Ringaraja.net je največji specializirani spletni portal za mlade starše in nosečnice v Sloveniji. Staršem in bodočim staršem omogoča dostop do kakovostnih informacij o zanositvi, nosečnosti, razvoju, zdravju ter vzgoji otrok in partnerstvu.
Copyright 2001-2025
Ringaraja.net
ISSN 1854-5335
Natisni
Najprej smo se komaj spravili spat in z muko ob 10 zvečer zaspali, a smo bili ob 12 že pokonci!!! Malo crkljanja in počasi smo nazaj zaspali a kaj ko sem ga hotela postaviti v njegovo posteljo se je takoj zbudil.
Nato pa isti postopek še pet krat in tja do enih smo končno zopet zaspali... a le za dobro urico.
Vmes pa nikakor z joške spravit.
Že spi globoko diha, roke mu padejo dol, a ko ga hočem odklopiti se zopet veselo zbudi. Če pa mi že uspe ga odklopit potem se zbudi ko ga položim v njegovo posteljo. In ob osmih zjutraj zopet papati, a on bi to kar tri ure skupaj če bi mu pustila... Čez dan pa spi mogoče dvakrat 45 minut.

Pri nas še kar gre, ne vem pa kako bo to izgledalo, ko bom šla v službo. Približno takole
. Jaša se pri skoraj 7 mesecih doji cca 2x na noč 
