|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Test nosecnosti
25.8.2017 12:30:43   
P321


pozdravljene,

Sem v ogromni dilemi in vem, da je tema bila ze 100_x_ prezvecena tako, da ne bit jezne :)
Z možem že par mesecev ''delava'' na narascaju, ta mesec mi menstruacija prvic zamuja...zadnjo sem imela 15.7.do 19.7., ta mesec pa mi zamuja. Vmes sem imela podobno kot pms, a menstruacije od nikjer. Mi je kar nerodno povedat koliko d3narja sem ze zmetala za teste v zadnjih dveh tednih :) Zadnjega sem naredila vceraj (23.8) zjutraj ampak je bil negativen. V nedeljo bom poskusila se enkrat, ce bo negativen bom za ta mesec pocasi obupala.... 
Je kateri pokazal tako pozno plusek? po vec kot 10 dnevni zamudi? kako je z ovulacijo ta mesec? po mojem koledarju bi jo morala imeti cez 3 dni..

hvala za vase odgovore :)



< Sporočilo je popravil P321 -- 25.8.2017 12:40:00 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?