|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   TiGi lasni izdelki
12.11.2007 19:58:28   
Seven*
Pozna katera? Prodajajo v mojem frizerskem salonu in so menda zelo kvaliktetni..

_____________________________

Gospa sem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: TiGi lasni izdelki
12.11.2007 20:00:27   
Naja30
In zelo dragi. Sej ne vem, če se jih sploh dobi v tregovini? Ali samo pri frizerju? Ja, fajn so. Sem imela en žele enkrat in mi je bil super.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: TiGi lasni izdelki
12.11.2007 20:03:38   
Anonimen
Samo iz salona....enkrat na leto user posted image

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: TiGi lasni izdelki
12.11.2007 20:05:38   
Anonimen
Kolikor vem, se jih da dobiti samo pri frizerju, da ti jih on naroči. So pa res vredu. Skoraj vsi frizerji jih imajo. Cene so pa kar zasoljene.

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: TiGi lasni izdelki
12.11.2007 20:05:54   
Seven*
IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

In zelo dragi. Sej ne vem, če se jih sploh dobi v tregovini? Ali samo pri frizerju? Ja, fajn so. Sem imela en žele enkrat in mi je bil super.


Dragi že, ampak so ful koncentrati in imaš zadevo zelo dolgo. Tako kot večino vrhunske kozmetike, vsaj po mojih izkušnjah.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: TiGi lasni izdelki
12.11.2007 20:06:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Seven RR

Dragi že, ampak so ful koncentrati in imaš zadevo zelo dolgo.


Poskusi.

In poročaj :))

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: TiGi lasni izdelki
12.11.2007 20:08:01   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: Seven RR

Pozna katera? Prodajajo v mojem frizerskem salonu in so menda zelo kvaliktetni..


Jaz uporabljam večinoma zadev za lase od Tigija Catwalk. Kaj pa te zanima?

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: TiGi lasni izdelki
12.11.2007 20:09:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

Jaz uporabljam večinoma zadev za lase od Tigija Catwalk. Kaj pa te zanima?


Mene "Subrina".

Pa gel za lase, tak, da jih malo skodra.

Če se lahko vrinem :)

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: TiGi lasni izdelki
12.11.2007 20:18:00   
Strawberrie Cherrie
Subrine ne uporabljam od Tigija, imam kombinacijo Loreal Profesional Silver (za ubijanje rumenega pigmenta) in njihovo ''subrino''.
Pa vso življenje si želim predvsem RAVNE LASE, tako da si jih kodram tudi neuser posted image user posted image user posted image
Trenutno imam doma za svojo čupco Curls Rock Curl Booster (catwalk) pa teksturo catwalk, ker to dvoje v kombinaciji mi naredi najboljši čupco (imam kr.lase). Eno zadevo imam približno 4mesece, pa ne 'šparam' na njej.
Ko sem še kadila, sem pa uporabljala tisti sprejček (nekak se ne spomnem, kako se mu reče?), ki 'ubija cigaretni vonj' na laseh. Je vsaj dobro dišalouser posted image user posted image
Aja, šampon pa sem imela fashionista?? ali nekaj takega, pa je bil tudi OK. predvsem je dolgo trajaluser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: TiGi lasni izdelki
12.11.2007 20:19:33   
Anonimen
Trenutno imam doma za svojo čupco Curls Rock Curl Booster (catwalk) pa teksturo catwalk, ker to dvoje v kombinaciji mi naredi najboljši čupco (imam kr.lase).


Saj Curls bi moral biti za kodre....user posted image

Kaj je pa to tekstura? In kakšne so cene, okvirno?

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: TiGi lasni izdelki
12.11.2007 20:21:16   
Seven*
http://tigi.studioma.si/

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: TiGi lasni izdelki
12.11.2007 20:22:17   
Dashenka
Skoraj vsi frizerji jih imajo.


Razen mojega, ki jih je opustil že red leti češ, da se je Tigi "pokvaril" in postal čisto "plebejski".
Zdaj ima le kozmetiko Paul Mitchel, ki je sicer super, le da je žal še enkrat dražja od Tigijauser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: TiGi lasni izdelki
12.11.2007 20:23:50   
helloKitty
Men so ful dobri. Pa took dišijo. user posted image

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: TiGi lasni izdelki
12.11.2007 20:25:23   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

Trenutno imam doma za svojo čupco Curls Rock Curl Booster (catwalk) pa teksturo catwalk, ker to dvoje v kombinaciji mi naredi najboljši čupco (imam kr.lase).


