|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sušilni stroj in oblačilca
27.3.2008 21:30:11   
2suzika7
Mene pa zanima kako je z oblekicami za ta mikine. A vse v stroju sušite?
Jaz imam kar nekaj oblačilc oz. večino, na katerih je prečrtano sušenje v stroju. Pa so vsa v glavnem iz bombaža in ne vem, predvsem si jih ne upam kar v sušilca dat, ker so izposojene. Pa tako lepe...user posted image
Nove niso (zaradi krčenja), moje pa tudi niso ( če jih fentam)...user posted image
A mi lahko svetujete, hvala!!!

_____________________________

Dobila sem več kot sem si upala sanjati: dva zlata,pridna angelčka - TANAJO in JANEJA.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sušilni stroj in oblačilca
27.3.2008 21:33:19   
2 Sraki
Jaz jih vse sušim v sušilcu. Še nisem nobene uničla. Vse kar se lahko zgodi je, da postanejo še malce manjše, kot bi bile sicer.

(odgovor članu 2suzika7)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sušilni stroj in oblačilca
27.3.2008 22:09:11   
eya
Jaz tudi vse sušim v sušilcu, brez problemov.

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sušilni stroj in oblačilca
27.3.2008 22:22:42   
muška
vse supim v sušilcu. Etiket sploh ne gledam

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sušilni stroj in oblačilca
28.3.2008 7:51:48   
RoZala
Vse sušim v sušilcu. Res se včasih kakšno skrči, zato pa kupim raje malo večje, za vsak slučaj user posted image

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sušilni stroj in oblačilca
28.3.2008 8:13:11   
honey
Tudi jaz sem vedno vse sušila v sušilcu. Se mi je zgodilo, da so se kakšne malo skrčile, ampak ni bilo panike. Pa še to so bile nove. Če so pa to rabljene cunjice, pa se nimaš kaj bati, so pa že šle skupaj, kar so šle.

(odgovor članu RoZala)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sušilni stroj in oblačilca
28.3.2008 8:52:42   
2suzika7
Hvala,za odgovore!  Naj povem,da sem že poskusla in nič se ni skrčilouser posted image user posted image
posušilo pa tudi neuser posted image user posted image user posted image !!!
Očitno bom rabla še kake inštrukcije iz sušilca!!!user posted image
Ta navodila so mi tko čudna, pa drugače mi tehnika ne dela nobenih problemov, vse sama priklopim, zalaufam,... to pauser posted image
Sem dala na program, ki je označen za vsa ta oblačilca - likalnik torej in ven so prišla prijetno topla ampak mokra!!!
Se bomo že naučili, upam pa da čimprej pogruntam...  Lp

_____________________________

Dobila sem več kot sem si upala sanjati: dva zlata,pridna angelčka - TANAJO in JANEJA.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sušilni stroj in oblačilca
28.3.2008 9:40:31   
RoZala
Katero firmo in model pa imaš?

(odgovor članu 2suzika7)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Sušilni stroj in oblačilca
28.3.2008 9:49:59   
2suzika7
bosch, maxx sensitive

_____________________________

Dobila sem več kot sem si upala sanjati: dva zlata,pridna angelčka - TANAJO in JANEJA.

(odgovor članu RoZala)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Sušilni stroj in oblačilca
28.3.2008 12:26:42   
RoZala
Če je perilo vlažno, je lahko vseeno suho. Počakaj malo, da se posuši. Jaz imam sicer Gorenjevega, kjer ne morem nastavljat temperatur, na tvojim vidim, da jih lahko. Pri meni "likalnik" pomeni, da je še malo vlažno, da lažje zlikam, npr. srajce, ki jih je drugače težko likat, če so čisto suhe. Za čisto suho imam program "bombaž" in "sonček". To je tudi najvišja temperatura in jo uporabljam za: brisače, rjuhe, posteljnino, servete... Za oblačila pa moram dat 2x sušit, ker mi na "oplemeniteno" ne posuši do konca in dam nato še na časovni program za 30 minut.

(odgovor članu 2suzika7)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Sušilni stroj in oblačilca
28.3.2008 13:42:59   
2suzika7
Saj ko sem dala druge cunje sušit, sem dobila ven v redu, al vlažne al pa lih prav suhe. Ma oblekce so ble pa prav mokre. Sem jih lepo ven zložila in so bile potem še mokre, tko da ravnokar ponavljam isti program pa bomo vidli...

_____________________________

Dobila sem več kot sem si upala sanjati: dva zlata,pridna angelčka - TANAJO in JANEJA.

(odgovor članu RoZala)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Sušilni stroj in oblačilca
4.4.2008 23:35:56   
kew kew
IZVIRNO SPOROČILO: 2suzika7

Hvala,za odgovore!  Naj povem,da sem že poskusla in nič se ni skrčilouser posted image user posted image
posušilo pa tudi neuser posted image user posted image user posted image !!!
Očitno bom rabla še kake inštrukcije iz sušilca!!!user posted image
Ta navodila so mi tko čudna, pa drugače mi tehnika ne dela nobenih problemov, vse sama priklopim, zalaufam,... to pauser posted image
Sem dala na program, ki je označen za vsa ta oblačilca - likalnik torej in ven so prišla prijetno topla ampak mokra!!!
Se bomo že naučili, upam pa da čimprej pogruntam...  Lp


Evo, nič ni narobe s tabo... Sem jaz drugače ravno taka kot si opisala pa tudi enak sušilc imam kot ti in iste probleme. Haha. Saj sem fuuuuulll zadovoljna, ampak mi tudi kaj ni čisto jasno. Imam ga pa zdaj en teden. Pa tudi ne vem ali naj dam noter termo velur ali ne in pa otroške žabice in na kateri program - al na levo stran programatorja, kjer je za občutljivo perilo, al na desno, kjer je za bombaž??
Hm... Navodila so pa čudna, ja.

(odgovor članu 2suzika7)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Sušilni stroj in oblačilca
5.4.2008 10:02:34   
Naja30
Jaz tud vse v sušilca vržem. Tud tisto, kjer je prečrtano da se kao ne sme.
Edino nova oblačila prvič posušim na zraku, drugače se malo preveč skrčijo v sušilcu. In moževe kavbojke in pulovre je treba na štrik dat, ker drugače mu pol nog in rok ven gleda.

(odgovor članu kew kew)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Sušilni stroj in oblačilca
5.4.2008 17:57:06   
MissLady
Jaz vse povrsti sušim v sušilcu..  nova, stara.. user posted image

Edin tetra planice zdej raje sušim na zraku, ker se manj zmečkajo, pa jih pol ni treba likat.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Sušilni stroj in oblačilca
5.4.2008 21:30:58   
Paštetka
JAz vse sušim v sušilcu. Še puloverje. Pa tudi kavbojke in druga tanjša oblačila dam skupaj sušit in je vse lepo posušeno.

Pri sušilcu je važno, da ima senzor temperature. kar pomeni, da kljub programu, ki ga ti narihtaš (kako vlažno/suho perilo naj bo oz. koliko časa naj suši), da on še avtomatsko prilagodi čas sušenja vlažnosti perila v bobnu. Tako moj stroj suši včasih eno uro, včasih pa dve. In če je kakšno zelo občutljivo perilo noter, ki se hitro skrči zmanjšam temperaturo in potem on spet suši tako dolgo dokler ni vse suho, kot sem določila.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu MissLady)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?