|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Susenje sopka!
27.8.2007 13:04:23   
baguSka
Nooo, jaz pa sem v soboto 'ujela sopek' in bi ga rada posusila. Seveda si zelim vedet, kaksen je najboljsi nacin, da sopek obdrzi cimbolj svojo obliko in barve!!!???

Proooooosim pomagite mi!!!!! Sopek je res lep, pa se prijateljici sem obljubila, da ga bom lepo shranila in cuvala, da ga bo tud ona se kdaj vidla...user posted image

Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Susenje sopka!
27.8.2007 13:08:17   
kofetek2010
obrneš ga na glavo in ga daš v temen, hladen in nevlažen prostor, ko se začne sušit pa ga našpricaš z lakom za lase - moj skoraj 6 let star zaročni je še zmeraj uporaben (vrtnice) user posted image  
ko je čist suh pa ga lahko obrneš v pravilen položaj user posted image

vrtnice so trpežne glede tega, za ostale rože pa ne vem user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Susenje sopka!
27.8.2007 13:09:20   
kofetek2010
aja, pa najboljše ga je takoj obrnit preden se cvetovi čist razcvetijo user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Susenje sopka!
27.8.2007 13:15:43   
Valentina
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

aja, pa najboljše ga je takoj obrnit preden se cvetovi čist razcvetijo user posted image


ja...nič jih dajat v vodo...
potem, ko so suhe pa pošpricaj z lakom za laseuser posted image

jaz sem za mamin RD posušila šopek s 40 vrtnicami in je še danes za pogledat

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Susenje sopka!
27.8.2007 13:51:13   
Nasy
Meni se na žalost ni posrečilo posušiti mojega poroč. šopka, čeprav sem že marsikaj sušilauser posted image je bila taka vlaga takrat, dež in dež..Daj na čim bolj zračen prostor, da ne splesni, potem pa z lakom, kot so ti že druge svetovale

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Valentina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Susenje sopka!
27.8.2007 13:55:45   
baguSka
Kaj pa neka metoda, da se ga da za cez noc v zmrzovalnik, da ostane oblika in barva?? In da se ga da potem pod infrardeco pec, da se v trenutku posusi!? Kaj od tega poznate??

Tud jaz imam vrtnice... In prav en tak oz pdb soper sem ze ujela in ga imam se danes, vendar mi ni nic kaj prevec vsec... user posted image

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Susenje sopka!
27.8.2007 15:45:49   
DANVARI
no glede zamrzovalnika prvič slišim... sem pa že večkrat uspešno posušila vrtnice in fora je samo v tem da ga posušiš na vročem suhem zraku.
Idealno je jeseni ko so že vključeni radiatorji in samo nad enega obesiš in je v dveh urah vse rešeno user posted image . No ampak v tehle vročih dneh, če le ni vlage, ti predlagam da ga obesiš v senčen neizoliran prostor (ne v hladno senco ampak v vročo senco, kam zunaj lih toliko, da ni na soncu) recimo tja, kjer se ti perilo najhitreje suši user posted image user posted image user posted image Važno je, da ni na soncu ker lahko rata lisast. Enkrat sem poskusila celo tako, da sem ga ovila (narahlo) s časopisom in obesila na sonce, ker druge možnosti ni bilo, in je bilo enako v redu. Pa če mal pihlja tudi ne škodi user posted image .
Pol pa samo posprejaš in to je to, barve kot pri frišnem user posted image

< Sporočilo je popravil DANVARI -- 27.8.2007 15:46:18 >


_____________________________

"In raising my children, I have lost my mind but found my soul." ~ Lisa T. Shepherd
"People who say they sleep like a baby usually don't have one." ~ Leo J. Burke


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?