Saj Curls bi moral biti za kodre....user posted image

Kaj je pa to tekstura? In kakšne so cene, okvirno?


Hudiča, a veš, da ne vem, al je za kodre? A ti misliš, da so men narobe zadevo prodali????!!! Kaj pa vem, meni naredi luštno čupco, ampak vseeno sem jezna zaradi tega mojega valovanja las. Šele zdejle razmišljam če bi lohka blo to to?
Tekstura stane 20ojrov, je pa v taki okrogli zadevi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: TiGi lasni izdelki
12.11.2007 20:25:54   
Anonimen
Tigi izdelki so full dragi in dobi se jih samo v frizerskih salonih. Jaz sem kupila one za skodrane lase da oblikuje kodre pa mi ni blo všeč - je naredilo trde lase , da se ni dalo razčesat. Raje uporabljam od loreal je boljš and bolj poceni.

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: TiGi lasni izdelki
12.11.2007 20:26:33   
Anonimen
Kaj pa naredi tekstura lasem?

Sori, ampak prvič slišim za to....user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: TiGi lasni izdelki
12.11.2007 20:29:58   
kofetek2010
V obeh salonih kamor hodim ga imajo. Kupujem pa ga ne, ker mi itak tedensko tam frizuro zrihtajo.
Men je najboljša zaščita za likanje las, lasje ostanejo nemastni in se jih da lepo polikat.
Tole:
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: TiGi lasni izdelki
12.11.2007 20:37:51   
jakaracman
Mene pa niso navdušili, imam šampon, pa mi dela prhlaj i pa nekaj za gladit pa mi masti.Tako, da meni so boljši od Schwarkopa, seveda kupljeni pri frizerju.Tigi pa dobro diši, enim pa zelo ustreza, najbrž moraš kar probat.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: TiGi lasni izdelki
12.11.2007 20:41:52   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

user posted image


Jst imam tega, samo na šprico in ni krema. Za peglat lase. Full dobre stvari. Imam še vosek, eno tako bučko za volumen, pa enkrat sem imela šampon in balsam. Zakon!!

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: TiGi lasni izdelki
12.11.2007 21:00:05   
Magi*
meni je boljši Joico, ki ga tudi v salonih prodajajo. pa Paul Mitchel. sem imela en tester od slednjega, pa ne vem kaj, pa imajo tolk preparatov, da ne vem kaj kupit user posted image  tudi neko čudo za teksturo las - ma je tako fajn lase naredilo.

je pa takole s temi profesionalnimi zadevami: daš malo več denarja, trajajo dolgo in, vsaj jaz, sem zelo zadovoljna z njimi. povsem nekaj drugega od v trgovini kupljenih zadevščin.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: TiGi lasni izdelki
12.11.2007 21:03:54   
Anonimen
Meni je všeč:
  • Manipulator/ žvečilka- vedno uporabila pri frizerju
  • Dumb Blonde Reconstructor- to uporablja moja frizerka, in ima vedno zelo lepo blond barvo

user posted image

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: TiGi lasni izdelki
12.11.2007 21:04:51   
Seven*
V četrtek bo plača. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: TiGi lasni izdelki
12.11.2007 21:32:25   
Magi*
moja je bila prejšnji ponedeljek. ja, bila je. je ni več user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: TiGi lasni izdelki
12.11.2007 21:56:16   
dulcinea
user posted image

Jst mam tole stvar že od februarja, pa nisem niti še na sredini flašk. Cena je bila tudi takrat 30€ (po moje je frizerka šemal dvognla, da je mal zaslužila). Je bilo isto v akciji. Men je kul.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: TiGi lasni izdelki
12.11.2007 22:59:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

user posted image

Jst mam tole stvar že od februarja, pa nisem niti še na sredini flašk. Cena je bila tudi takrat 30€ (po moje je frizerka šemal dvognla, da je mal zaslužila). Je bilo isto v akciji. Men je kul.

Jaz sem si tole kupila več kot pol leta nazaj in sem ravno včeraj porabila šampon do konca (perem si lase čisto vsak dan), balzam še imam. Mi je ful všeč šampon. Sploh pa sem zadovoljna z voskom za lase "S factor creamy molding wax". Sem sprobala svašta drugega za svoje lase, pa ga ni čez to. Sicer drago kot prasuser posted image , ena doza stane 19€ in jo porabim v mesecu in pol, samo brez tega sem nikakva, pa s čimerkoli drugim sem glih tako nikakva. Imam kratke lase in si s tem kuštram frizuro.

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?