|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Trebuh tik pred porodom
14.10.2005 15:03:38   
thunder
Sem čisto blizu PDP (še 5 dni), trebuh pa se mi še ni spustil. Zanima me ali to pomeni da bomo še kar nekaj časa čakali oz. ali je nujno, da se npr. ene teden prej spusti in šele potem pridejo popadki ali je to lahko istočasno z začetkom popadkov... čist sem že zmešana od tega razmišljanja. Hvala za pomoč
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Trebuh tik pred porodom
14.10.2005 15:27:26   
PiaM
Ko sem jaz 1.rodila, je moja G rekla, da bo 2 tedna prej, ker je otrok že nizko, pa sem rodila šele 1 teden po roku, torej 3 tedne kasneje, kot je rekla G in še to z umetnimi popadki. Tako, da boš tudi ti verjetno kasneje rodila. Ni pa nujno.user posted image  Nič ti nisem pomagala, a ne? No, želim ti, da je čimprej za tabo in vso srečo pri porodu!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu thunder)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Trebuh tik pred porodom
14.10.2005 15:37:28   
Urša
Jst sm rodila en teden pred rokom pa se mi do takrat trebuh še ni spustil, tko da... ni nujno, da boš še dolgo čakala. Lep in hiter porod ti želim! user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu PiaM)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Trebuh tik pred porodom
14.10.2005 17:51:01   
jazz
Jaz sem mela že popadke, pa nisem imela filinga da se bi mi do takrat kaj doli spustil!

_____________________________

Lep pozdrav! K

(odgovor članu thunder)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Trebuh tik pred porodom
14.10.2005 18:28:48   
thunder
Hvala za odgovore, ste me mal potolažle.

(odgovor članu jazz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Trebuh tik pred porodom
15.10.2005 23:02:58   
janč
jaz sem rodila dvakrat po roku in so vsi gledali, kdaj se mi bo trebuh spustil, pa se mi ni ne pri prvem in ne pri drugem otročku
ne pričakuj vsega kar ti govorijo

(odgovor članu thunder)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Dr. Pušenjak: Cepljenje nosečnic
Z dr. Stankom Pušenjakom smo se pogovarjali o cepljenju nosečnic - kdaj in za koga se priporoča.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?