|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tretja posvetovalnica in moj ponos :))
13.9.2005 12:34:23   
Lana_s
Danes sma imeli tretjo posvetovalnico in prvo cepljenje. Tina je velika 63 cm (50 cm) in težka 7165 g (3120g). Sestra in pediatrinja sta jo taaako hvalile , da je meni rit zrastla za 100 številk Pediatrinja sploh je sestri govorila, poglejte jo kako je velika, močna, pa še tako luštna je Dala sem jo kravice past in potem spet pediatrinja sestri; "Poglejte kako je močna, cel prsni koš drži gor". In to je ponovila enih trikrat. Meni pa je rit rastla, rastla,...
Ponosna sem tak, da to ne znam opisat. Že tak sem čisto zmešana (od ljubezni) zaradi moje pupe, da pa ti še drugi detece hvalijo...
Ko ji je pikeca dala, Tina niti trznila ni, kot da nič ni.

Na poti domov, čeprav imama z avtom samo 5 minut do doma, mi je pa že zaspala in zdaj še vedno spančka. Nekam omamljena se mi je zdela

Aja, glede teže... Pravijo, da ni pretežka, ker je samo dojena in da naj kar papca koliko ji paše, da bo že kasneje to zgubila, ko bo začela hodit. To sem napisala zato, ker ko sem zadnjič napisala koliko je težka, jih je dosti komentiralo, da je pretežka in podobno.

Je sestra rekla, da bo mamico pojedla
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Tretja posvetovalnica in moj ponos :))
13.9.2005 12:57:18   
Anonimen
za Tino.

(odgovor članu Lana_s)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Tretja posvetovalnica in moj ponos :))
13.9.2005 13:26:09   
zi&mm
Lana_s čestitke in kr tako naprej,
Tina

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Tretja posvetovalnica in moj ponos :))
13.9.2005 14:16:58   
muki1
Uh, kak si se pa s to ritjo v avto nabasala?       
Hecam se, čestitam.

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Tretja posvetovalnica in moj ponos :))
13.9.2005 14:43:20   
Lana_s
muki1, zelo težko

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Tretja posvetovalnica in moj ponos :))
13.9.2005 16:07:04   
Anonimen
O pridna Tina!

(odgovor članu Lana_s)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Tretja posvetovalnica in moj ponos :))
13.9.2005 18:30:28   
nat
Ja prava mala damica je. Ve kar tako naprej, pa nič se ne ozirajte na druge ko pravijo da je pretežka....blablabla.
Me z našo punko se tut dojiva pa tut je velka pa nabita, pa nekateri govorijo da je debela (tašča ), pa sem zlo huda!

Sam tko naprej punce!!!

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Tretja posvetovalnica in moj ponos :))
13.9.2005 21:18:42   
BaniT
Debela, debela, ...

Naša je tudi debela (za druge), pa me prav boli!!! Meni je glih taprava. Ima okrog 9 kg, velika malo manj kot 70 cm, od rojstva se je zredila malo več kot 6 kg, zrastla pa za malo več kot 20 cm. Bila je dojena do 6 meseca. Sedaj pa rada je. In tudi jaz menim, da bo to šlo dol s hojo. A ne!

Za Tino pa hip, hip hura, bajsika Ma, ej naši Maši konkurenco delaš!!!

LP, BaniT

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Tretja posvetovalnica in moj ponos :))
13.9.2005 22:03:32   
ma19teja
Bravo Tina. Naj bo zdrava in pridna, da bo lahko še bolj v ponos svoji mamici .

Kar se tiče debelosti, pa se ne oziraj na druge! Ko gledam slikico je prava lepotička

Ne vem, so res vsi obsedeni s težo in postavo???? Mene so tudi žrli, da kako je močen (predvsem stare tečne babnice). Zase naj se brigajo in za svoje res debele riti.

Dojenčki pa res morajo biti malo mehki, a ne?? Sploh ni važno, samo da so zdravi in veseli!

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Tretja posvetovalnica in moj ponos :))
14.9.2005 5:48:57   
PBJ
Bravo.
Mi smo bili tudi na 2. posvetovalnici pohvaljeni, da lepo napreduje in da je že zelo močan... zato vem, kako lepo si se počutila.

lp

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Tretja posvetovalnica in moj ponos :))
14.9.2005 8:37:04   
Lana_s
Hvala punce. Danes ste mi pa še ve polepšale dan

in velik za vse naše debeluščke.

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Tretja posvetovalnica in moj ponos :))
15.9.2005 10:59:31   
špelin@
Ne sme ti rit rast, no

Čestitke junakinji Tini in ponosni mamici Super deklica

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Tretja posvetovalnica in moj ponos :))
15.9.2005 11:03:13   
SISI25
Moja dva sta se na začetku tako redila, da kar brezveze. Sta v prvem mesecu dobila 2 kg, ampak se ni tako poznalo, ker je bila porodna teža kar nizka, potem z meseci sta bila pa kar prava glede na težo. Sedaj pa gre vedno manj na mesec in se nikjer več ne poznajo tisti g.

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?