|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tabletke Yaz - pomoč
6.5.2010 15:22:35   
Bojana82
Zdravo punce.....

.......ali katera mogoče jemlje kontracepcijske tabletke Yaz, zanima me namreč če je možna posledica jemanja leteh izostanek menstruacije ?!

Situacija je namreč taka da sem 6 mesecev po porodu in dva meseca jemljem tabletke - po prvi škatlici sem menstruacijo dobila normalno, ta mesec pa je ni ( zamuja mi 2, 3 dni ).....

.....in res nevem je možno da sem noseča ali je izostala menstruacija posledica jemanja teh tabletk?!

......če ima katera podobne izkušnje naj mi lepo prosim napiše!


_____________________________

Domen 16.11.2003

Manca
02.11.09 - 52/3430
15.12.09 - 54/4600
09.02.09 - 60/5770
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tabletke Yaz - pomoč
6.5.2010 15:47:32   
Eva19
Jaz take izkušnje nimam, ampak jemljem pa te tabletke yaz in se mi to še ni naredil...še vsak mesec sem imela točno menstruacijo... drugače ti pa ne znam pomagat...

(odgovor članu Bojana82)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tabletke Yaz - pomoč
6.5.2010 16:05:37   
neanja duo
kakšnepa so kej te tabletke?
A niso to tiste,s katrerimi so bili problemi?

(odgovor članu Eva19)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tabletke Yaz - pomoč
6.5.2010 16:09:09   
Bojana82
Problemi??!! Joj, ne me strašit no user posted image , meni je ginekologinja rekla, da so to neke "novejše "tabletke in da so kao najboljše, ful jih je hvalila.......res pa je da po drugem mesecu jemanja nimam menstruacije user posted image

_____________________________

Domen 16.11.2003

Manca
02.11.09 - 52/3430
15.12.09 - 54/4600
09.02.09 - 60/5770

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tabletke Yaz - pomoč
6.5.2010 16:12:13   
Eva19
hmm, ne vem če so to te...a niso ble to yasminelle al kaj so že ble...
jaz sem te yaz začela jemat 1 mesec po porodu, pa mislm da mi je takrat rekla ginekologinja da so še razmeroma nove na trgu... meni so drugače fino, ker jih neprenehom jemleš, in se mi nikoli ne naredi da bi pozabila...zadnje 4 tabletke niso take kot ostale, so brez nevem česa vsega user posted image no in takrat vmes dobiš menstruacijo..potem pa odpreš nov zavitek. jaz nimam nobenih problemov, menstruacijo imam urejeno, teža se mi ni nič povečala, meni so super.

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tabletke Yaz - pomoč
6.5.2010 16:51:03   
neanja duo
ja,a potem jih kar vsem predpisujejo,al kaj?

(odgovor članu Eva19)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tabletke Yaz - pomoč
6.5.2010 16:52:46   
neanja duo
kokr sem jest slišala so jih samo preimenovali...user posted image Sama imam 6 škatljic doma,pa jih kar ne morem začet jemat....ne vem....nek 6.čutuser posted image

Sem že spraševala ,pa ni nobena vedela povedat kaj več...

(odgovor članu Eva19)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tabletke Yaz - pomoč
6.5.2010 19:32:13   
marjetica8

IZVIRNO SPOROČILO: neanja duo

kakšnepa so kej te tabletke?
A niso to tiste,s katrerimi so bili problemi?



Ne, problemi so bli z Yarina tabletkami. Pa sem jih jst jemala 4 leta, pa mi nč ni. Meni so ble te edine ki sem jih normalno prenašala. Sem morala jemat tablete zaradi policističnih jajčnikov in sem sprobala morje tablet. In te so ble edine po katerih nisem mela stranskih učinkov.

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tabletke Yaz - pomoč
12.5.2010 19:48:59   
MušiM
Neanja to so čist druge tabletke kot Jarina s katerimi naj bi bili problemi..čeprav jaz sem jemala Jarino ene 5 let nazaj in to kar 3 leta in nisem imela problemov.
Te so zdaj nove in tudi meni so super..nisi napihnjen, ne redis se..skratka treba je probat, meni so o.k.

lp

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tabletke Yaz - pomoč
23.1.2011 8:53:11   
katjusa12345
imam vprašanje.
tabletke jemljem že 4 mesce .. danes vzamem zadnjo oziroma 4 belo tabletko pa še vedno nimam menstruacije. tabletke sem jemala redno, ob uri, včasih na sredini mesca sva uporabljala tudi kondom .. je vseeno možnost da sem noseča ?

(odgovor članu MušiM)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tabletke Yaz - pomoč
23.1.2011 9:23:49   
botrca
Jemljem te tablete že eno leto in so super. Menstruacijo dobim vedno ko vzamem zadnjo tableto in je redna. Ne redim se, ker prej sem se in so mi fajn...ni prekinitve jemanja.

Težave so pa bile z Yarina tabletami ne temi...to so neke novejše, mi je moja G povedala.


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu katjusa12345)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Prihod iz porodnišnice: z obiski raje poča...
Ko se rodi nov član družine je povsem razumljivo, da se ga vsi bližnji veselijo in ga/jo želijo čim prej videti. Hitenje...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?