|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Traxx jaguar - nova kolekcija
10.11.2006 8:26:36   
tinaaja
Ali morda kaksna ve, kdaj bo na voljo nova kolekcija od Traxx jaguar 3? Na Hauckovi spletni strani ni nic, ariel ne ve,... Me zanima, ce bodo kaj spremenili barve, model,... torej kaj bo novega.. Je morda kaksna zasledila kaj na to temo? Thx.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Traxx jaguar - nova kolekcija
10.11.2006 12:31:55   
Anonimen
Baje januarja al februarja, se mi zdi.

(odgovor članu tinaaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Traxx jaguar - nova kolekcija
11.11.2006 9:13:01   
Žabika
Tinaaja - včeraj so mi v Arielu rekli, da novi modeli pridejo konec marca! Malo pozno za nas, a ne?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Traxx jaguar - nova kolekcija
11.11.2006 16:44:14   
tinaaja
Zabika, a res.. Midva sva v sredo pustila tam telefonsko, da se prodajalka pozanima, kdaj bo nova kolekcija in naju poklice naslednji dan - klical ni nobeden user posted image  JA to pa je mal pozno... k bi vsaj vedla, kaksne bodo barve, da vem, ce pocakat.. za iz porodnisnice je dovolj lupinica, pol pa kaksen teden doma odcepet itak ni panike al si pa vozek sposodit za une par sprehodov.. Men je vsec lime, ampak mi je po drugi strani mal morbidna, ker je tok temna.. ahhh... Hvala za info user posted image

(odgovor članu Žabika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Traxx jaguar - nova kolekcija
11.11.2006 16:59:40   
Jelenche
hej tinaaja

jaz sem bila danes v arielu in so rekli da bo nova kolekcija kmalu (ne ve točno kdaj) v tujini, pri nas pa šele spomladi.

tako da najbrž bodo imeli na kikiweltu kaj prej.

Jaz sem tudi navdušena nad Jaguar 3!
Mislim da bo kar naš.

user posted image
Bom še malo po netu pogledala
Hauckov katalog za 2007 že imam (samo ni nič od traxxa not)

_____________________________

Morja ne moreš prečkati, če le zreš v vodo

R. Tagore

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Traxx jaguar - nova kolekcija
11.11.2006 22:00:51   
tinaaja
Super Jelenche user posted image  Ce kaj najdes, pa bom zelo vesela, ce sporocis user posted image
Bi se raje preko kikiwelta narocala, se pozna razlika v ceni user posted image

(odgovor članu Jelenche)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Traxx jaguar - nova kolekcija
14.11.2006 13:07:51   
frufru
tole je nova kolekcija traxxa, samo ne jaguarja http://www.hauck-group.de/en/kategorie.asp?PLID=7&LIZID=&BID=1

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Traxx jaguar - nova kolekcija
14.11.2006 14:29:49   
tinaaja
WTF .. user posted image user posted image user posted image  To je pa cist nekaj drugega ... Fru fru, hvala.. sem mal v soku od ogleda strani user posted image

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Traxx jaguar - nova kolekcija
14.11.2006 19:47:04   
Strawberrie Cherrie
Tinaaja: men je tut v arielu rekla, da šele spomladi - če dobijo maxi cosije 2007 šele januarja...potem veš, da bo kr trajalouser posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Traxx jaguar - nova kolekcija
14.11.2006 20:10:48   
tinaaja
london_paris - tole novo kolekcijo lahko zarad mene dobijo jutri, pa je se gledat ne bi sla..  Ponavadi z novo kolekcijo naredijo korak naprej, po tem, kar so pa zdaj objavili, pa 53 korakov nazaj - moje mnenje.. Tako v dizajnu kot funkcionalnostih user posted image
Tko da zgleda, da bo kar jaguar 3 - ampak sem res upala na kasne nove barve- rjav nama sploh ni, modra barva je men naceloma vsec, ampak tukaj pa mi tko zelo medlo potegne, vsec mi je zelena-lime, ampak je tok prevec temno sive, da mi je kr mal morbiden user posted image  Ful si tezko predstavljam moj navecji zakladek v tako temnem vozeku, pa ceprav mi je bil ta ves cas favorit..

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Traxx jaguar - nova kolekcija
15.11.2006 8:45:18   
Nogavica
tinaaja, tudi meni se je najprej lime zdel preveč siv, zdaj pa ga imava doma kaka 2 meseca in sem se ga navadila, pa tista živo zelena ful prežene "morbidnost". Itak pa lahko dodaš še kako pisano dekico, pa bo sivine še manj, če te moti.
Jaz komaj čakam, da vanj položim svojo user posted image  in grem na prvi sprehod.

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Traxx jaguar - nova kolekcija
15.11.2006 9:46:27   
frufru
Tinaaja jaz sem tud jaguarja3 v lime barvi naročila, pa mi je ful všeč. Pa še ena praktična stvar, umazanija se bo manj poznala. Tist svetloplav je bil pa meni čisto mim. Je bil že v Arielu zaflakan. Naročila sem ga pa preko kikiwelta, ker je bil še enkrat cenej s poštnino vred. Atek in mami se bosta v kripi vozila,malo bitjece pa v jaguearju. Kako se tole sliš?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Traxx jaguar - nova kolekcija
15.11.2006 17:30:46   
tinaaja
greva se n-tic gledat user posted image user posted image user posted image  od ariela dobila mail, da pride v slo februarja 2007 ta ta nova kolekcija... preko kikiwelta dobim vse skupaj: vozicek,mehko lupino + adapterje za cca 60000sit, slo pa je 80k samo vozicek user posted image  se splaca pohitet, dokler je zaloga.
a ste vzele trde kosare?

