|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Telovadba v MB
7.11.2007 11:26:37   
urskavaup
Zanima me kje v MB hodite na telovadbo (ali morda kaj drugega, kjer se razgibavate). Jaz sem bila v ponedeljek v Partizanu na Pobrežju (Osojnikova), pa sva s hčero bili edini tam. Kje se kaj več dogaja, da je tudi kaj več otrok? Hčera je pa stara 2 leti, tako da bi šli v skupino, ki je s starši.

Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Telovadba v MB
7.11.2007 12:07:38   
Lenny
Poskusita ob petkih v Draš centru pod Pohorjem. Je tudi telovadba za malčke s starši.

(odgovor članu urskavaup)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Telovadba v MB
8.11.2007 14:30:09   
Pi-kica 1
Športno društvo Studenci, telovadba otrok s starši, ponedeljek ali torek ob 17. uri, mislim, da je še nekaj prostora, sicer pa vprašaj tule:
http://www.sd-studenci.com/index.php?categoryid=16
V skupini je do 12 otrok in staršev, imamo se fajnuser posted image


(odgovor članu urskavaup)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Telovadba v MB
13.11.2007 8:25:26   
urskavaup
Sem klicala. Žal, ni več prostora. Drugače bi z veseljem prišli.

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Telovadba v MB
13.11.2007 11:57:53   
Lenny
Si pogledala tudi na
www.juhuhu.si

Če prav vem, imajo še prostor.

(odgovor članu urskavaup)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?