|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Telovadba v času dojenja
16.10.2010 10:46:26   
jaša2
Zanima me, ali se "lahko" v mesecih dojenja kaj potelovadi (da ne bi zaradi telovadbe izgubila mleko)? Saj ne, da bi že rada začela hujšati, ampak tak malo za michelinke bi mogoč rada probala kake trebušnjake...user posted image Sprašujem zato, ker vsak reče, da zdaj pač ne smeš gledat na svojo postavo in spravljat kile dol, kr morš na malega gledat, da bo dovolj mleka itd. A potemtakem res nič ne smeš pomigat, al kaj??
A je katera kaj telovadila, ko je še dojila ali res strogo ne?



_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Telovadba v času dojenja
16.10.2010 16:36:04   
Petraa
http://med.over.net/forum5/read.php?94,5253840,5257862#msg-5257862

(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Telovadba v času dojenja
17.10.2010 11:20:20   
Lily86
Jaz sem imela čisto iste pomisleke kot ti. Skrbelo me je glede mleka, predvsem da bi ga izgubila, ali da bi ga dojenčica začela odklanjati, ker baje po telovadbi zaradi mlečne kisline postane malo kiselkasto. Pa sem vseeno začela telovaditi, ker se nisem več mogla pogledati v ogledalo - moja samozavest je bila na nuli... Začela sem 2 meseca po porodu, danes je moja mala stara 7,5 mesecev, mene pa je za 18 kg manj. Telovadila sem vsak dan cca 1 uro, večinoma tek, kolo in orbitrek. Po par mesecih sem tekla po 7km vsak dan, pa ni bilo NOBENEGA efekta na dojenje. Sem pa zaradi mrzlega zraka pokasirala pljučnico, tako da zdaj hodim 3x na teden na fitnes, 1x na aerobiko (še vedno dojim). Tako da iz mojih izkušenj se lahko komot lotiš miganja!

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Telovadba v času dojenja
17.10.2010 11:21:47   
Lily86
p.s. jedla pa sem vse normalno (razen sladkarij), take vrste diete, da bi si odrekala hrano, pa si nisem upala privoščiti v času dojenja...

(odgovor članu Lily86)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Telovadba v času dojenja
24.10.2010 7:15:24   
_katja_
Miganje in dojenje gresta z roko v roki. Po prvem porodu sem začela migat kasneje, ker sem rabila dolgo časa za okrevanje od poroda, zdaj po drugem sem pa komaj čakala, da je minilo 6 tednov. Potem pa sem začela počasi migat....hoja v hrib, potem tek z vozičkom, pa na aerobika, kakšne krepilne vaje, kolo, itd. Pri hrani sem pa tudi malo začela pazit. Količinsko sicer normalno jem, samo je prehrana bolj zdrava. Se mi počasi začenja poznat + veliko bolje se počutim user posted image

Tako da jaša2 ti kar migaj.

lp
K


_____________________________

www.fitnosecka.si
Vadba za nosečnice in poporodna vadba.

20.11.2008 smo dobili prvega sončka,
26.5.2010 pa je na svet prijokal drugi.

(odgovor članu Lily86)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Telovadba v času dojenja
21.9.2018 20:26:27   
Lelly28 RR
zaradi telovadbe ne izgubiš mleka, zaradi premalo hrane in predvsem pijače pa se to lahko zgodi. Zato pazi, da piješ dovolj tekočine skozi cel dan. Vadba pa je na splošno super za celo telo in sploh za mlade mamice, ki potrebujejo fizično in psihično moč za ukvarjanje s svojim otročičkom. Potrebno je le zaćeti počasi in ne pretiravati, da ne pride do poškodb- poslušaj svoje telo ali pa se pozanimaj pri strokovnjakih. user posted image

(odgovor članu _katja_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?