|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tamponi, tanga vložki
17.4.2008 10:30:22   
ženska
Meni pa vsakodnevno ne odgovarja nositi tamponov (imam kr dost izcedka). Nosim tangice. Me zanika kako se obnesejo tanga vložki? In kakšno je vaše mnenje o tamponih? Kaj imate tudi ve skoz izcedek?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tamponi, tanga vložki
17.4.2008 10:36:48   
Anonimen
tamponi pač niso za vsakodnevno uporabo, da se ti pa ona plastika nonstop drajsa med nogami, pa tud ne vpliva najboljš na klimo tam doluser posted image a da bi pa ginekologa obiskala in rešla zadevo, ti pa niuser posted image

(odgovor članu ženska)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tamponi, tanga vložki
17.4.2008 10:40:18   
Anonimen
jaz včasih uporabim tanga vložke, ampak samo takrat, ko imam npr. rjav izcedek pred ali po M. Ravno ob M si ga ne bi upala nosit.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tamponi, tanga vložki
17.4.2008 10:46:56   
Lepotica
Men se tudi zdi, da tejle vsakodnevni vložki-ščitniki perila niso najboljši. Če je si zdrava in če imaš normalen izscedek, ne rabiš ničesar-vsaj po mojem. Ker tisto nekaj kar se izloči, je normalno. Bolj zdravo je brez, kadar nimaš menstrucaije, kot pa nenehno plastika tm dol.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tamponi, tanga vložki
17.4.2008 11:03:43   
mihaelao
jaz bi ti predlagala, v kolikor res ne gre brez dnevnih vložkov, da vsaj ne uporabljaš parfumiranih, ker zadevo še poslabšajo
jaz jih, žal, tudi moram uporabljati, ker mi po porodu neki mišica zapiralka nagaja ... user posted image

_____________________________

Nič ni lepšega od današnjega dne ...

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tamponi, tanga vložki
17.4.2008 11:27:57   
lelaval
Meni pa vsakodnevno ne odgovarja nositi tamponov (imam kr dost izcedka


Če imaš vseskozi dosti izcedka, bi bilo dobro, da se naročiš pri G, da ti predpiše kaj.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu ženska)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tamponi, tanga vložki
17.4.2008 11:37:39   
Kaliope
meni se obnesejo, je pa res, da jih ne nosim vsak dan, ampak tiste dni pred menstruacijo oziroma če kam grem za cel dan. Da bi pa zaradi izcedka nosila tampon user posted image hmmm, potem pa moraš res imeti izredno močnega in najboje, da se naročiš pri ginekologu ...

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tamponi, tanga vložki
17.4.2008 13:24:39   
Jančika_
DM-ovi tanga vložki Jessa so brez plastične folije, tako da te lahko po moje uporabljaš vsak dan. 

(odgovor članu Kaliope)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tamponi, tanga vložki
16.1.2010 19:34:45   
inest
JAZ UPORABLJAM-NOSIM KO IMAM BELI TOK IN PODOBNO NARAVNI VSAKODNEVNI VLOŽEK Z IMENOM LOVE MOON, JE ZELO NEŽEN, NARAVEN, PA ŠE NEGATIVNE IONE IMA KAR POMENI DA KO GA NOSIŠ ZDRAVI VNETJA, RAZNE BAKTERIJE..MENI POMAGA..ČE KATERO ZANIMA MI PIŠITE.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tamponi, tanga vložki
16.1.2010 21:12:45   
*žaži*
IZVIRNO SPOROČILO: mihaelao

ker mi po porodu neki mišica zapiralka nagaja ... user posted image


..o kateri mišici je govora? Ti uhaja urin?

(odgovor članu mihaelao)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tamponi, tanga vložki
20.1.2010 8:33:54   
punci
IZVIRNO SPOROČILO: inest

JAZ UPORABLJAM-NOSIM KO IMAM BELI TOK IN PODOBNO NARAVNI VSAKODNEVNI VLOŽEK Z IMENOM LOVE MOON, JE ZELO NEŽEN, NARAVEN, PA ŠE NEGATIVNE IONE IMA KAR POMENI DA KO GA NOSIŠ ZDRAVI VNETJA, RAZNE BAKTERIJE..MENI POMAGA..ČE KATERO ZANIMA MI PIŠITE.


haha tole me spominja na ono reklamo ko sem zadnjič videla na FB copati za hujšanje. Enostavno nosiš celi dan obute copate in kao shujšaš. Tole je pa isto finta. Nosiš vložek pa ti doli vse pozdravi ni da ni.  user posted image

(odgovor članu inest)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tamponi, tanga vložki
20.1.2010 8:39:54   
ledenaa
inest seveda da ti pomaga.meni bi tudi pomagalo ,če bi s tem služila evrčke user posted image
tampone nosim ko imam M ,drugače pa dnevne vložke
Tangic ne nosim,tako da ti žal pomagat ne moremuser posted image

(odgovor članu punci)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?