|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Trenja - nasilje
20.11.2008 21:21:28   
Žabika
Halo!!!!!
Kaj se pa to dogaja po šolah! Ne morem verjet! Učitelj res nima nobene avtoritete več.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Trenja - nasilje
20.11.2008 21:24:39   
rija
krizauser posted image

me je vse strah, kaj še bo...ko bo moj tak daleč....user posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Žabika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Trenja - nasilje
20.11.2008 21:25:49   
Anonimen
Za kaj pa gre?

(odgovor članu Žabika)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Trenja - nasilje
20.11.2008 21:28:26   
rija
nasilje v šolah in prelaganje odgovornosti z enega na drugega v smislu: zgodilo se je pol metra od meje z dvoriščem šoleuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Trenja - nasilje
20.11.2008 21:29:55   
Anonimen
Aha, spet ni reda.
Saj demokracija je full fajn, samo vcasih je treba med stavki znat piko postavit.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Trenja - nasilje
20.11.2008 21:32:45   
rija
ločila so ostala v socializmuuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Trenja - nasilje
20.11.2008 21:34:28   
Anonimen
Ma da res.
Kot da je nekaj reda slaba stvar dandanes, tako se mi zdi.
Ne vem, no, saj full stvari dovolim in sem se pripravljena pogajat, ampak ko je pika je pika. Ker ce pike ni gre cez vse meje, zgleda, in je to kao kul.  

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Trenja - nasilje
20.11.2008 21:36:54   
eva1
Glede na to, kaj že v vrtcu vidim, kako so 4 letni otroci obnašajo, me nič ne čudi...mečejo po tleh vse obleke ki jim pridejo pod roke, brcajo, pljuvajo po sovrstnikih, starših...prav sem gledala nekaj dni nazaj malega, ki je opluval in obrcal mamico, ker se on ni želel obuti in obleči, da bi šla domov..in reakcija mamice: (ime) to se ne dela, v mamico ne smeš brcat...lej (ime) to res ne smeš..otrok nadaljuje, ji povrhu še plune v obraz(brez pretiravanja), pa mama nadaljuje v istem stilu...halo, bi mu jst že pokazala pljuvat pa brcat po men, mulc mali, vse ima svoje meje..naš je samo 1x plunil kao vame, ker mu nekaj nisem pustila, pa mu še ni prišlo na misel, da bi to ponovil...nobene meje, neka lepa beseda...aha, seveda..čez 10 let bo pa hodil po njej, al kaj???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Trenja - nasilje
20.11.2008 21:38:51   
rija
čez 10 let bo na enem posnetku v trenjihuser posted image

mah....jaz probam v treh korakih...če pa ne gre, pa socializemuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Trenja - nasilje
20.11.2008 21:41:22   
Anonimen
mah....jaz probam v treh korakih...če pa ne gre, pa socializem


user posted image user posted image

U, ta je dobra.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Trenja - nasilje
20.11.2008 21:53:51   
Anonimen
Če pomislim na obnašanje v naši šoli......4. razred, punce, obup. Stalno se nagovarjajo, kdo je s kom prijatelj, se porivajo, lažejo, ma saj ne morem verjet. O, pa tudi moja ni rožica, saj sama prizna. Doma se dobesedno predstavljajo kot angelčki, ki jih drugi izzivajo. Najhujši pa so otroci iz ločenih ali drugače neurejenih družinskih razmerjih. In potem še druge potegnejo za seboj. Otroci dandanes zahtevajo ogromno pozornosti. Vseeno pa mislim, da včasih naša trda roka (pa ne tepež) bi marsikdaj prišla prav. Mogoče je šla vzgoja naših staršev (trda vzgoja) preveč v drugo smer. Je pa tudi res, da ista vzgoja na vsakega otroka deluje različno. Nekdo potrebuje ostro besedo, nekdo nežno...no to je moje mišljenje. Se pa popolnoma strinjam s tem, da smo starši ogledalo za otroke.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Trenja - nasilje
20.11.2008 21:59:14   
Spark
Katastrofa so ti froci. Ampak res ne veš kaj bi. Dobro je rekla tista neka ministrica ali kaj že, dajemo samo pravice, in otroku ne smemo narediti nič.
Še malo pa nas bo strah po cesti hodit.  Zadnjič sem bila z možem na koncertu, in me je bilo prav strah unih čudnih mladostnikov. Vsi nekaj grdo gledajo, hodijo okrog kot da so ne vem kaj, prav odmikala sem se jim, da se ne bi kakšen v mene zaletel.

