd-ja, placala polno ceno.

drugi otrok,pusenjak: zelo zadovoljna, za vsak moj strah je imel odgovor, z nama je bil sin in mu je zelo lepo razlozil kaj pocne z mamico in kdo je v trebuscku.

(odgovor članu amyZ)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Strah-Pušenjak
7.2.2012 20:35:13   
Anonimen
No, jaz sem bila kot ženska s prekomerno težo (=debela) pri dr. Strah prav s težavo obravnavana (da se "spol otroka pri debelih ženskah ne vidi").



jp..kokr da bi bla pri meni na pregledu zravnuser posted image user posted image
šele zdj ko razmišljam je tud mene odpikala na hitro..prej tud pomislila nisem na kej takega, ker pač prvič ne veš kako gre..nebi o tem da sem med nuhalno in naslednjim pregledom dobila domov pošto da se seli v privat ordinacijo in da grem lahko zravn ampak da je brez koncesije..ja sevedauser posted image


sem se ravnokar odločila v naslednji nosečnosti-k upam da bo čimprej da grem k pušenjakuuser posted image user posted image

(odgovor članu enkratna)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Strah-Pušenjak
7.2.2012 20:48:58   
Anonimen
Kot rečeno zgoraj, sem pri njemu danes opravila 3D uz in spet ga lahko samo pohvalim. Ker je bila vidljivost bolj slaba oz. mali ni preveč sodeloval in smo zato posneli bolj malo slik in filmčkov, je rekel sestri, da naj zaračuna manj, za povrh mi je pa še MV in pretoke izmeril. user posted image  Aja, pa na AC sem bila tudi pri njemu in spet ga lahko samo pohvalim, poseg je bil mimo en, dva, tri, bolelo skoraj nič, komplikacij pa tudi nobenih.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Strah-Pušenjak
9.2.2012 12:30:28   
GregUr
mene pa samo zanima kakšne so čakalne dobe za NS? kdaj ste se približno naročile?

hvala user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Strah-Pušenjak
11.2.2012 12:22:15   
Jassika



IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

ouuuuu maaaaaj! jst sem pa mislislila, da te je Pušenjaka strah! user posted image

Jst sem isto mislila user posted image user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Strah-Pušenjak
11.2.2012 22:11:58   
cilla

IZVIRNO SPOROČILO: GregUr

mene pa samo zanima kakšne so čakalne dobe za NS? kdaj ste se približno naročile?

hvala user posted image


Jaz sem sicer imela pravi čas za nuhalno ravno konec dopustov lani avgusta, zato je bilo morda navala malce več, ampak čeprav sem klicala 3 ali celo 4 tedne prej, so me komaj stisnili v en termin.

(odgovor članu GregUr)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Strah-Pušenjak
13.2.2012 10:42:39   
GregUr
hvala cilla. no jst sem od kolegice zvedela, da ti itak na pregledu ginekolog (tam okrog 9.tedna) sam reče da bi bil že primeren čas da se naročiš, če želiš. in to itak ne more bit več kot 3 ali 4 tedne prej, tko da se bomo šli loterijo. mogoče pa je blo res takrat več navala zarad dopustov, čeprav se mi zdi čudno, ker tiste k so nuhalno "zamudile" in so ble že v 18. tednu npr., ti itak niso "zasedle" termina, ker bi mogle že prej bit. eh kompliciram. počakat, poklicat, pa bomo vidli user posted image

(odgovor članu cilla)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Strah-Pušenjak
13.2.2012 11:49:01   
krogec
sem enkrat že na enem drugem forumu napisala, pa bom tu ponovila - Strahova je bila 2006, ko sem bila prvič na NS, še v ZD Domžale in takrat se mi je zdela ful ok, se je potrudila, vse razložila, pokazala... v drugo, 2009, je bila že privat in takrat mi je bila čisto mimo user posted image , kr neki je bluzila, nič se ni potrudila meni razložit, samo po računalniku je šarila; zraven sta bila moj in hči, ki je imela takrat malo manj kot 2,5 let in je bilo več kot očitno, da ji gresta na živce, čeprav je bila mala pridna in je mojemu sedela v naročju.. k njej niti zastonj ne bi šla več!!!! pa še brezveze me je "nategnila" za krvni test (je treba dodatno plačat), ker mi je potem moja ginekologinja povedala, da je bil že osnovi rezultat super

_____________________________

¤ ¤ ¤

(odgovor članu GregUr)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Strah-Pušenjak
13.2.2012 20:28:23   
marjetka1975
dr. geršak v porodnišnici v Ljubljani-je super, toplo priporočam

lp

(odgovor članu krogec)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Strah-Pušenjak
10.4.2012 19:20:41   
jabka
Pri meni je bil pusenjak zelo zadrzan in molcec, nuhalna je bila gotova v manj kot petih minutah. Je bilo pa v porodnisnici in ne privat.

(odgovor članu marjetka1975)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Strah-Pušenjak
25.4.2012 21:20:11   
Pinkyca
pušenjak - zakonuser posted image user posted image

(odgovor članu jabka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?