|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sušilec Electrolux
21.2.2008 7:36:17   
pika_b
Ima mogoče kdo ta sušilec od Elektroluxa EDC 46130W?
Zanimajo me če je vredu + in -.

Imam nagledanega Boscha za 470€ zdaj pa vidim, da je ta znižan na 296€.

Kaj pa nasplošno Elektroluxi???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sušilec Electrolux
21.2.2008 10:24:59   
pupika
Tudi mene zanimajo ta sušilec, je pa kondenzacijski, kar je zelo pomembno, ima tudi program proti mečkanju, kar je po moje fajn da ne rabiš čisto vse likat, kajti jaz imam na pralnem stroju opcijo pranja antibakterijsko in vse perem na tem programu. Mislim, da ti sušilci kar prihranijo dovolj časa.

(odgovor članu pika_b)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sušilec Electrolux
21.2.2008 11:10:49   
mojsoncek
Mi nimamo taksnega modela, imamo pa Electroluxovega iz serije INSPIRE. Sem pa ful zadovoljna. V bistvu imamo vse gospodinjske aparate od Electroluxa in nimam pripomb.

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sušilec Electrolux
22.2.2008 10:22:23   
pupika
pika_b, moj mož ga je včeraj naročil,  in ga dobimo v torek, že komaj čakam. Ti bom pa sporočila kako suši, ker bom dala kar takoj v torek že sušit perilo. Je pa prodajalec rekel, da so včeraj v našem merkurju v mb prodali 3, tako da kar gredo, saj je kar za 30% znižan.

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sušilec Electrolux
22.2.2008 12:22:32   
pika_b
Jaz ga dobim jutri popoldan. Bom torej jaz prej sporočila kako dela.
Meni so v Merkurju rekli (jih dobro poznam), da je baje res super.

No bomo videli, ko bomo sprobali, pa bova potem komentirali kako in kaj stroj deluje user posted image .

Lp in se slišiva, ko bova veselo sušile perilo user posted image .

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sušilec Electrolux
25.2.2008 8:55:34   
pupika
pika_b kaj si že sprobala sušilni stroj, kako deluje, predvsem me zanima tisti program proti mečkanju perila, kaj je bilo kaj zmečkano. Še 1 dan in bomo tudi mi veselo sušili v sušilcu.

(odgovor članu pika_b)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?