|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tipične moške finte & navade
12.9.2008 8:49:04   
ZARA
Katere so? In katere posedujejo vaši moški?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 8:50:49   
Anonimen
Tipične moške?

Hm...midva mava podobne navadeuser posted image
Edin on je 45min na sekretu k jst nismuser posted image

Kaj druzga se niti ne spomnm. Aja....edin da on posesa, pa misli da je stanovanje v nulo pospravljenouser posted image

Kaj poseduje? Hm....isto kar jaz. Plus še eno občasno tečno ženouser posted image

< Sporočilo je popravil karin24 -- 12.9.2008 8:51:26 >

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 8:54:51   
Jančika_
Reče, da pride ob treh. Ob pol štirih pokliče, da bo malo zamudil. Aja, dej nehi, a res? Nisem opazlauser posted image . No ja, zdaj vsaj pokliče...

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 8:55:24   
Shorty_
moj ni tipičen, ker je bolj on tisti ki opravlja gospodinjska dela doma, drugače pa navada da zjutraj ko gre srat vzame sabo cigaretuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 8:58:00   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Reče, da pride ob treh. Ob pol štirih pokliče, da bo malo zamudil. Aja, dej nehi, a res? Nisem opazlauser posted image . No ja, zdaj vsaj pokliče...


Ja, to itak. To pri mojemu ni več finta, ampak navada. user posted image

Ma nima nekih fint, mi kar pove vse, kar namerava. Edino zamujanje mi gre nekam! user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 9:00:05   
muki1
Uh...jih je preveč user posted image . Recimo da je moj poln fint.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 9:00:51   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Reče, da pride ob treh. Ob pol štirih pokliče, da bo malo zamudil. Aja, dej nehi, a res? Nisem opazlauser posted image . No ja, zdaj vsaj pokliče...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ne govor. Katastrofa. Čeprav se je v petih letih, kar sva skup, precej izboljšalo. V bistvu ima moj to navado ali lastnost, ne vem, kako bi temu rekla, da tudi približno ne zna ocenit, koliko časa bo rabu za kaj. Primer: ura je 15.00; kliče me iz centra LJ, da je zdaj fertik z opravki in da "samo še skoči" na kavo s kolegico v Šiško, potem pa pride, tako da bo ob 16.oo doma. Doma sva 20 min vožnje iz Lj.
user posted image

Itak da ga ne jemljem resno.
Drugač je pa tudi hitro zadovoljen s pospravljanjem. Cunje zlaga tako, da so potem še bolj pomečkane, non stop pušča zobotrebce po stanovanju, na WC je minimalno pol ure (ta je taka klasična), med vožnjo z avtom počne še x stvari, ker valda je šumaher in obvlada, in če ne bi bil poročen z mano, bi bil z daljincem.



_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 9:03:08   
Vešča
Moj ima bolj ženske finte user posted image  : tušira se pol ure, ko kam gremo, ga je vedno treba čakati, na morje vzame 5 parov čevljev, vedno ga zanese na razprodajah. user posted image

Kakih tipičnih moških fint pa se mi zdi, da nima user posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 9:04:35   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj
V bistvu ima moj to navado ali lastnost, ne vem, kako bi temu rekla, da tudi približno ne zna ocenit, koliko časa bo rabu za kaj. Primer: ura je 15.00; kliče me iz centra LJ, da je zdaj fertik z opravki in da "samo še skoči" na kavo s kolegico v Šiško, potem pa pride, tako da bo ob 16.oo doma. Doma sva 20 min vožnje iz Lj.
user posted image

E, to. Resnično ima najboljše namene, ampak ne zna preceniti, koliko časa rabi za kaj. In ko mu jaz do minute natančno izračunam, se ful čudiuser posted image .

Drugih fint in navad pa nima, tako da se tudi zaradi tega ne vžigam pogosto.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 9:06:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj
V bistvu ima moj to navado ali lastnost, ne vem, kako bi temu rekla, da tudi približno ne zna ocenit, koliko časa bo rabu za kaj. Primer: ura je 15.00; kliče me iz centra LJ, da je zdaj fertik z opravki in da "samo še skoči" na kavo s kolegico v Šiško, potem pa pride, tako da bo ob 16.oo doma. Doma sva 20 min vožnje iz Lj.
user posted image

E, to. Resnično ima najboljše namene, ampak ne zna preceniti, koliko časa rabi za kaj. In ko mu jaz do minute natančno izračunam, se ful čudiuser posted image .

Drugih fint in navad pa nima, tako da se tudi zaradi tega ne vžigam pogosto.



A to je moška finta?
K jaz mam tud ta problem. Zamujanje, pa ne znam si pametno čas razporedit, oz. zmeri si narobe zamislim kolk časa bom rablauser posted image

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 9:08:04   
*alja*
"pozabil sem"
vedno ko ga po kaj pošljem, še vedno nekaj pozabiuser posted image



_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 9:09:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ne govor. Katastrofa. Čeprav se je v petih letih, kar sva skup, precej izboljšalo. V bistvu ima moj to navado ali lastnost, ne vem, kako bi temu rekla, da tudi približno ne zna ocenit, koliko časa bo rabu za kaj.



user posted image user posted image ...moj isto.


(odgovor članu ZmajTolovaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 9:10:33   
Anonimen
- vedno zamujauser posted image
- sama lahko delam cel dan, vendar je bogi on, ki je delal kakšno urouser posted image
- ne pospravlja za seboj
- sovraži cigaretni dim
- med vožnjo počne nešteto stvari user posted image
- čmoklja ko jeuser posted image
-kadar sem na dieti, je on vedno lačenuser posted image
- trmast kot hudič
Drugače je pa v redu.user posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 9:11:01   
nuala
Moj mož je prepričan, da stanovanje pospravijo palčki.

