|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Toaletne rolce- ustvarjamo
6.2.2006 10:49:52   
Meggi




Ima katera-i idejo kaj lahko naredimo iz njih?

Mi jih imamo full, pa se mi zdi da bi se sigurno kaj našlo da bi ustvarile iz tega z mojo skoraj 4 letno princesko?

        Na plan z idejami prosim!


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Toaletne rolce- ustvarjamo
6.2.2006 11:06:14   
muha1
Midva s sinom sva veliko ustvarjala iz škatel. Iz toaletnih rolic, pa tudi iz rolic papirnatih brisač sva naredila velik grad. Sin ga je prebarval, dorisal okna, vrata..., celo dvižni most sva naredila. Lahko narediš atomobilček, žirafo z dolgim vrato, miško, kravo... Veliko je idej, lahko pa pogledata v kako ustvarjalno knjigo in od tam dobita idejo. Pa veselo na delouser posted image user posted image

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Toaletne rolce- ustvarjamo
6.2.2006 11:11:17   
Ro-La
Mi smo toaletne rolice oblepili z usnjem, prilepili velika ušesa, oči, usta, smrček....in tako je nastala posodica za shranjevanje svinčnikov, kulic....

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Toaletne rolce- ustvarjamo
6.2.2006 11:15:05   
muki1
Lahko jih napolniš z rižem,kamenčki, testeninami,peskom, zadelaš ob starni in oviješ s kakšnim lepim papirjem, pa imaš glasbila.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Toaletne rolce- ustvarjamo
6.2.2006 13:12:29   
lelaval
Mi navadno delamo živalce - iz kartona in papirja prilepiš ušesa, rep in noge.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Toaletne rolce- ustvarjamo
6.2.2006 14:15:59   
arielca
Pri nas pa rolce prihranimo do velike noči, potem pa naredimo rožice, piščančke in zajčke... Rolco mal oblepiš, v odprtino pa daš pobarvanega jajčka... Je ful luštkano!

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Toaletne rolce- ustvarjamo
6.2.2006 16:25:12   
dulcinea
Jaz ponavadi okrog pusta delam iz njih klovne.

Rolico pobarvaš, iz kartona izrežeš dva kroga za glavo, vmes med njiju daš volno za lase. na eno stran naišeš obraz. Glavo pritrdiš na en konec rolice s sponkačem ali pa na vrhu narediš dve zarezi in vanju zapičiš glavo.
Na spodnji strani še na vsako stran prilepiš klovnove čevlje iz kolaža, na zgornjem koncu pa rokavički (tudi iz kolaža).




_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Toaletne rolce- ustvarjamo
6.2.2006 21:37:55   
Anonimen
Veliko stavri se da narediti.

Evo, samo ena ideja v mojem albumu...klovni za pusta.

http://www.ringaraja.net/forum/albumphoto.asp?sortType=6&albumid=11311&page=3 

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Toaletne rolce- ustvarjamo
8.2.2006 11:46:32   
Anonimen
mi smo delali kužke in možiclje.

Možiclja narediš tako, da za roke in noge narediš harmoniko iz papirja in prilepiš, da binglja. Glavo pa prav tako izrežeš iz papirja ali kartona. Dodaš gumbke, za gumbe, ki jih ne rabiš... Seveda ga tudi oblečeš z barvnim papirjem (hlače, majčka, pas...)Na glavo prilepiš laske (volna)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?