Drugače pa mislim, da bodo v parih letih, določene šole imele šolnine in tam, bo večji red, ker če ne bo lepega vedenja, boš hitro izključen, šolnine pa ti ne bodo vrnili. Samo kriza bo pa na cestah s temi muloti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Trenja - nasilje
20.11.2008 22:10:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Spark

Dobro je rekla tista neka ministrica ali kaj že, dajemo samo pravice, in otroku ne smemo narediti nič.
Še malo pa nas bo strah po cesti hodit.  Zadnjič sem bila z možem na koncertu, in me je bilo prav strah unih čudnih mladostnikov. Vsi nekaj grdo gledajo, hodijo okrog kot da so ne vem kaj, prav odmikala sem se jim, da se ne bi kakšen v mene zaletel.


Glede pravic...tisti otroci, ki so res zlorabljeni, se žal še vedno ne upajo nič, zato so pa oni drugi toliko bolj glasni, ki mu še zdaleč ni nič hudega.
In ja, tudi jaz se marsikdaj zbojim gruče otrok pri belem dnevu, ker delujejo tako....

(odgovor članu Spark)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Trenja - nasilje
20.11.2008 22:44:16   
nejcko
Ah ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Trenja - nasilje
21.11.2008 6:59:21   
kalbo
Prvo kot prvo tisti učitelj, ki so mu skakali po klopeh nima kaj iskat v tem poklicu. Bolš, da gre ceste pometat. Mi je šlo pa nekaj drugega včeraj tako na živce, v bistvu je blo za bruhat in sicer ravnateljica Škofijske gimnazije. Bi ji jest dal zdravo jedro. A poklicna šola je pa nekaj manj vrednega al kaj. To mi gre na živce že skoraj 20 let.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Trenja - nasilje
21.11.2008 7:07:45   
Volga
Ker ni nobenih dolžnosti več, ostale so samo še pravice. Mulcev.
Ne vem od kod to pride, ampak se mi zdi,da  lahko še enrkat ponovim: do tretjega leta vzgajaš, do šestega prevzgajaš in potem imaš kar imaš. Imamo tudi mi eno cvetko in to že v prvem razredu OŠ. Non stop štala z njegove strani.

Vrednote so crknile, ostalo je samo še pehanje za materialnimi dobrinami. In v tem pehanju se pozablja na vrednote, otroke in družino. To je narobe.

Bi pa tudi jaz rada vedela, kaj storiti, da se ne bi delale take štale v šolah, saj učitelji nimajo nobenih kompetnec več. Od moje sodelavke hčera je prof. na srednji šoli: dijakinja štalira, jo opozarja, nič, ji pritisne opomin, nič, prinese pač podpisanega nazaj  (ali ukor, ne vem kaj), kliče starše v šolo, se ne oglasijo na telefon. Kaj torej še narediti?

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Trenja - nasilje
21.11.2008 7:19:06   
Anonimen
Volga, res si napisala realno stanje. Žal je res tako.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Trenja - nasilje
21.11.2008 8:01:32   
Šaki
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Prvo kot prvo tisti učitelj, ki so mu skakali po klopeh nima kaj iskat v tem poklicu. Bolš, da gre ceste pometat. Mi je šlo pa nekaj drugega včeraj tako na živce, v bistvu je blo za bruhat in sicer ravnateljica Škofijske gimnazije. Bi ji jest dal zdravo jedro. A poklicna šola je pa nekaj manj vrednega al kaj. To mi gre na živce že skoraj 20 let.


evo kalbo.maš prav ja.moj k je hodil tud na poklicno je isto rekel.



