|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   To je pa že višek!!!
16.5.2005 10:18:47   
.ču
Da vam razložim situacijo:zmeden::zmeden::zmeden:
Verjetno se spomnite,ko se je zbirala pomoč za mamico Dunjo,ki mora kmalu iz materinskega doma.
Ker sama nimam materialnih stvari,da bi ji pomagala,sem se odločila,da ji pošljem nekaj denarja.
Annny mi je posredovala naslov,potem sm pa še sama govotila z Dunjo.

Primer je zlo podoben,kot nekaj časa nazaj pri TaRe*,samo da nisem zmetala tolk za poštnino.
Še razmišljala sem ali naj pošljem priporočeno ali ne.In potem sem si rekla ziher je ziher,bom vsaj vedela,da je Dunja dobila tisto pošto:zmeden2:

In prejšnji teden pošljem prvič.Po dveh dneh dobim poštna nazaj,češ da je preseljena:zmeden2:zdelo se mi je čudno,ker je omenjala da bo v materinskem domu zagotovo še 14 dni.Tako sem jo poklicala in vprašala,če se ji mogoče sanja kako bi do tega prišlo.
Po glasu sodeč je bila zlo razočarana in žalosta.Zmenili sva se,da kontaktiram vodjo materinskega doma,ki pa je nisem dobila.Govorila pa sem s socialno delavko,ki pa ji tud ni blo jasno,kako naj bi do tega prišlo:zmeden2:

Ker sem se namenila,da Dunji tudi sama na nek način pomagam,ker potrebuje(oz.naj bi potrebovala)pomoč,sem se odločila in ji v petek ponovno poslala.In zdej je pošta spet prišla nazaj:(:zmeden:
Ne vem,kaj naj si mislim,resnično!
Ali so tam osebe,ki enostavno zavrnejo pošto,se jim ne da iskat okrog naslovnice:grrr:ne vem,pojma nimam.

Hotla sem vam povedat za to izkušnjo,ker je verjetno še katera kaj pošiljala:zmeden2:in če ni bilo poslano priporočeno,kaj se je zgodilo s pošto:zmeden2:

Rada bi,da se oglasi Urška,ki mislim,da je bila pobudnica za to akcijo,ali pa Ga.Klavdija B.iz revije mama.

Ker tkole pa človek resnično zgubi zaupanje v kogarkoli:(

Lp:rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   To je pa že višek!!!
16.5.2005 10:23:24   
clea
Ja ne vem kaj se grejo,da mamici Dunji ne morejo dat tistega listka,da bi šla na pošto po tvojo pomoč:zmeden:.
Res čudno!
Ej pikači,kaj pa če bi ji kar na osebni račun nakazala?Ker to je pomoje še najbolj varna varianta "pošiljanja" denarja.
Vseeno pa upam,da bo mamica Dunja dobila čimprej tisto,kar ji je namenjeno.

Lp,Clea

(odgovor članu .ču)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   To je pa že višek!!!
16.5.2005 10:24:17   
ČITA

Daj ji na TRR nakaži. Bo najprej, sigurno in brez problemov.

(odgovor članu .ču)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   To je pa že višek!!!
16.5.2005 11:00:36   
.ču
Najbl zanimiv pri vsej stvari je,da sm jes poslala v petek in ona nej bi dons to dobila.Se je pa prov dons ta pošta spet vrnila na moj naslov.
Klicala me je tud Ga. direktorica MD in sedaj poizveduje kaj se je dogajalo s pošto.

Drgugač pa clea in čita,bom zgleda upoštevala vajin nasvet.Na račun prav zato nisem nakazovala,da ji ne bi kakšne davke slučajn nabili:(sej ni bla ne vem kakšna vsota,samo njej bi bla gotovo v pomoč.

Hvala,punce:rozica::rozica:za vaju

(odgovor članu .ču)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   To je pa že višek!!!
16.5.2005 12:40:54   
baguSka
Hm zanimivo - jst mam pa ravno kontra izkušne: men je pa Skye iz MB v petk poslala neki po pošti in sm že v soboto zjutri dobila!:bravo::bravo:

Upam da tista mamica dobi kar si ji namenila...:rozica::rozica:

(odgovor članu .ču)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   To je pa že višek!!!
16.5.2005 14:20:34   
Taša
Naj vam povem svojo izkušnjo oz. opazovanja al kako bi se lahko temu rekla...
Naj povem da živim v istem bloku kot je varna hiša, ki definitivno ni varna hiša-ki naj bi bila skrita lokacija, če je v bloku kjer je še cca. 32 drugih stanovalcev:zmeden::zmeden::zmeden:!!! Ta varna hiša je zmeraj polna in notri so najrazličnejše ženske in otroci, katere vsak dan srečujem...OK vse lepo in prav ampak jaz se velikokrat sprašujem če so te ženske res potrebne pomoči in ali ni še veliko drugih bolj potrebnih.... V varni hiši trenutno "živi" ženska ki ima AUDIJA...verjetno hodi v službo... Ali si ta ženska ne bi mogla najeti stanovanja...? V varni hiši živi sigurno že 3 mesece... Vem da naj bi bile ženske v hudi stiski:zmeden2::zmeden2:,so totalno neolikane... pred nosom ti zapre vrata, parkira avto pred vhodnim vratom( Da ne moreš mimo z vozičkom...) mislim halo...Glede na to kaj vidim, včasih premišljujem če ni to samo dajanje potuhe:zmeden:
Najbolj mi pa gredo v nos tu zaposlene - če kateri kaj rečeš je freh in ne razumem kaj sploh delajo kot nekakšne svetovalke, če po pogovorih z stanujočimi v varni hiši, sploh nevem kaj ne pomagajo oz zakaj so tam npr. pri iskanju stanovanja....Tudi pri nas kakšna pošta dlje časa kje leži (na poštnih nabiralnik) gor je naslov včasih od koga ki ga sploh ne poznamo.. In čisto možno da je od katere iz varne hiše...

(odgovor članu .ču)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?