|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Suhe vs. debele
9.4.2009 11:40:04   
Kerensa*
Kaj imate suhe proti debelim? In debele proti suhim?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 11:40:34   
benika
Nič.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 11:41:48   
Kerensa*
Vprašanje izhaja iz Hoferjeve teme - "ker je debela, se ji ne da vstat."

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 11:41:54   
Korina1
Sem zeloo suha, proti debelim nimam nič. Razen kar me moti oz. je čudno za videt če si debele nase nategnejo oprijeto majco in oprijete hlače al pa če oblečejo pajkice.
Če si mislila na suhe in debele ljudi, lahko si imela v mislih kaj drugega. user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 11:42:15   
Anonimen
Sovražim jih, suhice, vse po vrsti!!! Ker nimajo tega, kar imam jaz! user posted image

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 11:42:44   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Korina1
Če si mislila na suhe in debele ljudi, lahko si imela v mislih kaj drugega. user posted image

Na ljudi sem mislila, ja - drugače bi vprašala na drugem podforumu. user posted image

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 11:44:04   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Korina1
Razen kar me moti oz. je čudno za videt če si debele nase nategnejo oprijeto majco in oprijete hlače al pa če oblečejo pajkice.

Ne leti nate, Korina, ampak a je to potem že neke vrste diskriminacija, češ da si debele tega ne smejo/morejo privoščit, ker jim optično ne paše in se jim potem ostali smejijo, ne glede na to, da je njim samim pa všeč?

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 11:46:47   
Volga
Boli me đoli za debele al pa suhe.

Glupo vprašanje, BTW user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 11:47:31   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Volga
Glupo vprašanje, BTW user posted image

Ne prvo, ne zadnje. user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 11:48:35   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Volga
Glupo vprašanje, BTW user posted image

Ne prvo, ne zadnje. user posted image


Ja, se globoko strinjam.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 11:49:55   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Volga
Glupo vprašanje, BTW user posted image

Ne prvo, ne zadnje. user posted image

Ja, se globoko strinjam.

Nikar pregloboko user posted image ... in če sva že pri glupih vprašanjih - a si ti zdaj že znaš obrisati rit, ne da bi ti drek ostal na roki? user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 11:50:22   
Korina1
Ma ne  v tem smislu, samo to paše takim ki imajo ravno pravšnjo postavo in so res lepe tako oblečene. Ena moja sokrajanka je res precej debela in bo prva ki si bo to nategnla na sebe. Sej zarad mene si lahko obleče karkoli hoče nimam nč proti sam če hodi vsak dan v službo bi mislim lahko mal pazila kaj ji paše in kaj ne. Jaz sem pač doma in je vseeno kaj mam na seb, sam če bi pa delala bi pa pomoje mal tud mogla gledat kako se oblečem.
Pa ne me narobe razumet, jaz bi tud rada mela kako kilco več.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 11:52:12   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Sovražim jih, suhice, vse po vrsti!!! Ker nimajo tega, kar imam jaz! user posted image


jaz tudiuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 11:52:13   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Korina1
to paše takim ki imajo ravno pravšnjo postavo in so res lepe tako oblečene. Ena moja sokrajanka je res precej debela in bo prva ki si bo to nategnla na sebe. Sej zarad mene si lahko obleče karkoli hoče nimam nč proti sam če hodi vsak dan v službo bi mislim lahko mal pazila kaj ji paše in kaj ne.

Torej ni pomembno, kako se ona počuti, temveč, kako izgleda? Je torej videz vse? Če si ji všeč takšna oblačila, ne glede na to, da ji optično ne pašejo - jih ne sme/more nositi oz. naj jih ne bi, ker pač v njih ne izgleda dobro (kakor suhe)?

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 11:52:55   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Volga
Glupo vprašanje, BTW user posted image

Ne prvo, ne zadnje. user posted image

Ja, se globoko strinjam.

Nikar pregloboko user posted image ... in če sva že pri glupih vprašanjih - a si ti zdaj že znaš obrisati rit, ne da bi ti drek ostal na roki? user posted image


ne. Pa se ne trudim, da bi znala. In?

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 11:54:15   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Volga
Glupo vprašanje, BTW user posted image

Ne prvo, ne zadnje. user posted image

Ja, se globoko strinjam.

Nikar pregloboko user posted image ... in če sva že pri glupih vprašanjih - a si ti zdaj že znaš obrisati rit, ne da bi ti drek ostal na roki? user posted image

ne. Pa se ne trudim, da bi znala. In?

