|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Trenja
12.5.2005 21:26:48   
Maxica
A katera gleda Trenja? Pišuka, mene je kr strah-a bomo pustile naše otročke sploh same na kakšen žur:zmeden2::(?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Trenja
12.5.2005 21:30:07   
kofetek2010
jaz poslušam, moj 8 letnik pa sedi pred TV in so ga sama ušesa 8)

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Trenja
12.5.2005 21:33:51   
ZARA
Ne vem,res jo bom mogla zapirat do 30 leta...

Grozno,kam gre ta svet...res nam ni pomoči...:((

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Trenja
12.5.2005 21:33:57   
puncica
Za ka se pa gre, mi mamo sam sneg, pa še to nek čudn sneg s črtam:)-

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Trenja
12.5.2005 21:34:35   
kofetek2010
še ni plug mimo pripeljal? :zmeden2:

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Trenja
12.5.2005 21:40:23   
puncica
Ma ne ni plugov pr nas, bo treba kr z lopato, sej veš maj je a ne:)-

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Trenja
12.5.2005 21:41:08   
kofetek2010
joj, Trenja so že konc, šibam na Kraj zločina :)-

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Trenja
12.5.2005 21:44:02   
Pupica
Ja no, če bo hotla kam it, bo mogla mamico in očka sabo vzet:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Trenja
12.5.2005 21:46:16   
žiža
Tud, če bi bil na svetu najspokojnejši mir jaz svoje hčerke nebi in ne bom pri 15 letih pistila do 1ih - 2eh ponoči zunaj. Kakršna je praksa tise 15letnice v studiju, pa tud če samo enkrat na mesec. Tud mene moji starši niso, pa sem glih tako zrasla (čeprov samo do 156cm :zmeden: ) pa mi po mojem danes prov nič ne fali
Ja res je kriza tole med srednješolci. Samo se mi zdi, da je Ljubljana kljub vsemu razred zase, kar se že samega vedenja maldih tiče. Jaz občasno delam v muzeju, kjer vodim šolske skupine, v glavnem od 7-9ga razreda, pa ne morem verjet kakšna razlika je če pridejo otroci iz ljubljanskih OŠ al pa pa recimo današnja Rogaška :angel:

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Trenja
12.5.2005 21:47:18   
CatJa
To je živa norija (morija). Sej ne veš koga bi krivil. Starše, šolo, družbo, ulico ali je ta norost zgolj v glavi posameznih najstnikov.

Nama je šlo kar na jok, ko je na začetku govorila mama umorjenega. Meni bi se najbrž tako utrgalo, da bi me ali peljali na psihiatrijo ali pa bi morilca lastnoročno zadavila.

Me pa (vedno) moti ena podrobnost. Itak se vsi zavedamo, da če bi potegnili statistiko, kdo so v večini primerov ti prestopniki.....:(:hudicek:

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Trenja
12.5.2005 21:48:00   
BONI*
O čem pa je bila debata? Nisem mela časa gledat.
Sem pa glih zadnjič, ko so tistga fanta na Rožniku zabodl, rekla, da jaz pa Luke že ne bom pustila nikamor do njegovega hm, 30 leta:zmeden2::)-

Lp, Boni

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Trenja
12.5.2005 22:08:21   
TaRe*
Mislim...res ne vem več,kam pelje ta svet.

jaz še v srednji šoli nisem smela nikamor:(
No,pa sem šla vseen,sam skozi okno:kuza::kuza:(se tolažim s tem,da moji dve tega ne bosta prakticirali,ker smo v tretmu štuku)

resnično se mi zdi,da je današnja mladina preveč razposajena...dovolijo si čisto vse in še več..:zmeden:

ravno danes sem v LJ naletela pred maksijem na eno skupino maturantov.Kakšno obnašanje:hudicek::hudicek::hudicek:Eden je pijan ustavljal promet..,drugega so nadelanega ko krava potiskali v taxi,pa ni hotel iti,za vogalom je ena punčka bruhala zraven koša za smeti,...par korakov stran pa je skupinica njihovih sošolcev ob kitari prepevala o miru....

ponorel svet.Sem se prav zamislila,....a smo bili mi tudi taki:zmeden:
Daleč od tega...po mojem.Če smo se ga že nažokali,smo se ga nekje na skrivaj,nismo pa delali zdrahe v mestu in ogrožali ljudi okoli sebe.

Treba bi jih bilo po riti,da bi se kar kresalo:sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Trenja
12.5.2005 22:16:42   
CatJa
Pa naj se ga ulivajo, saj samo sebi škodijo. Meni grejo bolj na živce te fizične grožnje ostalim. Potem ga pa nedolžni nasrkajo. Ker se en odloči, da bo bolj pogumen kot drugi, da jih bo ustrahoval. Obenem pa so to strahopetci, ki se najvarneje počutijo v skupinah.

Pre***** :hudicek:




(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Trenja
12.5.2005 22:39:16   
Trebnje
Meni so šle kar dlake pokonci.Prav strah me je postalo za najine otroke.
In ni mi jasno,kakšni starši vzgojijo tako nasilne otroke?
In zakaj v šolah ni varnostnikov?
Na Rožniku so pa vedno peli noži in pesti,že takrat,ko smo mi hodili gor.Pa Fužine in Šiška so tudi bili vedno v vojni...
Po moje vsi premalo naredimo za preprečevanje nasilja med mladimi.Vidimo samo tisto,kar nam je všeč.Ob takih oddajah se zgrozimo,ampak nato v nekaj dneh vse odrinemo iz spomina.
Do kdaj?Dokler ne bodo žrtve naši otroci?

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Trenja
13.5.2005 6:09:07   
Mojca20
Meni je ravno včeraj moj 12 letnik rekel - mami, a veš kok si je D..... kupil ful dobr nož! Tistega, ki ga potem vrtiš v roki !!!!!!!!- Me je skor kap zdela. Otroci v OŠ nosijo nože s seboj:(

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Trenja
13.5.2005 6:27:30   
ditkaaida
Ko bomo imeli svoje otroke bolj radi kot sovražimo naše naprotnike, takrat bo mir na zemlji.(NN)
Moja gre jeseni v Ljubljano. Groza.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Trenja
13.5.2005 7:51:35   
darjatimci
Večina teh otrok je prepuščena sama sebi starši jim dovolijo vse samo da imajo mir pred njimi,to naredi ulica,cesta in slaba družba.Jaz svojih otrok nisem nikoli puščala tako upam,da bom tudi pri najmlajšem tako zvozila,današnji časi so kruti,večkrat sem že hotela tukaj gor vas vprašat zakaj nikoli ne govorimo o večjih otrocih bi imele kar precej za povedat,saj se strinjam da je obdobje nosečnosti in rojstvo edinstven dogodek,ampak večji otroci večje skrbi tako žal je.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Trenja
13.5.2005 7:59:54   
kofetek2010
ja, darjatimci - saj imamo podforum Od šolarčka do šolarja, samo ni nič kaj obiskan :(

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?