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Traxx jaguar - nova kolekcija
15.11.2006 21:06:46   
frufru
Jaz sem vzela lupinco, voziček in zimsko vrečo, ker je sedež dovolj trd. Mislim, da je ime vreče Gator. user posted image Glede na to, kakšne so zadnja leta zime, se mi mi je pa zdelo brezveze vzet še visoko košaro. Pa streha od vozička se lahko čisto do sedala spusti, tako da ne more not pihat. Saj pri minus 10 (če bo) ne mislim ven hodit.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Traxx jaguar - nova kolekcija
16.11.2006 8:02:24   
Jelenche
men so pa rekli, da je za otorka boljše. če je več barv nasplošno, povsod voziček, obleke, igrače, saj ga to pritegne in mu je bolj zanimivo.

Sicer sta pa men tale scuba in malva kar ok.

no je pa res, da mi je bila prejšnja kolekcija lepša. Men osebno seveda.  user posted image

_____________________________

Morja ne moreš prečkati, če le zreš v vodo

R. Tagore

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Traxx jaguar - nova kolekcija
18.11.2006 10:32:26   
tinaaja
No, narocila sva!!!
Traxx jaguar 3 LIME user posted image

(odgovor članu Jelenche)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Traxx jaguar - nova kolekcija
18.11.2006 11:45:30   
frufru
čestitke za nakup, mi ga mamo že dva meseca parkiranega čakajoč na bebico, pa ga mtka vsakemu obisku kaže in demonstrirauser posted image user posted image user posted image , kako je praktično za obračat. A si ga kupila preko kikiwelta?

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Traxx jaguar - nova kolekcija
18.11.2006 13:06:36   
Anonimen
Jaz imam tudi Lime voziček in skupaj z eno živahno deko sploh ne izpade sivo. Prej 'bode v oči', ker je tako živo zelen. Tudi kupljen preko Kikiwelt, zelo zadovoljni z dostavo, da o vozičku ne govorimo! Res pa je, da tamau skoraj ves čas sprehoda prespi user posted image

(odgovor članu frufru)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Traxx jaguar - nova kolekcija
18.11.2006 13:55:38   
Strawberrie Cherrie
Zdaj grem pa prav gledat tole vašo lime barvouser posted image user posted image
Čeprav za Quinnya zamenjam samo Stokkea...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Traxx jaguar - nova kolekcija
18.11.2006 14:02:16   
tinaaja
Tukaj so moznosti glede barv:
user posted image  
 
DA se se pohvalim, sem si ze kupila za "razbijanje sivine" diaper bag:
user posted image
 
Ja pol bom pa se dekico,... Nisva sicer se imela namena zdaj kupovat, ampak glede na to, da kao novih dostav vsaj v slo ne bo vec, nisva hotla reskirat, da zmanjka.
Sva pa kupila valda preko kikiwelta - halooo - cena je uhuhuhu razlike. Vzela sva vozicek, mehko vreco, adapterje, zascito proti komarjem in proti dezju - 285€ s postnino!! Pri nas je samo vozicek 80.000sit user posted image  Skratka se splaca, dedi je bil tud vesel (je placnik vozicka) user posted image user posted image user posted image  - sploh gelde na to, da sva se bugabooja gledala, ampak mene tok motijo tista mala kolesa.. No tko,
fuul hvala za ansvete bejbike pa dajte javit a ne, kako se obnese.. Dve sta decembrcicici a ne - no se malo, cisto malo pa se boste v zivo spoznali user posted image user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Traxx jaguar - nova kolekcija
20.11.2006 17:06:03   
tinaaja
Lime jaguar 3 je (vsaj zdaj) razprodan na kikiwelt. Imajo pa ze objavljeno novo kolekcijo s cenami: http://kikiwelt.de/htmlneu/firstframe.html

Sva prav vesela, da sva ga ze narocila user posted image  Kok po prejemu placila, so vam ga dostavili?LP

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Traxx jaguar - nova kolekcija
20.11.2006 19:51:05   
frufru
Ko prejmejo tvoje plačilo, sporočijo, da so poslali. Od takrat pride v roku 1 tedna. Pri meni je vse skupaj trajalo 10 dni. Je pa fino, da si doma. Sicer moraš it v LJ iskat, kar zna bit zoprno, če nisi iz LJ.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Traxx jaguar - nova kolekcija
21.11.2006 10:29:32   
Anonimen
Mi smo čakali ene 10 dni, da so dobili adapterje za lupinico, ki jih niso imeli na zalogi. Ko so poslali (te obvestijo po mailu), je bilo pa v dveh dneh pri nas.

(odgovor članu frufru)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Traxx jaguar - nova kolekcija
21.11.2006 21:18:27   
andrejka82
Tile modri in lemon barva so kronicno posli po vseh spletni straneh, opazam.

Nasla sem pa eno zanimivo ceno, ce bo kateri kaj pomagalo. Vreca za 20 EUR, drugace so tam ene 70 EUR, ce se ne motim.

http://62.75.219.46/kidspro-p124h8s16-Hauck_Traxx_BEIGE_So.html

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Traxx jaguar - nova kolekcija
22.11.2006 15:03:51   
Strawberrie Cherrie
Men pa ni jasno, zakaj so na kikiweltu tolk bolj poceni, kot pa v Slouser posted image Tale razlika je res OPAZNA...

(odgovor članu andrejka82)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




dvojno ime za fantka
caligula

Katero ime bi dodali poleg prvotnega Jaša?

Jaša Gaj (18%)

Jaša Etijen (3%)

Jaša Brin (6%)

Jaša Gal (35%)

Jaša Maj (32%)

Jaša Thierry (6%)


Število vseh glasov: 397

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!