No, najbolj tipična je ta, da vsakič ko si vzame kozarec vode ali pije kavo vzame iz omare nov kozarec oz. skodelico; tako uspe v 4 urah porabiti cca 2 skodelici in 3 kozarce.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 9:11:46   
ZmajTolovaj
Karin24, samo po sebi to po moje ni moška finta, ampak element moškega v tem pa je, da se moj zarad zamujanja niti malo ne sekira user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Jaz pa po žensko šizim. Čeprav tud ne več, pač vzamem še najmanj pol ure rezerve, pa je.
user posted image




_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 9:14:47   
diva 4
Kadarkoli kam gre ali gremo, ga vprašam imaš vse, nisi kaj pozabil? No ,saj je jasno, da že avto iz garaže postavi, ali pa se že peljemo in moramo obrnit ,ker gospod nima denarnice ali telefona, mogoče je pozabo sončne špegle ipd. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 9:15:21   
Volga
Pijačo vedno pusti na pultu, vedno pa bi rad imel mrzlo user posted image  

Globoko diha med hranjenjem.

pa še en milijon jih je.

< Sporočilo je popravil Volga -- 12.9.2008 9:20:44 >

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 9:23:22   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Pijačo vedno pusti na pultu, vedno pa bi rad imel mrzlo user posted image  

Globoko diha med hranjenjem.

pa še en milijon jih je.


user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 9:23:32   
marty5
Meni pa najbolj živce para s tem, ko v umazano posodo, ki jo odrabi, natoči do polovice vodo in pusti "namakat" v koritu user posted image . Prav enostavno bi jo zložil v pomivalca.

Pol je tu še obvezna večkrat dnevna seansa na wc-ju s knjigo ali časopisom. Ok, sem se navadla, še vedno pa me v luft dvigne, ko se na to spomne tik preden imamo za it od doma in pol ga jaz z dvema odpravljenima in oblečenima user posted image  čakam, da opravi svoje user posted image .

Pa obvezno rutinsko puščanje "večernih" štumfov kr nekje sredi dnevne sobe preden gre spat.......in še mnogo takih malenkostih, ki mi kar prihajajo na pamet, ko pišem user posted image . No, sej verjetno bi bil tudi njegov seznam mojih fint kr dolg user posted image

< Sporočilo je popravil marty5 -- 12.9.2008 9:24:23 >


_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 9:23:56   
naja17
- Kadarkoli ga vprašam koliko je ura, mi sigurno reče 15 min več, kot je v resnici in to čist zmeri.
- Na katero koli običajno vprašanje, mi vedno odgovori neresno (kao forauser posted image ).
- Sigurno jih je še milion, ampak najhujša in najbolj moteča pa je:
čohanje tam doli-user posted image -če ne bi blo tisto tam doli uporabno tudi zame, prisežem, da bi že vse skup odrezala!

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 9:24:29   
puncica
1. ima polno krušno peč uporabljenih majc, hlač, trenerk, pa še kaj bi se našlo. Dobr da še ne kurmo user posted image
2. ko pospravlja popolnoma vse naredi na pol, ampak zanjga je to pospravljen npr. rečem naj pospravi kuhinjo in posodo zloži v pomivalca, zloži cajtnge na kup in to je to, ne vidi morkga pulta, ne vidi umazanga štedilnika, in razmetanih igrač. user posted image


to me najbolj moti.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 9:24:37   
ZARA
Ko sedi pred TV ima non-stop daljinca v roki in skoz neki drka po programih in, če zaspi, zaspi seveda z daljincem v roki.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 9:25:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: naja17

- Kadarkoli ga vprašam koliko je ura, mi sigurno reče 15 min več, kot je v resnici in to čist zmeri.
- Na katero koli običajno vprašanje, mi vedno odgovori neresno (kao forauser posted image ).
- Sigurno jih je še milion, ampak najhujša in najbolj moteča pa je:
čohanje tam doli-user posted image -če ne bi blo tisto tam doli uporabno tudi zame, prisežem, da bi že vse skup odrezala!
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu naja17)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 9:25:52   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: marty5
Meni pa najbolj živce para s tem, ko v umazano posodo, ki jo odrabi, natoči do polovice vodo in pusti "namakat" v koritu  . Prav enostavno bi jo zložil v pomivalca.
UUUUUUUU jaaaaaa, ta je tudi "naša" navada. user posted image  

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Tipične moške finte & navade
12.9.2008 9:27:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ne govor. Katastrofa. Čeprav se je v petih letih, kar sva skup, precej izboljšalo. V bistvu ima moj to navado ali lastnost, ne vem, kako bi temu rekla, da tudi približno ne zna ocenit, koliko časa bo rabu za kaj. Primer: ura je 15.00; kliče me iz centra LJ, da je zdaj fertik z opravki in da "samo še skoči" na kavo s kolegico v Šiško, potem pa pride, tako da bo ob 16.oo doma. Doma sva 20 min vožnje iz Lj.
user posted image

Itak da ga ne jemljem resno.
Drugač je pa tudi hitro zadovoljen s pospravljanjem. Cunje zlaga tako, da so potem še bolj pomečkane, non stop pušča zobotrebce po stanovanju, na WC je minimalno pol ure (ta je taka klasična), med vožnjo z avtom počne še x stvari, ker valda je šumaher in obvlada, in če ne bi bil poročen z mano, bi bil z daljincem.




moj je klon tvojega al obratno?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ZmajTolovaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?