In nič... vse pohvale za trud. user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 11:54:16   
Kerensa*
.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 11:55:15   
rija
omg user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
9.4.2009 11:55:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 11:57:19   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

Sem zeloo suha, proti debelim nimam nič. Razen kar me moti oz. je čudno za videt če si debele nase nategnejo oprijeto majco in oprijete hlače al pa če oblečejo pajkice.
Če si mislila na suhe in debele ljudi, lahko si imela v mislih kaj drugega. user posted image



Merlin Monroe je nosila št. 42....torej je bila po današnjih lepotnih merilih debela.....nosila je vedno vse oprijeto (res da je imela verjetno steznik stisnjen tako, da niti požirka vode ni spravila vase) pa je bila tako seksi, da se ji še sam predsednik ni mogel upreti.....

Danes pa praktično že veljaš za debeluško, če ti številka 38 ni prevelika......user posted image



(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 11:57:41   
jagoda77
men je vseeno kakšen je kdo in kaj ima kdo oblečeno....

sama se redno ukvarjam s športom in se dokaj zdravo prehranjujem in samo to mi gre na k... če kakšna reče, ja sej kaj pa ti govoriš, k maš srečo, da maš tako postavo, če kdaj kje nanese na prehrano in postave,....
ampak jaz grem za to skoraj vsak dan švicat na telovadbo pa tud ne nabasavam se s čokolado in ne vem še čem še vsem... in potem rečeš, ja dej.... še ti migaj... greš z mano tolikokrat pa bova mal hrano spedenale... ne to pa ne... se mi ne da, nimam časa, milijon izgovorov... oki... vseeno mi je res... samo ne pol bit nekako drugim fovš, k pa za postavo tud kej naredijo...

sicer pa... vsak naj bo takšen, da se bo v svojem telesu dobro počutil in če je enmu všeč, da je čist suh enim pa pač trebušček... pač oki... vsak je svoj gospodar telesa in ko bo hotel spremembe, ko si jih bo res zaželel, bo tud nekaj naredil na tem...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 11:59:05   
Korina1
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Korina1
to paše takim ki imajo ravno pravšnjo postavo in so res lepe tako oblečene. Ena moja sokrajanka je res precej debela in bo prva ki si bo to nategnla na sebe. Sej zarad mene si lahko obleče karkoli hoče nimam nč proti sam če hodi vsak dan v službo bi mislim lahko mal pazila kaj ji paše in kaj ne.

Torej ni pomembno, kako se ona počuti, temveč, kako izgleda? Je torej videz vse? Če si ji všeč takšna oblačila, ne glede na to, da ji optično ne pašejo - jih ne sme/more nositi oz. naj jih ne bi, ker pač v njih ne izgleda dobro (kakor suhe)?


Glej Kerensa jaz sem samo povedala svoje mnenje da mi je to smešno, kaj pa kdo obleče mi je pa vseeno. Jaz pač oblečem tisto kar imam, če bi imela na voljo dosti denarja bi si kupila tisto kar bi mi pasalo in bi mi bilo obenem tudi všeč. Ne me zdej zarad tega obsojat ker ni blo tko mišljeno. Ti tud poveš svoje mnenje.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 12:00:09   
TomTaylor
Pri debelih me moti to, da raje jamrajo ker so debeli, namesto da bi glasno povedali, da se počutijo super oz. da bi dejansko shujšali, če jih njihova debelost zares moti.

Pri suhih, v mislih imam anoreksičarke, ki kao nič ne pazijo na prehrano, v resnici pa gledajo kolikšen GI in koliko kalorij ima zrno graha. Alpa cel teden stradajo ker so v nedeljo pojedle košček torte...


V grobem lahko rečem, da me motijo nesamozavestne "debelinke" in nesamozavestne anoreksičarke.

Če pa vidim kakšno konkretno žensko v živih pajkicah se pa ne zgražam, ampak se mi zdi pohvale vredno, da se ženska dobro počuti v svoji koži in špehu neglede kaj navleče nase.



(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 12:00:22   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: jagoda77
sama se redno ukvarjam s športom in se dokaj zdravo prehranjujem in samo to mi gre na k... če kakšna reče, ja sej kaj pa ti govoriš, k maš srečo, da maš tako postavo, če kdaj kje nanese na prehrano in postave,....
ampak jaz grem za to skoraj vsak dan švicat na telovadbo pa tud ne nabasavam se s čokolado in ne vem še čem še vsem

Za svojo postavo se trudiš (in za zdravje), kar je pohvale vredno, jasno. Ampak, po drugi strani pa - ne želiš biti debela. Vsaka (suha) ima svoj razlog, zakaj ne želi biti debela. Ja zakaj pa naj ne bi bila, če se pa z nekaj odvečnimi kilogrami dobro počuti, če je zadovoljna s svojim videzom in če je kljub temu zdrava? Al' so kar vse debele avtomatsko na nek način bolne?

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Suhe vs. debele
9.4.2009 12:00:57   
Korina1
Kerensa si mogoče ti med debelimi pa sem ti zato zdej trn v peti?
Sicer mi je pa vseeno kaj si zdej mislite, sam nisem si pa mislila da se  z enim napačnim stavkom lahko tako zameriš.

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?