(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Trenja - nasilje
21.11.2008 8:02:14   
Jagodka*
Ogromno je odvisno od tega, na kateri šoli delaš. Jaz sem iz majhnega kraja in naši oroci so še kar "fajn". Sem pa mela nastope in prakso v MB na srednji frizerski. Tam pa je obup.
Ja, otroci imajo vedno več pravic, učitelji pa mamo vedno več dolžnosti. Pa še nekaj je: namesto, da bi se ukvarjali z našimi prihodnjimi generacijami, imamo vedno več papirologije. Vedno več se ukvarjamo s papiri in vedno manj z otroci ali starši. Vse mamo odmerjeno - nov plačni sistem nas prav poriva da delamo na normo. To je največja težava. Ne posvečamo se tistemu, čemu bi se morali, se pravi otrokom ampak se posvečamo papirom, za otroke pa nam zmanjka pol časa.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Trenja - nasilje
21.11.2008 8:04:44   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka
Najhujši pa so otroci iz ločenih ali drugače neurejenih družinskih razmerjih

Tole me je pa pošteno zmotilo, decembrka. user posted image  A starš samohranilec je kar avtomatično neurejen, njegov otrok pa problematičen?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Trenja - nasilje
21.11.2008 8:06:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: decembrka
Najhujši pa so otroci iz ločenih ali drugače neurejenih družinskih razmerjih

Tole me je pa pošteno zmotilo, decembrka. user posted image  A starš samohranilec je kar avtomatično neurejen, njegov otrok pa problematičen?
Tudi mene je zmotilo.Sem nezakonski otrok, ki je odraščal brez očeta,pa nikoli nisem bila nasilna,čeprav sem v nasilju odraščala.user posted image
Se pa strinjam z Volgo.

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Trenja - nasilje
21.11.2008 8:07:15   
VRTNICA84
jaz pa se strinjam z tisto dijakinjo. ko je rekla, da so to krivi učitelji, ker ločijo učence po uspehu. ter, da se vse dogaja samo na poklicnih šolah z čemer se pa ne bi strinjala.
to kar pa se dogaja pa je svinjarija. učitelji bi mogli imet večja pooblastila.

(odgovor članu Jagodka*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Trenja - nasilje
21.11.2008 8:08:48   
Jagodka*
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: decembrka
Najhujši pa so otroci iz ločenih ali drugače neurejenih družinskih razmerjih

Tole me je pa pošteno zmotilo, decembrka. user posted image  A starš samohranilec je kar avtomatično neurejen, njegov otrok pa problematičen?

To, kar je napsiala prva sploh ni res. Neurejena družinska razmerja niso vzrok za to, kakšen je otrok. Je pa vzrok vzgoja, pri kateri nekateri starši zatajijo, potem pa se takšno obnašanje kot ga dovoljujejo nekateri starši ker je frajersko in kul začne občudovati, dosti otrok pa si želi biti občudovanih, zato prevzamejo to obnašanje - ker želijo biti kul in biti glavni pred prijatelji

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Trenja - nasilje
21.11.2008 8:10:41   
VRTNICA84
Jagodka to pa se popolnoma strinjam s tabo.user posted image

(odgovor članu Jagodka*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Trenja - nasilje
21.11.2008 8:12:14   
alička
Tole s samohranilci je tudi mene zmotilo...

Po mojih izkušnjah so najbolj problematični tisti otroci, ki imajo vse, s tem mislim materialne dobrine, s katerimi starši s "pomembnimi" službami kompenzirajo čas, ki ga ne preživio z otrokom.

(odgovor članu Jagodka*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?